Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.175
Cevap
47
Favori
318.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O biraz mantıksız olmuş aslında taşların hepsini ele geçirince thorun çekicini yok edebilirdi bile. Biraz hazırlıksız olsa dahi yinede. Ben strange ölmese bir planı olurdu bana göre yada başta yanında kel bir adam var ona plana anlatmış olabilir meditasyon yaparken.
  • herkes filmi çok beğenmişti de ben ortada abartılacak kadar güzel bişey göremedim mantık hataları bolca vardı, her şey çok klişe gerçekleşti klasik marvel filmiydi civil war'ın bi tık üstü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 28 Nisan 2018; 16:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

herkes filmi çok beğenmişti de ben ortada abartılacak kadar güzel bişey göremedim mantık hataları bolca vardı, her şey çok klişe gerçekleşti klasik marvel filmiydi civil war'ın bi tık üstü
    Saka misin sen ? ' klişe ' mi ? bu film 'KLISELER'den uzak gelmis buraya klise diyor. DC trollu seni Blok
  • Film bence Marvel filmleri arasında açık ara en iyiydi. Thanos karakteri üstüne yoğunlaşılsa da diğer tüm karekterlerede olması gerektiği kadar yer verilmiş. Gerek Thanos, gerek Hulk ve gerekse aradaki göndermeler harikaydı. Black Panter izlemedim ama bu bi eksi oluşturmadı. 3D yerine bu denli büyük ve takibi zor filmlerde kaliteli bi 2D salon tavsiyesi vereceğim. İlla 3D izleyecekseniz IMAX olsun bu salon. Benim gibi lens kullanan kişilerde (ki kullanmayanlarda da aynı durum) müthiş göz ağrısı veya aşırı sulanma yapıyor. After credits için neredeyse tüm salon son saniyeye kadar bekledik. İzlerkende hep birlikte sanki aile ortamı gibi tepki vererek izledik. Bu arada dün (27 nisan) Kanyon’da GeekYapar ekibiyle izledim. Öncesi ve sonrası film yorumlarıyla harika bir gündü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana sadece şunu söylerseniz sevinirim spidermanin iron suit de kollar çıkıyor mu .)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tony tek başına kaldı nasıl dönecek diyordum.Tekrar izleyince Nebula da kalmış farkettim.

Filmden önce
    Cap nasıl Thanos'a karşı koyarmış ya ,BW nasıl Proxima karşısında dururmuş falan diye yazılanlar çizilenler boş boş yorumlar "sanki böyle bir şey yapacaklarmış gibi " yerini şimdi nasıl Star Lord öyle yaparmış nasıl olurda Thor hemen etkisiz hale getiirmiş Thanos'u şeklinde yorumlara everilmiş durumda
    .

*BW Proxima karşısında tek başına durmuyor.Zaten ancak baş edebiliyorlar.Ortada garip bir durum yok.BW da sonuçta boş karakter de değil.

*Cap-Thanos yaygarasına hiç değinmeyeceğim çünkü ortada bir şey yoktu

*Gelelim Star-Lord nasıl böyle davranmış ? Bu da normal.Çünkü Star Lord zaten biraz dengesiz biraz havada biraz uçuk karakter.Disiplinli değil.Bir anda böyle bir şey yapması olabilir.

*Thor Thanos'u etkisiz hale getirmedi.Getiremedi.Sadece darbe aldırdı.Ve zaten Thor Strombreaker ile Thanos karşısında rahatlıkla durabilir ? Sonrasında da Thanos tıpkı diğer kahramanlarımızda yaptığı gibi uğraşmak bile istemedi.Ne öldürmek ne uğraşmak idi hedefi.Sadece tek bir amacı vardı.Yoksa öldürmek olsa Wakanda'da Thanos karşısına geçen"thor-wanda hariç" herkes tek hamle ile giderdi.

Bu tür filmler de sıkıntı şu olabiliyor.Bir dövüş sekansını gösterirken diğer olaylar sanki olmuyormuş akmıyormuş gibi geliyor
    .Mesela Natasha Proxima Okaye dövüşünde Wanda uzun bir süre orada olmasına rağmen hiç girmedi görünmedi.Biz Wanda yerde uzanırken BW-Okaye & Proxima dövüşü izledik.Sonra Wanda bir zahmet göründü bitti..İşte bu biraz batıyor insana.Hele Wanda gibi karakter ise söz konusu olan

Ayrıca biraz garip bulduğum başka konu da Strange sonucu gördü , tamam.Peki o zaman neden o kadar dövüş falan uğraştılar ? Direk verseymiş taşı
    .

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Devam filmi olan bi aksiyon filmi için gene az klişe vardı.
    Keşke şu eldiven sahnesini koymasaydılar yakışmamış bu filme.
    Filmde favorim scarlet witch sahnelerini ağzım açık izledim.
    Bide sırf hypei olduğu için imdb puani yüksek 7.5 gibi bi puani hakediyor bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Devam filmi olan bi aksiyon filmi için gene az klişe vardı.
    Keşke şu eldiven sahnesini koymasaydılar yakışmamış bu filme.
    Filmde favorim scarlet witch sahnelerini ağzım açık izledim.
    Bide sırf hypei olduğu için imdb puani yüksek 7.5 gibi bi puani hakediyor bence.
    Geldi kıytırık justice league izleyip buna çamur atan dc ciler

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Justice league dedigin şeyin ne olduğunu bile bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.

hem bu sahne hem parkerın ölmek istemiyorum ölmek istemiyorum dediği sahne

• Aslında en kolay yol, Ghost Rider'a taşları verip cehenneme götürmesini sağlamaktı.

Alın size en kolay çözüm.

• russo kardeşlerden daha iyisini beklerdim, belli ki onlar da bu kadar çok karakterin ve olayın altında ezilmişler. winter soldier ve civil war filmlerinin gerisinde kalmış. bu iki filmin ana karakteri bucky barnes da neredeyse hiç görünmedi, çok fazla thor ve star lord vardı, diğer karakterlerin zamanından çalmışlar. imdb ve rotten tomatoes zaten objektif yerler olmadığından o puanlara şaşırmadım. film 7.5/10 puanlık bir film.

• Film sinemalara neden sadece 3 D olarak gelmiş ?

• Son 2 dakika izlemek icin

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Tony tek başına kaldı nasıl dönecek diyordum.Tekrar izleyince Nebula da kalmış farkettim.

Filmden önce
    Cap nasıl Thanos'a karşı koyarmış ya ,BW nasıl Proxima karşısında dururmuş falan diye yazılanlar çizilenler boş boş yorumlar "sanki böyle bir şey yapacaklarmış gibi " yerini şimdi nasıl Star Lord öyle yaparmış nasıl olurda Thor hemen etkisiz hale getiirmiş Thanos'u şeklinde yorumlara everilmiş durumda
    .

*BW Proxima karşısında tek başına durmuyor.Zaten ancak baş edebiliyorlar.Ortada garip bir durum yok.BW da sonuçta boş karakter de değil.

*Cap-Thanos yaygarasına hiç değinmeyeceğim çünkü ortada bir şey yoktu

*Gelelim Star-Lord nasıl böyle davranmış ? Bu da normal.Çünkü Star Lord zaten biraz dengesiz biraz havada biraz uçuk karakter.Disiplinli değil.Bir anda böyle bir şey yapması olabilir.

*Thor Thanos'u etkisiz hale getirmedi.Getiremedi.Sadece darbe aldırdı.Ve zaten Thor Strombreaker ile Thanos karşısında rahatlıkla durabilir ? Sonrasında da Thanos tıpkı diğer kahramanlarımızda yaptığı gibi uğraşmak bile istemedi.Ne öldürmek ne uğraşmak idi hedefi.Sadece tek bir amacı vardı.Yoksa öldürmek olsa Wakanda'da Thanos karşısına geçen"thor-wanda hariç" herkes tek hamle ile giderdi.

Bu tür filmler de sıkıntı şu olabiliyor.Bir dövüş sekansını gösterirken diğer olaylar sanki olmuyormuş akmıyormuş gibi geliyor
    .Mesela Natasha Proxima Okaye dövüşünde Wanda uzun bir süre orada olmasına rağmen hiç girmedi görünmedi.Biz Wanda yerde uzanırken BW-Okaye & Proxima dövüşü izledik.Sonra Wanda bir zahmet göründü bitti..İşte bu biraz batıyor insana.Hele Wanda gibi karakter ise söz konusu olan

Ayrıca biraz garip bulduğum başka konu da Strange sonucu gördü , tamam.Peki o zaman neden o kadar dövüş falan uğraştılar ? Direk verseymiş taşı
    .

Strange olayına yazıyorum. Thanos'a direkt verseler taşı bu sefer Black Order'ın hayatta kalma ihtimali doğar.Bence onların ölmesi lazım Strange'in senaryoda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terraneo

Strange olayına yazıyorum. Thanos'a direkt verseler taşı bu sefer Black Order'ın hayatta kalma ihtimali doğar.Bence onların ölmesi lazım Strange'in senaryoda.

Alıntıları Göster

Proxima kalmıştı ? Yani hepsi gitmedi ki ? Ama yine de çok önemli tehdit gibi gösterilmedi Black Order ekibi.

• quote:

Proxima kalmıştı ? Yani hepsi gitmedi ki ? Ama yine de çok önemli tehdit gibi gösterilmedi Black Order ekibi.

Alıntıları Göster

kalmadı o büyük tekerleklere ezildi scarlett ucurmuştu

• quote:

Alıntıları Göster

Proxima'da ölüyor.Orası şöyle önemli Thanos'un Wakanda'ya daha erken geldiğini düşünürsek tüm karakterleri öldürebilirler, IG'yi kullanmadan.

• Güzel bir marvel filmiydi. Yalnız...

En kıl olduğum 2 husus...

Loki öyle basit bir harekette bulunarak kendini öldürtecek aptallıkta bir karakter değil. Bu yüzden ya yine bir oyun döndürüyor yahut karakteri hibe ettiler ki o zaman küfürü sağlam yerden yerler bi güzel.

Hulk nasıl tırsıp da banner'ın içine kaçtı arkadaş?! Böyle bir saçmalığı kim neresinden uydurdu çok merak ediyorum. Çizgiromanda olup olmadığı da umurumda olmaz. Hulk korkup da bu duruma düşecek ha! Hay ben sizin...
  • 10 numara 5 yıldız film olmuş matrix üçlemesinden sonra sinema da beni bu kadar heyecanlandıran film olmamıştı devamını bekliyoruz. Ömrümüz olursa izleyeceğiz inşallah.

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.