Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.175
Cevap
47
Favori
318.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi oğlumla Viaport dayız. 13.30 başliyor. Filmin sonundaki sahne için bir onceki seansin sonunda içeri girip seyrettik. Simdi sonunu beklemeye gerek kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    Günümüz dünyasına bir gönderme olarak algıladım ben o sahneyi ve bir kaç sahneyi daha. Film de 2-3 sahne de ciddi göndermeler vardı.
  • Man Down kullanıcısına yanıt

abi böyle düşünürsek strange zaman taşını kullanıp star lordun yediği haltı geri de alabilirdi milyonlarca ihtimal var ama dediğin gibi gördüğü 14 milyon olasılıktan kazandıkları birinde bunlar olmalıydı heralde
  • MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt

cursed with knowledge diyor yani bilgiyle lanetlenen, stark dünyanın en iyi bilim adamlarından biri olduğundan o evrende öyle söyledi , thanosun hayata bakış açısı biraz farklı
  • Güzel sahneleri vardı ama sinir olduğum kısımları da çoktu. Bazı şeyler olsa bunu demiştim 10 üzerinden 20'lik film ama maalesef aşırı olan beklentimi doyuramadı. Ben daha tatmin edici bir son beklerdim.
    StarLord,Spiderman falan gidip ki bu adamlar ölmedi adamların filmi çıkacak , en çok beklenen Captain'ın ve Iron'ın ki bu adamin kostümünün de maşallahı var (koskoca Thanos'u teke tekte alacak biraz daha alet edevat sıkıştırsa) kurtulması hayal kırıklığı yaratti. Birde Thanos'un yanındaki elemanların az olmasi ve kolaylıkla alt edilebilir olması. Bizim karakterlerin biri tam öleceği sırada hemen birinin gelip kurtarması açıkcası sinirimi bozdu. Bilmiyorum her ne kadar hedefini gerçekleştirmiş olsada Thanos'un bende o gerçekleştirdiği hissi olmadı. Eninde sonunda geri gelecek karakterleri öldüreceğine direk bu filmde Thanos'u öldürseler daha tatmin olurdum eminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Allahım çıldırıcam ya,yönetici ne diye mesajlarımı siliyorsun? Spoiler vermeden etmeden düşüncelerimizi dile getiriyoruz suç mu?

• neden hickimse Alien gondermesini yazmadi ? Orada cok gulduk hele ikincisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

mantık hatası yok bilerek kullandırtmıyorlar düşününce de mantıklı değil çr de kozmik karakterler durduramıyor thanosu film evrenine onları koyamadıklarını + ellerinde sadece bu kadar kahraman olduğunu düşünürsek taşların güclerini kısmaları normal diye düşünüyorum.

ama taşların güçlerini kısmamışlar ki.thanos yeri geldiğinde draxla mantisi parçalara ayırdı.final sahnesinde taşlar sayesinde kimse ona dokunamadı bile.belki de tony ye olan saygısından dolayı onları direkt parçalamadı.bir sürü nedeni olabilir böyle şeylerde mantık hatası aramamak lazım aslında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ratch kullanıcısına yanıt

Vision'ı oldurmeden tasi cikarmayi denediler. Vision ile birlikte yok etselerdi boşuna uğraşmamış olurlardı.

• Beklediğiniz karakterler devam filminde kalıcı olarak yolcu olacaktır da ondan kurtuldular.

Millet ne meraklıymış Captain ölsün Iron Man ölsün diye.

Black Panther, Star-Lord ve Spidey sürpriz oldu.

Keşke Quicksilver harcanmamış olsaydı, muhtemelen Wanda giderken o kalacaktı.

• burak4242 kullanıcısına yanıt

Taşlar yanmadı, eldiven yandı sadece. Thanos taşları kullanabiliyor hala, nitekim space stone ile ışınlanıyor thorun karşısından
  • burda ilgi cekmek icin yanlis spoiler verenler vardi. degdi mi kardesim onca kufure cektigin ilgi.

• Filmde Vision'u çok güçsüz gosterdiler, keske farkli sekilde yol alsalardi.

• Assassin2016 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende deli gibi bu olayı bekliyorum. Nasıl işlenecek dizi evreninde? Bir sürü soru işareti.

• Filmi acayip zor şartlarda ilk seansta izledim.Dayanılmaz bir mide bulantım vardı bi ara kusup gelsem mi,çıkıp gitsem mi falan diye düşündüm ona rağmen fantastik film aşkım metabolizmamı(Thanos :D ?) yendi ve filmi seyretmeyi başardım

Filme nasıl bir puan versem bilemiyorum cidden kafamı çok karıştırdı hangi çerçeveden bakmalıyım bilmiyorum.Bir türlü kafamda net puanlandıramıyorum.Aklımda 3 tane puan var 7.5-8 ve 9

O değil de ben böyle bir şey görmüşken nasıl zevk alacağım öbürlerinden la?Yani tüm karakterlerin bir arada olması çok hoş ya.Gel de öbür Yenilmezler filmini bekle şimdi...

Edit:Yazmayı unuttuğum ve pek çok arkadaşın da önceki sayfalarda sık sık belirttiği bir şey var ki filmde epik müzik eksikliği var cidden.Müzik anlamında acayip derecede sınıfta kalmış.Kaptan Amerika'nın ilk görünüşünde çaldı mesela Yenilmezler müziği ve inanılmaz gaza getirdi fakat onun haricinde doğru düzgün müzik kullanılan yer yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkadiusz Milik -- 28 Nisan 2018; 14:28:18 >

• Mesela Frank Castle yaşıyor mu ? Eğer hayatta ise yine intikam için gelmesi epik olurdu, bir dr Thanos'a tek attığını düşünelim.

• Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Spoiler verenlerin mesajları silinmiyor yarım saattir

• 2.kez izledik...sindireyim diye ..

Yine olmadı . Çok garip gercekten cok ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Beklediğiniz karakterler devam filminde kalıcı olarak yolcu olacaktır da ondan kurtuldular.

Millet ne meraklıymış Captain ölsün Iron Man ölsün diye.

Black Panther, Star-Lord ve Spidey sürpriz oldu.

Keşke Quicksilver harcanmamış olsaydı, muhtemelen Wanda giderken o kalacaktı.

Yok normalde bir süper kahraman filminde ana karakterlerin ölmesi beklenemez ama yıllardır mesela 2012'de Thanos'un ordusu bile kendisi gelmeden New York'u neredeyse bitiriyordu düşünün öyle biri olarak kazındı ki aklımda , büyük bir orduyla tek tutkusu ölüm olan bir adam neler neler yapar diye düşünüyordum. Bu beklentide olan bir insan olarak ,adamın asıl motivasyonu tatmin etmesi mümkün değil zaten. Bu arada bakın ilk sahnede Thanos Hulk ile kapışırken Maw bırak eğlensin diyordu. O kadar tatmin oldum ki o sahne tüm filme bedeldi.Ondan sonra maalesef bunu yansıtamamışlar.Sorun benim çıtayı çok üst düzeye çıkarmam yoksa Marvel bazlı filmler içinde zaten bunların olması normal (kan olmaması örneğin) ve tepeden en iyi 2.filmi olduğunu söylüyorum her türlü. 2.filmde görürüz bakalım ne olacak zaten izlemek zorundayız bunu izledikten sonra.

• Arkadaşlar filme 3d mi yoksa 2d mi olarak gitmeliyim?
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.