Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.175
Cevap
47
Favori
318.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim çocuk okula başlamış olacak, şimdiden para biriktirmeli, kalem, silgi, defter, çanta, kitap önlük(okul üniforması) beden eğitimi için eşofman takımı. :(
    filmde yine hulk'u ön plana çıkarıp batırmazlar umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimizi alalim

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

Avengers 2 deki senaryo haberlerinden duyum aldiniz mi. Hulku demir adamin kostümüyle gorecekmisiZ. Demir hulk.

Hulkbuster zirhidir o. Hulk hic zirh giyer mi?

• Her zaman oldugu gibi dusmanlarini yerden yere vuracak bir film olmamasini umut ediyorum. Her dusmani ( bide en guclulerden bunlar) rezil etmekte ustune yok Marvel in. Soyle duzgun birsey yapsinlar. Hulk on planda olmasin Ercan in dirdiri ile ugrasamaz kimse dusmanlarin guclerini hakkiyla versinler yeter.

Tabi eger Thanos un gucunu hakkiyla vereceklerse Avengers in hic sansi yok. O zamanda Thanos tan (Infinity Gauntlets e sahip olmayan Thanos) cok daha guclu bir karakter getirmeliler. Tek aklima gelende Galactus olur ozaman.

Ee bu yok olmadi mi bi hic ugruna sacma sapan bir sekilde fantastic 4 : 2 de. Bu nasil bir celiskidir arkadas.

• rezerve
  • 3' te Thanos çıkıcak galiba
  • Hulk ön planda olsun ve 3. filmde Thanos olsa iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JRR

Hulk ön planda olsun ve 3. filmde Thanos olsa iyi olur.

Niye onde olsun? Len thanos gelse avengers gibi toplama bir takim mi durduracak? Hayir buna inaniyor musunuz? 100 avengers i tek basina alir thanos infinity gauntlets e sahip DEGİLKEN.

• Bulunsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu marvel resmen Hollywood'u sırtında taşıyor.

• Hulk' u seviyorum. Bende zorlansınlar diye Thanos' u istiyorum. Güçsüz birileri çıksa ne heyecanı kalır ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JRR

Hulk' u seviyorum. Bende zorlansınlar diye Thanos' u istiyorum. Güçsüz birileri çıksa ne heyecanı kalır ki.

Hee oyle desenize bende hulk thanos u alir cinsinden birsey diyeceginizi sandim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 15 Kasım 2013; 15:56:23 >
  • Hulk'ta olmasa çekilmez.İlk filmindeki gibi canavarlar sürüsü değilde 1-2 tane çok güçlü karakterle savaşsalar iyi olur.Superman'in Zod ile savaşı gibi.Tabi bu DC dünyasındandı
  • Aynen ordu olunca pek sarmıyo. Ama Ultron böyle olmıycak gibi. Bence daha iyi olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Hulk'ta olmasa çekilmez.İlk filmindeki gibi canavarlar sürüsü değilde 1-2 tane çok güçlü karakterle savaşsalar iyi olur.Superman'in Zod ile savaşı gibi.Tabi bu DC dünyasındandı

Ultron olduğunu varsayalım. Dünya daki tüm super hero ları yer bitirir
  • yer alalım umarım editlerim
  • Arkalardan
  • Önlerden
  • Adamn karakterin hakkını veriyor. 3 değil bile gelir. Bknz rambo ve Rocky filmlerinde Stallone abimiz.
  • aslında iron man 4 yapmaları lazım ama tabi direk ismi iron man 4 değil mesela farklı bi düşmanın ismini almalı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.