Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.175
Cevap
47
Favori
318.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşeklürler ayın kaçında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu daha önce atıldı mı yoksa sızdırılan bir fragmandan mı bilmiyorum ama fake gibi, fake olsa bile çok güzel görünüyor be

Avengers: Infinity War l 27.04.2018
  • Sincap Kız ortaya çıkar Thanos'u yener, jenerik girer.
  • Neden her seferinde böyle ? Ciddi manada soruyorum. Yok evreninin yarısını parmak şıklatması ile yok edebilir, yok onu durdurcak kimse yok, yok gezegenleri yer bitirir.

WoW'dan tut bu gün Marvel evrenine kadar pek çok fantastik eser niye bu kadar sığ yazılmış oluyor? Kitlesi yüzünde mi ?

Eee evrenin pıttığına koyabilir ama "Dın dın dınnnnnn" sipder-man dın dın dınnnnnnnnnnn kahraman polis dın dın dınnnnnnnnnn sıradan vatandaş dın dın dınnnnnnn !

Şu güç eşleşmesini niye bir tutturamıyor ve dengeleyemiyor niye hep sınırlarda uçuyorlar anlayamıyorum.

Kesin tırt birisi çıkar yine osuruğu ile son anda yener 3-5 karaktere zorla dram yaptırdıktan sonra...

Çok basit çok. 7-13 yaş kitlesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 17 Mart 2018; 0:6:25 >
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Olursa güzel sürpriz olur.

• HulkBusterın içinde bruce var

ne kadar doğru beyler ?
  • Şu benedictin oyunculuğu severim kendine has karizması falanda vardır.Ama arkadaş bu adam strange rolünde tamamen farklı bir karizmaya ulaşıyor.Bir saç şekli birde sakal bu kadar değiştirir mi insanı ya yüzüne fotoshop falan yapmalarından şüpheleniyorum.Buradan çıkarılacak sonuç uygun şaç şekli ve güzel sakal kombinasyonu sizi olduğunuzdan daha yakışıklı gösterebilir gençler
  • -CristaL- - kullanıcısına yanıt
    Bilinen bir sey zaten dogrulugu tartisilcak bir sey degil.

• Beyler turkce dublajda thanos isim bittiginde insanligin yarisi kalacak denge icinde olmasi gerektigi gibi diyorda amaci tamamen yok etmek degil mi? Bir de neden insanlar baska bir suru irk var. Gelip yarisini yok edip 4 milyarla ne yapacak bir de 4 milyarda fazla anlamadim amacini.

• Dr. Strange e saldıran bi tane manyak adam vardı o kimdi ve gücü nedir acaba ?(İğne gibi birsey batiriyordu)
    Çok kıl oldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Eywallah usta filime soğumak istemiyorum ama teori vb gibi şeylere de engel olamıyorum

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt
    ebony maw
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Bu daha önce atıldı mı yoksa sızdırılan bir fragmandan mı bilmiyorum ama fake gibi, fake olsa bile çok güzel görünüyor be

Avengers: Infinity War l 27.04.2018

Bunun oyuncağı çıktı diyorlardı. Oyuncaktan spoiler yiyoruz şaka gibi resmen

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt
    Ebony maw,black order üyesi.O sahnede strange baya acı çekiyor işkence yapıyor amacı sonsuzluk taşlarının yerlerini öğrenmek.Güçleri yüksek zekası ve manipülasyon yeteneği.Sadece sözleriyle bile başkalarını kendi amaçları için kullanabiliyor.
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Umarım olur..
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Film çıkana kadar kendini bi odaya kilitleyecen ve bitkisel hayat yaşayacaksın spoiler yememek için başka türlü zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Şu benedictin oyunculuğu severim kendine has karizması falanda vardır.Ama arkadaş bu adam strange rolünde tamamen farklı bir karizmaya ulaşıyor.Bir saç şekli birde sakal bu kadar değiştirir mi insanı ya yüzüne fotoshop falan yapmalarından şüpheleniyorum.Buradan çıkarılacak sonuç uygun şaç şekli ve güzel sakal kombinasyonu sizi olduğunuzdan daha yakışıklı gösterebilir gençler

sen ne diyorsun bro aynen katılıyorum saçtan çok sakal abi tamamen farklı bir yüz görüntüsü güzellik geliyor sakal bıyık kesince sanki suratını biri yemiş gibi oluyor

• Wang; Hulk, Antman, Hawkeye’dan fazla göründü.

Bir de keşke o captain americanın sahnesini hulk oynasaydı daha gaza getirirdi.

3. Fragmanda Hulk, Antman, Hawkeye 3’lüsü coşturur eğer çıkarsa

• -CristaL- - kullanıcısına yanıt
    Valla ben buldugumu okuyom hic de sogumuyom ne kadar spoiler yesemde

• Bütün tanrılara, robot adamlara, kozmik yaratıklara, örümcek tarafından ısırılan velete, 2. dünya savaşından beri donmuş halde bekleyen askere, bir insan bir yeşil dev olan Hulk’a,uzaylılara vs inandın kabullendin de parmak şıklatarak insanları öldürecek güce sahip olmasına mı takıldın.

Ne yapsın Thanos, mühendislik eğitimi alıp atom bombası üreterek mi yok etsin dünyayı sana yaranmak için.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.