Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (7 Mobil) - 1 Masaüstü7 Mobil
6.180
Cevap
52
Favori
303.906
Tıklama
Giriş
    8172 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: waynei

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

IMAX en boy oranı ve standart geniş ekran versiyonu arasında hızlı bir karşılaştırma yaptım. IMAX versiyonunun harika göründüğünü düşünüyorum, daha büyük en boy oranı kesinlikle filme bir şey katıyormuş gibi geliyor. Ayrıca, garip bir şekilde, renk derecelendirme oldukça farklı görünüyor, daha kırmızı / sıcak:

Hala normal sinema salonlarinda film izleyen var mi?

IMAX DMR (Digital Media Remastering) sistemiyle Filmler 60% daha parlak ve 40% daha iyi contrastli

Thor ve Black Pantherdeki gibi bazi sahneler siyah bantsiz olur

Bak kardeş yorumlarınız nerelere değiyor şunu bir anlayın..ben samsunda yaşıyorum burda IMAX yok, ha diyeceksinki IMAX neden lazım sana ? bendeki tv 65'ınç değerli kardeşim, mesela Thor ragnorok!u ankamall'da izledik öyle denk geldi,birde normal sinemada 3d ile bendeki 3d bluay ıso arasında çok fark var..kayıpsız renk solması olmaksınız 3d keyfi, fpr passivize gözlük iyi kotarıyor gel bir gün çayımı çorbamı iç misafirim ol thor ragnarok bir izliyelim seninle, hulk + thor arena kapışması full ekran muhteşem gözüküyor bizde isteriz burda ımax olmasını ama senin kadar şanslı değiliz bu konuda malesef.

Thor ve Black Pantherdeki gibi bazi sahneler siyah bantsiz olur..demişsin ama mesela ilk avengers filmi 16.9 full ekran'iken ultron çağı 2:35:1 alt üst bant,foctor strange ımax sahnelerde full ekran ilen iç savaşta sadece full ekran hava sahası kapışmasında diğeri alt üst bant şeklinde devam ediyor.. işte dediğin gibi umarım yoğun çatışma sahnelerinde sonsuzluk savaşında full ekran ragnorok ve doctor strange ve GOG 2'deki gibi bolca görürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 19 Mart 2018; 2:45:5 >

Got like freedom,Everyone will be free!

• Yarbay
    2587 Mesaj
    Gece yatana kadar baktım akşam seansına açmamışlardi.. şimdi baktım açılmış aynen doldurmuşlar ANKAmall IMAX"i hemen 21:00 seansına 2 tane kaptim.Bu gidişle ilk 1 hafta full dolacak bilet bulunmayacak

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    189 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Yenilmezler diye çevirmemeleri ilginç olmuş.

Aklıma Justice League: Adalet Birliği geldi

bu sefer yenilecekler o yüzden
    |
    |
    ps4 kardeşlik alışverişlerim : Faithful Blood Day, hawkalper, Dante, redow, axeloff, hyoid, Aknyldz, Fatic, orhanhenry, kfat, Omoshiroi, onlineadam, doruktr, MB -DH, kfat, Cngzhn20, mogoltay, darkesta, simetri, BoltAction, koskoca_bk, carlitoss,selman159, bhdr84, turkcell iletisim, lubuoguz, phoqkhan, slim73

• Yüzbaşı
    949 Mesaj
    Akasya imax şimdiden dolmuş helal olsun. Emaar 4dx 00.00 seansı alıyoruz bugün bizde 4 adet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tam ekran cekmek zormu neden bantli cekiyorlar ? Avengers 1 de tam ekran cekmisler ne guzel

|
    |
    MERNEPTAH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bildiğiniz gibi guardians of the galaxy 2 post credit sahnesinde böyle bir detay vardı bunun içinde adam warlock olduğu tahmin ediliyor,

sizce infinty war da görürmüyüz adam warlock u??

Hayır. James Gunn’a kalsa GotG vol 3’te olacağını bile hiçbir zaman doğrulamadım diyor ki vol 3’te muhakkak olacak aslında; ancak kesin bir dille önümüzdeki iki Avengers filminde olmayacağını söylüyor. Bir Guardians filminden evvel gözükmez ki 2020’ye kadar da yok o, üçüncü filmin kötüsü olur büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 19 Mart 2018; 11:52:55 >
    |
    |
    crypto81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Jack-White

arkadaşlar sizce inifnity war part 2 de defenders ekibinden birilerini görmemiz mümkün mü bununla ilgili söylenmiş bir şey var mı?

Film ve dizi evrenini net bir şekilde ayırdılar. Yüksek ihtimalle görmeyeceğiz.

Ama keşke en azından Daredevil'i görebilseydik. Black Widow kadar katkı yapamayacak mıydı yani

keşke ya, zaten diğerlerinin canı cehenneme, daredevil katılsaydı avengerse yeterdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hele Cap Amerikayi gormek istemiyorum. Kimsin sen ya ? Gucu ne ? Nasil Thanosa kafa tutabilir
    |
    |

Orijinalden alıntı: general4242

Tam ekran cekmek zormu neden bantli cekiyorlar ? Avengers 1 de tam ekran cekmisler ne guzel

Tam ekran olacak buyuk ihtimalle . Film Arri Alexa IMAX kamerasiyla cekilmis.
    |
    |

Thanos gelecek bütün kahramanları ezecek, sonra kahramanlar birleşip thanos'u öldürcek
    aynı x men filminde ilk mutantın bir liseli kız tarafından öldürülmesi gibi

görsellik açısından falan muhteşem olacağı belli de bu filmlerin üzerinde neyi bukadar konuşuyorsunuz merak ediyorum
    eğlenmelik film işte

Orijinalden alıntı: toledo5

beyler bu filminde diğerleri gibi sonucu belli değil mi?

Thanos gelecek bütün kahramanları ezecek, sonra kahramanlar birleşip thanos'u öldürcek
    aynı x men filminde ilk mutantın bir liseli kız tarafından öldürülmesi gibi

görsellik açısından falan muhteşem olacağı belli de bu filmlerin üzerinde neyi bukadar konuşuyorsunuz merak ediyorum
    eğlenmelik film işte

Zaten kişiler genel olarak çizgi romanlardan konuya ve gidişata hakimler fakat sinematik evrende detaylar farklı işlenebildiği için ilgililer de bunu merak ediyor ve tartışıyor ne güzel işte.

Bu arada çizgi romanı "kahramanlar birleşecek thanos'u öldürecek"in çok ötesinde derinlikte. Bu bile ilgililer için bir merak unsuru acaba nasıl olacak filmde diye. Önceki süperkahraman filmlerine göre daha epik ve şaşırtıcı sahneler olacaktır mutlaka.
    |
    |

• Community Manager
    4170 Mesaj

Yalnız liseli kız dediğin Phoenix.
    |
    |
    toledo5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#EvdeKal
  • Er
    13 Mesaj

Öyle ama Apocalypse'yi öldürecek kadar güçlü olmaması lazımdı

@Jeolog.
    |
    |
    Loki karakterini seviyorum aslında. Marvel ilk Avengers filmi dışında aksiyon sahnelerinde Loki'nin hakkını vermedi diye düşünüyorum. Loki'yi bizimkilerin yanında savaşırken görmek isterdim ama sanırım filmin başlarında ölecek.
    |
    |
    Russolar "Bu filmleri yaptığımız zaman - ve bizim için önemli olduğunu düşünüyoruz - işimiz seyircileri şaşırtmaktır. Beklemedikleri bir hikayeyi anlatmak istedik ve bu hikayeyi, ticari bir film için gerçekten eşsiz ve riskli olduğunu düşündüğümüz bir şekilde kötü adamın bakış açısından anlatmaya çalıştık" demiş.
    Bu Russolar adamın dibi, dibi :)
    Furiosa

quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Russolar "Bu filmleri yaptığımız zaman - ve bizim için önemli olduğunu düşünüyoruz - işimiz seyircileri şaşırtmaktır. Beklemedikleri bir hikayeyi anlatmak istedik ve bu hikayeyi, ticari bir film için gerçekten eşsiz ve riskli olduğunu düşündüğümüz bir şekilde kötü adamın bakış açısından anlatmaya çalıştık" demiş.
    Bu Russolar adamın dibi, dibi :)

gelen geçen dayak yiyor zaten fragman da inşallah ters köşe olmayız

Iron Manı çok seviyorum ama ölecekse esas adamın elinden ölsün bari
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yarbay
    2641 Mesaj

Bu filmde ölmez çoğu, büyük isimler. 2. filme kalıcaktır muhtemelen.
    |
    |
    Furiosa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Hayır. James Gunn’a kalsa GotG vol 3’te olacağını bile hiçbir zaman doğrulamadım diyor ki vol 3’te muhakkak olacak aslında; ancak kesin bir dille önümüzdeki iki Avengers filminde olmayacağını söylüyor. Bir Guardians filminden evvel gözükmez ki 2020’ye kadar da yok o, üçüncü filmin kötüsü olur büyük ihtimalle.

Üçüncü filmin nasıl kötüsü oluyor ? Bu adam avengers ekibe thanos ı yenmekte yardım etmiyor mu? Bu adam iyi mi kötü mü bilmediğimden soruyorum

PS4KardeşlikReferansları:DA Or.(Dante-rdmcnrmk),Drive Cl.(barbar52-cakal41234),Sha.Of.Mor.(Mustafa-gringo01),Witcher3(BoSS_228-Symphatic),Bloodborne(kırkdokuzelli-erengiray1),Unc.Col.(schumacher__-Polwenan),AC Syn.([TAB]ip-Lithium),FİFA(-Mudvayne-_Astronmony),R6(cihan_50-berkay326),GTA(khedira_34-metalgearx24)
    AC Unity(GodLeSs CapTive-pabl0esc0bar),İnf.SS(arkham92-kivancsenvardar-sstropic),TLOU(deadangel1344),Order1886(sonufuk-goxel1989),BatmanAK(Arnold Schwarzenegger-ekene),UntilDawn(Stickand-weros),NFS([TAB]ip-quikbuster),SW(die.Rache-mk5361),BOPS3(merenk-buraoca2),Roc.Lea.(cihan_50),DS3(delioglan77-*Lazrail*),R&C(redow-zepharoth)
Reklamlar
kolayoto.com
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,920
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.