Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.175
Cevap
47
Favori
318.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konuya atılan mesajları hiç mi okumuyorsunuz? Aynı video 4 kez paylaşılmış. Ha bir de izleyeyim dedim ama videoda ilginç bir şey de yok.
  • OctaCore kullanıcısına yanıt
    Hawkeye cikiyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Herşey olabilir. Fragmanda ne hawkeye'yi düzgün gördük ne hulku . Ant-Man da olabilir
    Yok hocam ben icinde hulk olduguna %100 inaniyorem.

Onceki fragmanda da hulkbusterin kolunu elinde tutuyordu banner. Ya da sizdirilanda galiba.

Donusmek istemiyor tonyde veriyor ona zirhi.

Hawkeye neden gozuukmuyor derseniz o da bir spoiler aslinda butonda calismiyor simdi solemeyim

Antmande minnak minnak dolaniyordur ondan goremiyoruzdur

Bende öyle düşünüyorum. Zaten Kevin Feige de, bu yayınlanacak 2 filmde Hulk hikayesi işlenecek denmişti.Dönüşmek istemediği de bariz belli ama Dünyanın sonu gelmiş neden dönüşmüyorsun gebereceksiniz zaten
    Nasil hulk hikayesi islenecekmis yav sonsuzluk savasi izlemek istiyorum hulkun kisisel sorunlarini degil.

• Avengers 1 ve 2 de en cok suresi olan karakter kaptan iken 3. Filmde 1. Thor 2. Thanos olacakmis.

bruce banner zorlu bir rakiple karsilasacagini soylemis onceden.

Benim okuduklarıma göre Bruce Banner'in hikayesi, Thor Ragnarok, Avengers İnfinity War ve Avengers 4'te 3 parça şeklinde işlenecek diyek okudum. Thor Ragnarokta mesela giriş kısmı işlenmiş. Öyle ahım şahım bir hikaye bekleme zaten. Bu hikayeyi işleyecekler diye zaten Banner'i Hulktan fazla görür olduk. Direk Hulku koysunlar geçsinler bende savaş istiyorum
  • Değil mi?Forum,youtube vs okuduğum yorumlarda Vision neredeyse çöp karakter muamelesi görüyor.Onun için soruyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falcao1905 -- 18 Mart 2018; 22:37:33 >
  • Hawkeyi japonyadaki posterden bile çıkarmışlar arkadaş(orjinal 5'liyi bozmuşlar).Gerçekten hawkeye diye bir karakter olduğundan emin miyiz gençler ???
    Avengers: Infinity War l 27.04.2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 18 Mart 2018; 23:15:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Vision Thanos'tan kaçarken:

Vision'u bu kadar zayıf göstermeleri hoşuma gitmedi

+1 Yaratılış ama Avengers'ı öldürmek olan ve Avengers'ı alt eden bir karakter var ortada ama hakkını veremiyorlar. Şu taşı söküp yerine çizgi romandaki gibi bir şey koysalar da derdi tasası olmadan işine baksa

• messi film tam olarak alt üst bant olarakmı yoksa thor ragnarok gibi IMAX sahnelerde full ekran gelicekmi bir kontrol edermisin
  • 2d izlemek için Goldclass bileti alacağım.O da 60 tl....

• quote:

Nasıl edeceğimi bilmiyorum. Alt üst bant teriminin İngilizce karşılığını bile bilmiyorum hem ne farkeder ki? Son Transformers filmindeki gibi bir çıkıp bir kaybolmadığı sürece bence sıkıntı yok.

bak şimdi dostum 2:35:1 alt üst bant 1:85:1 gtam ekranın bir altı yani tam ekran diyelim mesela justice league..birde ragnorakta arenada hulk +thor dövüşü full ekran çok tatlı oluyor
  • IMAX en boy oranı ve standart geniş ekran versiyonu arasında hızlı bir karşılaştırma yaptım. IMAX versiyonunun harika göründüğünü düşünüyorum, daha büyük en boy oranı kesinlikle filme bir şey katıyormuş gibi geliyor. Ayrıca, garip bir şekilde, renk derecelendirme oldukça farklı görünüyor, daha kırmızı / sıcak:

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

IMAX en boy oranı ve standart geniş ekran versiyonu arasında hızlı bir karşılaştırma yaptım. IMAX versiyonunun harika göründüğünü düşünüyorum, daha büyük en boy oranı kesinlikle filme bir şey katıyormuş gibi geliyor. Ayrıca, garip bir şekilde, renk derecelendirme oldukça farklı görünüyor, daha kırmızı / sıcak:

Hala normal sinema salonlarinda film izleyen var mi?

IMAX DMR (Digital Media Remastering) sistemiyle Filmler 60% daha parlak ve 40% daha iyi contrastli

Thor ve Black Pantherdeki gibi bazi sahneler siyah bantsiz olur

• quote:

Orijinalden alıntı: waynei

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

IMAX en boy oranı ve standart geniş ekran versiyonu arasında hızlı bir karşılaştırma yaptım. IMAX versiyonunun harika göründüğünü düşünüyorum, daha büyük en boy oranı kesinlikle filme bir şey katıyormuş gibi geliyor. Ayrıca, garip bir şekilde, renk derecelendirme oldukça farklı görünüyor, daha kırmızı / sıcak:

Hala normal sinema salonlarinda film izleyen var mi?

IMAX DMR (Digital Media Remastering) sistemiyle Filmler 60% daha parlak ve 40% daha iyi contrastli

Thor ve Black Pantherdeki gibi bazi sahneler siyah bantsiz olur

Bak kardeş yorumlarınız nerelere değiyor şunu bir anlayın..ben samsunda yaşıyorum burda IMAX yok, ha diyeceksinki IMAX neden lazım sana ? bendeki tv 65'ınç değerli kardeşim, mesela Thor ragnorok!u ankamall'da izledik öyle denk geldi,birde normal sinemada 3d ile bendeki 3d bluay ıso arasında çok fark var..kayıpsız renk solması olmaksınız 3d keyfi, fpr passivize gözlük iyi kotarıyor gel bir gün çayımı çorbamı iç misafirim ol thor ragnarok bir izliyelim seninle, hulk + thor arena kapışması full ekran muhteşem gözüküyor bizde isteriz burda ımax olmasını ama senin kadar şanslı değiliz bu konuda malesef.

Thor ve Black Pantherdeki gibi bazi sahneler siyah bantsiz olur..demişsin ama mesela ilk avengers filmi 16.9 full ekran'iken ultron çağı 2:35:1 alt üst bant,foctor strange ımax sahnelerde full ekran ilen iç savaşta sadece full ekran hava sahası kapışmasında diğeri alt üst bant şeklinde devam ediyor.. işte dediğin gibi umarım yoğun çatışma sahnelerinde sonsuzluk savaşında full ekran ragnorok ve doctor strange ve GOG 2'deki gibi bolca görürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 19 Mart 2018; 2:45:5 >

• Gece yatana kadar baktım akşam seansına açmamışlardi.. şimdi baktım açılmış aynen doldurmuşlar ANKAmall IMAX"i hemen 21:00 seansına 2 tane kaptim.Bu gidişle ilk 1 hafta full dolacak bilet bulunmayacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yenilmezler diye çevirmemeleri ilginç olmuş.

Aklıma Justice League: Adalet Birliği geldi

bu sefer yenilecekler o yüzden

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.