Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.175
Cevap
47
Favori
318.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ilk fragmanda brucenin hulkbusterin kolunun elinde oldugunu gorebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım justice league deki gibi saçma bir şekilde thanosu dövdürmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Heralde kaptana güç taşını kullandırtacaklar, işte o zaman thanos'u dövebilir biraz, sonuçta thanos'u yumruklayan yokedici draxta güç taşını kullanıyordu.

Zaten bunu kullanacağız diyor fragmanda tony, heralde taşları kullanarak durduracaklar thanos'u, zaten tüm taşları alması savaşı bitireceğine göre bir şekilde alamadan altedilmesi lazım.

Aslında taşlar olmadığında thanos yenilmeyecek bir karakter değil, galactus'u bile yendiler zamanında avengers ekibi gerçi en zayıf halindeydi hatta thorun çekicinin gücüyle hayatta tuttular sonra.

Apocalypse gibi yenmezler umarım ya da bir ultron gibi.

Thanos güce dengeyi getiricem gibi bi misyon üstlenmiş nedense sanki star wars gibi, halbuki saplantılı aşkı yüzünden evrendeki yaşam formlarının yarısını yoketmek istiyor.

Galactus ölebilir ama Thanos ölümsüzdür deadpool gibi kendini yenileme gücü var paramparça olsa bile
    Marvel evreninde thanosu tamamen yok eden Adam warlock'dur ki 2.film de büyük ihtimal avengerse katılacak galaksinin koruyucularında bir nebze gösterdiler zaten

Ayrıca Ruh taşının adam warlock da olduğunu düşünüyorum 2 Seri olacağı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 17 Mart 2018; 17:12:25 >

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Galctus evrenin yapı taşlarından biridir o yüzden ölse bile aynı superman gibi yeniden doğar, kendisi kozmik bir varlıktır, ölmesi evrenin dengesini bozar, yani ölümsüz gibi birşey zaten.

Adam gelse iyi olur hatta sonrasında Magus olsa kötü adam dahada iyi olur.

Keşke arada Dr doom gibi kötülerden yürüseler mesela beyonder'in,silver surfer'ın vs güçlerini çalmış biri, buradada thanos'un güçlerini yada taşları çalabilir vs, ya da eskiden fantastic four'un sfenx karşısında çaresiz kalınca galactus'a gidip yardım istemişlerdi ve tabi sfenx yenilmişti burdada yapılabilir aslında daha önce eldivensiz thanos'u yenmişti galactus mesela.

Tabi tahanos'u akılıyla yenebilecek reed richards, güçleriyle yenebilecek franklin richards ta var ama klasik bir senaryo olacak gibi.
  • İnternette izlediğim, okuduğum teoriler çok hoşuma gitti umarım bunların bazısı gerçek çıkar. Fragmanlar gerçekten insanı gaza getiriyor. Bir de bu kadar evren kurdular, kaç film yaptılar yine normal bir kahraman filmi gibi sonunda düşmanı yenip bu macerada bitti moduna girmesinler. Yarattıkları evreni kökten değiştirecek bir olay olsun. Bu arada çizgi romanlarda gerçekten sadece elini şıklatarak evrenin yarısını yok ediyordu.
  • trufily T kullanıcısına yanıt
    Hakları geri aldılar diye biliyorum yakında kullanabilirler, zaten spiderman'inde hakkı da başkalarındaydı ama anlaştılar.

Aslında güç taşlarını etkisiz kılacak living tribunal var, ama onunla konuşmak için gene kozmik bir varlık lazım tabi Adam ile bile konuşmuyorlardı.

Güç taşları etkisiz hale gelirse tehlikenin çoğu bitmiş olur.
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    Galactus gelmez en azından hiç birinde galactus adına bir şey geçmedi filmlerde Warlock sanırım Go galaxyde geçmişti herhalde 2 partda o olabilir bence diğerleri zaten imkansıza yakın. Ama belli olmaz bu dediğimiz gelmeden bile halledebilirler belki gamora bir şey biliyordur falan filan.
  • Vision ölür mü acaba ?
    Emin olamıyorum.
  • Adam warlock herhalde 2 filmde ruh taşı ile ortaya çıkıp thanos u yenecektir..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen bende o yüzden ölebilir diyorum, güzel olur Wanda kafayı yesin biraz
    2. filmde zaten yeniler hariç herkes mefta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 17 Mart 2018; 17:58:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Wang; Hulk, Antman, Hawkeye’dan fazla göründü.

Bir de keşke o captain americanın sahnesini hulk oynasaydı daha gaza getirirdi.

3. Fragmanda Hulk, Antman, Hawkeye 3’lüsü coşturur eğer çıkarsa

hocam kenslikle çok hkalısnız, inanın siz söyleyince kanım titredi, thanos'un yumruğunu hulk tutsa idi, muhteşem ötesi olurdu, bu film yapımcıları harbi manyak yada kaptan amerikayı öne çıkarmak için her şeyi yapıyorlar

Hocam dediğim gibi her izleyişimde keşke diyorum. Hulk’un da en öfkeli hali böyle gözler kıpkırmızı falan ama vardır bir bildikleri 3. Fragman çıkarsa Hulk’u ona saklıyorlar diye düşünüyorum. Umarım sadece bir piyon olmaz önemli bi savaş makinesi yaparlar Hulk’u.

ben geçenlerde hulk ile ilgili birşey okumuştum. yazılana göre hulk un gücü sınırsızmış. ne kadar çok öfkelenirse o kadar çok güçlenip durdurulamaz oluyormuş. sadece piyon olmaz bence hulk filmde. thor ile birlikte en güçlü karakterlerden sonuçta. sadece birşeye uyuz oluyorum. şimdi dünya nın sonu geliyor ama banner abimiz halen hulk a dönüşmek istemiyor hulkbuster a binip savaşıyor . sal gitsin, zaten dünya nın sonu geliyor ötesi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Vision ölür mü acaba ?
    Emin olamıyorum.

Ölmez, Thor'dan sonra ekipteki en ölümsüz karakter o. Son fragmanda Shuri'nin elinde Vision hologramı vardı taşın yerini alacak bir düzenek tasarlayacaktır. Stark'tan beklerdim aslında ama Shuri'ye boşuna o sahneyi vermediler bence.
  • Thanos'u bedavadan yeneceklerini sananlar yanılıyor.

Bu iki filmi yeni Avengers takımına geçiş için yapıyorlar. Cap veya Iron-Man garanti gidici ilk bölümde biri ikinci bölümde diğeri gidecek ya da sadece biri. Ben ikisini de öldüreceklerini düşünüyorum Thanos'u yenmek adına.

Yeni Avengers'ı da Spider-Man üzerinden şekillendirecekler yüksek ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 17 Mart 2018; 18:36:28 >
  • Bu filmin anlatıldığı çizgi roman var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Ilk fragmanda brucenin hulkbusterin kolunun elinde oldugunu gorebilirsiniz.

:D bekleyip görücez . marvelin fragmanlarında yanıltma aşırı derecede fazla bunun örneğini ragnarok ta gördük :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Bu filmin anlatıldığı çizgi roman var mı?

http://www.dr.com.tr/Kitap/Infinity/Jonathan-Hickman/Cizgi-Roman/urunno=0000000672337

Bunun haricinde bir de The Thanos Quest var. Infinity Gauntlet bu filmin çizgi romanı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Avengers: Infinity War l 27.04.2018

Farketmiş miydiniz

kim bu

• Scarlett wich ablamızın gifi varsa atınız buraya, Please.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.