Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.175
Cevap
47
Favori
318.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkasında saklanan bir trailer daha olduğunu belli eden bir gösterim olmuş.
    Belli ki sızdırılmalardan rahatsızlar bizde ucundan bile göstermeyiz ama alın size trailer diye attılar ortaya.
    Thanos muazzam ötesi görünüyor Vision'dan taşın alınışı muazzam. Loki her zamanki Loki ihanet etmek en çok bu adama yakışıyor :)
  • Gördüğüm kadarıyla fragmanı beğenmeyenler var, bu çok normal geldi bana, zira Russo'lar o kadar iyi fragman yapan yönetmen değiller.
    Bunu taa Winter Soldier'da farketmiştim(Fragmanda o kadar gaza getirmedi ama muhteşem bir filmdi), Civil War'da devam etti o yüzden fragmanı böğönmödöm yaauvvv demeyi bırakın, fragmanın o kadar iyi olmaması filmin kötü olacağı anlamına gelmez, hatta bana soracak olursanız muhteşem bir film bizi bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 29 Kasım 2017; 16:53:22 >

• Wakanda'da War Machine de varmış 5. izleyişte farkettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 29 Kasım 2017; 16:52:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanin basinda robertin elini tuttugu spidey galiba. Oldu herhalde milli olamadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Bu tarz yerlerde fragman gösterilir ama maksimum 1 gün sonra tüm dünyada yayınlanır. Comic con dakiler de insan yani farklı bir şey değiller. Dünya liderleri falan gitse tamam diyeceğim de comic con bu

• Flim vizyon tarihi kaç

• Fragmandaki sahnelerde gordugumuz herkes bir yerde gruplar halinde. Bazisi tek basina. Hepsinin bir arada oldugu sahne 2. Fragmanda da gosterilmez galiba

• Fragman olmamış bı tek Captain çok fena duruyor.

• trufily T kullanıcısına yanıt
    Bende onlar kötü olacak dediler demedim zaten.
    Fragman iyi değil diyenlere yorumumu yaptım sadece.
  • Şu filme iki gram kan ekleseler ne olurdu yani, yaş sınırına takılsa bile millet gidecek zaten Civil War'dan sonra Russo'lardan pek bir beklentim yok ama ne olacağı da belli olmaz.
  • Fragmanın 1.20 saniyesindeki Thor, Captain Amerika'nın helikopter sahnesinden çalıntı gibi duruyor.Tutuş şekilleri bile aynı
  • BİR DC'Cİ OLARAK FRAGMANA AŞIK OLDUM ESPİRİLER BU FİLMDE YOK GİBİ VE KARANLIK BİR FİLM BEKLENEN BU OLMALIYDI THANOS DELİ OLMUŞ YAVV
  • Biri de dememiş Clint nerede

Fragman baya güzeldi ama daha da güzel olabilirdi bu sırf karakterleri göstermiş. Spidey ve Vision hariç pek oha dedirten yer olmadı bunların haricinde takımlaşmalar da güzeldi

Fragmanın başındaki Fury'nin sözleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Bu tarz yerlerde fragman gösterilir ama maksimum 1 gün sonra tüm dünyada yayınlanır. Comic con dakiler de insan yani farklı bir şey değiller. Dünya liderleri falan gitse tamam diyeceğim de comic con bu

Dünya lideri değiller tabii ama o insanlar Disney’in kendi düzenlediği fuar olan D23’e girmek için $60-70 gibi bilet fiyatları ödüyorlar ve karşılığında da bunlardan biri fuara gitmeyenin görmeyeceği fragmanı görebilmek olmak üzere bir takım ayrıcalıklar bekliyorlar. Dolayısıyla fuardan bir gün sonra dünyaya o fragmanı vermek Disney’in stili değil. Yine şanslı sayalım kendimizi ki bir şekilde sızdı, görebildik; Age of Ultron zamanı sızmamıştı ve gidip yerinde görenlerin anlattıklarıyla yetinmiştik.

Fragmanı yayınlamak için kadar beklemelerinin sebebi ise Marvel’ın sonbahar aylarındaki büyük filminin Infinity War değil de Ragnarok olması. Bu vakti beklediler ki Ragnarok’u gölgelememek için; ne zaman o filmin vakti geçti ve 2018’in ağır topu Infinity War’a altı ay kadar kaldı, ilk fragman da geldi.

—-

Bu arada “give this man a shield” repliğine bayıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 29 Kasım 2017; 17:11:25 >

• Valla çok beğendim fragmanı 3-4 kez arka arkaya izledim heyecanla bekliyorum.

• Jr son filmi olabilir

• Thor ve Cap iyi gözüküyor ama Spidey’nin kostümünü beğenmedim. Diğerleri için yorum yapmak için filmi beklemeyi tercih ediyorum.

• Russo'ların tarzızı ve tutturdukları tonu çok beğenenen birisi olarak ben fragmanı çok beğendim.
  • Maximum_Carnage kullanıcısına yanıt
    İstiyorsa 1000 dolar versinler. Koskoca Marvelin AA bize 1000 dolar verdiler onlara özel fragman yapalım para kazanırız diyecek kadar fakir olduğunu sanmıyorum.

Tekrar edeyim bu tarz olaylar birsuru şeyde oluyor sadece Marvel veya filmlerde değil. Ama içerideki kitle bu kadar özel değil. Olamaz da zaten. Teaser falan gösterilmedi orada. Bildiğin fragman yapmış adamlar. 6p dolar a böyle fragman yapıyorlarsa bilemem ama tabi. Bende vereyim bana özel fragman da yapsınlar o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 29 Kasım 2017; 17:15:28 >
  • FRAGMANDA THANOSUN NE GİRİŞİ VAR ULAN YA

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.