Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.175
Cevap
47
Favori
318.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avengers: Infinity War Fragmanı #2 - Türkçe Altyazılı

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Fragmanı #2 - Türkçe Dublajlı

Avengers: Infinity War Fragmanı - Türkçe Altyazılı

Avengers: Infinity War Fragmanı - Türkçe Dublajlı

--Avenger 2 pre-production aşamasındayken Disney, Comic - Con dan 1 hafta önce büyük haberi verdi.Robert Downey JR. 2. ve 3. Avengers filmleri için imzaları attı.Daha tarihi kesin olmamakla birlikte 3. film 5 Mayıs 2017 için düşünüldüğü açıklandı.Fakat bu iyi haberin yanında Iron Man 4 için yeşil ışık yakılmadı.

Aşağıdan haber linklerine ulaşabirsiniz.

#IGN
    #IMDb
    #COLLIDER
    #SCREEN RANT
    #COMIC BOOK RESOURCES
    #THE HOLLYWOOD REPORTER

--------------------------------------------------------------------------------

(21.06.2013)
    Robert Downey Jr, Yenilmezler 2 ve 3 İle Geri Dönüyor!

Ünlü yıldız, bir kaç kere daha Demir Adam Tony Stark'ı canlandıracak.

Haftalar süren dedikodulardan sonra Robert Downey Jr.'un gelecek iki Yenilmezler (The Avengers) filmlerine geri döneceği açıklandı. Filmin yapımcılığını üstlenen Marvel, açıklamayı Perşembe günü yaptı. Hayranlar Demir Adam olarak bilinen oyuncunun seriye geri dönmesini bekliyordu ama Robert Downey Jr. verdiği bir kaç röportajda rolü tekrarlamayabileceğini belirtmişti.

Robert Downey Jr.'un iki Yenilmezler filmi için bir anlaşma imzalamasına rağmen henüz Iron Man 4 için dönüp dönmeyeceği belli değil. İlk Yenilmezler'in yönetmeni Joss Whedon ikinci filmin kadrosunda Robert Downey Jr. olmazsa filmi yönetmeyeceğini söylemişti.#BEYAZPERDE#

--------------------------------------------------------------------------------

(23.06.2013)
    Robert Downey Jr. THE AVENGERS 2 ve THE AVENGERS 3’de
    Iron Man Rolüyle Karşımıza Çıkacak!

Robert Downey Jr.’ın Iron Man zırhını bir daha giyip giymeyeceği konusunda bazı şüpheler vardı. Marvel ile sözleşmesi sona ermişti ve tahmin edeceğiniz üzere oldukça pahalı bir oyuncu. Rol için ise James Bond tarzında yeniden oyuncu bulma olasılığı söz konusuydu. Ancak yaklaşık altı hafta önce Downey’in The Avengers 2 ile The Avengers 3 filmlerinde yer alacağına dair söylentiler ortaya çıktı. Yönetmen Joss Whedon daha da ileri giderek eğer Downey olmayacaksa Avengers 2 filmini yönetmek istemediğini açıkladı.

Ancak artık endişelenmemize gerek kalmadı. Sevdiğimiz ve tanıdığımız Tony Stark hiçbir yere gitmiyor. Downey The Avengers 2 ile The Avengers 3’de rol alacağına dair sözleşmeyi imzaladı.

Bilmeyenler için kısaca açıklamak gerekirse; Downey’in sözleşmesi herkesten önce sona erdi çünkü hem Marvel’la daha uzun zamandır çalışıyordu hem de Marvel oyuncularla 9 filmlik anlaşmalar yapmadan çok önce şirketle çalışmaya başlamıştı Downey. Ancak Iron Man 3’de gördüğümüz üzere, Downey aldığı parayı hak eden bir oyuncu. Avengers oyuncularından hangisi Downey’in kazandırdığı gişeyi kazandırabilir bilmiyoruz. Bunu Thor: The Dark World - Thor: Karanlık Dünya ile Captain America: The Winter Soldier vizyona girdiğinde göreceğiz.

Şunu da belirtmemiz gerekiyor ki Iron Man 4 bu anlaşma dahilinde değil. Bu durum da Iron Man 4’un Marvel’ın Üçüncü Evre’sinin bir parçası olmayacağını gösteriyor bir bakıma. Aynı zamanda iki filmlik bu anlaşma Downey’in The Avengers 2 ve 3 dışında başka bir Marvel filminde görünmeyeceğini gösteriyor.

Son olarak, The Avengers 3’nin Downey’i Iron Man rolünde göreceğimiz son film olacağını düşünüyorum. Downey daha önce de bu rolden emekli olmak için 50. yaşın gayet uygun olduğunu düşündüğünü belirtmişti. The Avengers 3 çıktığında yaklaşık 53 yaşında olacak ünlü oyuncu. The Avengers 2, 1 Mayıs 2015’te vizyona girecek. The Avengers’ın üçer sene arayla çıktığını düşünürsek, The Avengers 3 2018 yılında piyasaya çıkacak. O sırada, Downey aynı rolü iki üçleme de dahil toplam 7 filmde yani 10 yıldır oynamış olacak. The Avengers 3 Downey’i Iron Man olarak gördüğümüz son film olursa, umarım Marvel Film Evreni’ne böylesine katkıda bulunmuş bir oyuncu ve rol için güzel bir son olur.#DP#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 19 Kasım 2018; 19:44:21 >

• Bu reaksiyon videoları yapanlara da ayrı bir gıcık oluyorum. Ben de mi bir sorun var bilmiyorum ama hiç tek başıma izlerken 'vay, uuuu' dediğim, bağırdığım fragman film olmadı. İzleyip iyi olmuş, kötü olmuş diye düşünüyoruz işte. Abartı abartı hareketler. Captain çıkıyor şaşırıyor Avengers filmi kim çıkacak. Sanki Batman gözükmüş gibi şaşırıp, bağırmalar.
  • Rezerve.
  • Çok iyi haber ama Ronert Downey JR. yaşlanma belirtileri gösteriyor 2017 ye kadar baya bir çöker demir adamına bir baston eklentisi yapar artık :)
  • Bu süperkahraman olaylarını hiç sevmezdim iron man ve batman sayesinde baya bi sinema filmlerini takip eder oldum. Robert Downey acayip sempati beslemeye başladım. Umarım iron man 4 de gelir.
  • sherlock holmes çeksin napıcak demir adamı

vay anasını zaman çabuk geçiyor (hala sherlock holmes çekecekler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75E5D0A4D -- 14 Şubat 2014; 18:47:41 >
  • Avengers 2 post productions aşamasında değil. Ayrıca 3'ün çekilmeyeceğini sanıyordum. Şaşırdım. Umarım kalite düşmez. Bekleyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Avengers 2 post productions aşamasında değil. Ayrıca 3'ün çekilmeyeceğini sanıyordum. Şaşırdım. Umarım kalite düşmez. Bekleyelim bakalım.

Pre-Production yazacakken yanlış olmuş hemen düzeltiyorum.Filmin daha çekimleri başlamadı sadece senaro ve kadro oluşturuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamifilm

Çok iyi haber ama Ronert Downey JR. yaşlanma belirtileri gösteriyor 2017 ye kadar baya bir çöker demir adamına bir baston eklentisi yapar artık :)

Saka di mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sayfadan yerimi almayım daha önceki filmlerden yorum belirtmeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Çok iyi haber ama Ronert Downey JR. yaşlanma belirtileri gösteriyor 2017 ye kadar baya bir çöker demir adamına bir baston eklentisi yapar artık :)

Saka di mi

Şakayla karışık gerçek :) Sonuçda adam 2017 yılında 52 yaşında olucak 1965 doğumlu kendisi.
  • quote:

quote:

quote:

Saka di mi

Şakayla karışık gerçek :) Sonuçda adam 2017 yılında 52 yaşında olucak 1965 doğumlu kendisi.

Makyajla falan toparlarlar zaten iron man halindeyken en fazla suratini goruyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Saka di mi

Makyajla falan toparlarlar zaten iron man halindeyken en fazla suratini goruyoruz

52 yaşı çok mu yav kimler var 60-70 lerinde delikanlı olan o kadar horlamayın adamı
  • bu arada daha Avengers 2 başlığı açılmamışken Avengers 3 açılmış açsın biri şahsen benim DC hayranlığım daha çok basar bana bakmayın
  • DC çok geç kaldı bu konuda, adamlar üçüncü filmin temellerini bile attı.
  • Geçenlerde görmüştüm ben de bu haberi, çok da iyi haber olduğu aşikar. Robert Downey Jr. en beğendiğim aktörlerin başında gelir. Gelecek filmlerde ise umarım çıta düşmez.
  • iron man 3'de olanlar olmuştu avengers 2 de nasıl olucak demir adam ?
  • Johnny Deep reyizde 50'yi aştı.Ne bilim la.Heralde dublör tutar ekşın sahnelerinde.
  • 2017 çok geç değilmi
  • Adam artık aleti uzaktan kullanıyor zaten istediği kadar yaşlansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyOldFriend

Johnny Deep reyizde 50'yi aştı.Ne bilim la.Heralde dublör tutar ekşın sahnelerinde.

herkez yaşlanıyor 4-5 sene sonra ne sinema sektorunde nede nba de adam gibi yıldız kalmayacak zaten bu kadar film bolluğu bu yüzden amerika eğlence sektoru yavaş yavaş ölüyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.