Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.250
Cevap
36
Favori
375.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğal hayvanimsi hareketler olarak da ondan ilham almışlar onu demek istemiştim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

eger hickimsenin olmedigi herseyin laylaylom oldugu ,zamani geri alip hicbirsey yasanmamis gibi gosterirlerse

ACIK VE NET Gisede patlar bu film. Infinity War kadar gise yapamaz. buyuk hayal kirikligi olur :(

kan dokulmesi gerekiyor

Alıntıları Göster
    tam tersi daha iyi olur geçmişi değiştirdiklerinde geleceğin kaderide evrenide değiştirir zaten Marvelin amacıda bu avengers evrenini değiştirmek x-men olsun fantastik dörtlü olsun filmlerini artık marvel işleyecek ve avengersin evreni değişmeden bu mümkün olamaz

Bir nevi dc de flashpoint olayı gibi geçmişi değiştirdiğin de flash evrende değişiyordu

avengers 4 filmin sonunda bir hero daha ortaya çıkacakmış büyük ihtimal bunla ilgili olabilir ya fantastik dörtlüden yada x-men den biri çıkacak diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 8 Şubat 2019; 21:8:36 >
  • Çok haklısın hocam valla benim de en büyük korkum o. Umarım öyle bişey olmaz yani biz boşuna mı infinity war izledik lan :D
  • Bu seferki zırh güzel duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ilk gıf 'in olduğu sahne harikaydı.Ama sonrasında Natasha-Bruce aşkını gösterdiler bütün film orada koptu ! İzleyemiyorum bile sinirden.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    bu aşk olayına millet niye bu kadar takıldı ki anlamadım.çok gereği yoktu tamam ama olağan bir şey yani ben normal karşılamıştım.filmde gösterdiklerine göre gayet uyumlu bir ikili de sayılırlar.
  • Bende pek anlamadım. Sanırım Betty varken Natasha ile aşk yaşattırmaları hoşlarına gitmemiş olmalı . Betty'i de koymamaları için bir neden de yok.
  • OctaCore kullanıcısına yanıt
    Hulkun solo filmi yok. Bettyde avengers de falan fazlalık olurdu. Bir yetenegi yok sonucda. 5-10 sn de bahsetmeye usenmisler herhalde

• general42420 G kullanıcısına yanıt
    O zaman Pepper Pots'un avenger filminde ne işi var ? En azından Bruce'a Betty'den neden uzak kalıyorsun gibi bir soru sorabilirlerdi.
    Pepper iron man filminde islendi avengersde ayrica tanitilmasi icin zaman harcanmadi ondan dedim mcu da hulk filmi yok diye.
    İncredible hulk sayilmiyor zaten

Sayılıyor diye biliyorum. Avengers 1 de Hulk'un Alternatif açılışından bahsedildi. Ve ayrıca after credit sahnesinde iste Stark, General Ross ile konuşmaya geldi.
    Banneri oynayan ayni oyuncu olmayınca çoğu kişi benimsememis o filmi :D

Edward Norton The incredible hulk çekiminde boş yapmasaydı, senaryoya karışmasaydı şuanda tipsiz hulk izlemezdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exdanples

Film 3 saat olmazsa yazıklar olsun bu arada 2. Fragman Mart ayında mı gelir yoksa bu ay sonunu gibi gelir mi
    8 Mart’ta Captain Marvel geliyor.Fragman filmden önce gelmeyecektir.Büyük ihtimalle filmin çıkışından 1-2 hafta sonra fragman da gelir.Geçen sene Infinity War fragmanı 16 Mart’ta gelmişti zaten,yine benzer zamanlar olur yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film bu sefer 2.5m yaklaşır bence. İlk günden gitmek lazım çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Bu görselde black widdow un saçı hem kızıl hemde sarı kolundada kuantum saati var, ilginç bir şekilde parakel evrenlerdemi gezicek acaba kendisi, fragmanlardada bir kızıl birde sarı at kuyruklu görüyoruz kendisini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evohan kullanıcısına yanıt
    hocam yanlışınız olmasın kızıl göstermediler diye hatırlıyorum fragmanlarda. hep sarıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Bu görselde black widdow un saçı hem kızıl hemde sarı kolundada kuantum saati var, ilginç bir şekilde parakel evrenlerdemi gezicek acaba kendisi, fragmanlardada bir kızıl birde sarı at kuyruklu görüyoruz kendisini

Alıntıları Göster
    doğrudur hep sarıymış ama toplu olarak gördük yeni fragmanda birde bu görselde üst kızıl altı sarı bence bişey anlatılmaya çalışılmış
  • bruce banner ne ara prof hulk olcak mearak ettim doğrusu, karekter filmin başında halen hulka dönüşemeyen ezik banner tiplemesinde, filmde birde onun prof hulk olma sürecini işleyeceklerini hiç sanmıyorum
  • Hulk resmen insana benziyor bu ne ya yok kontrol edicekmişte hulku felan filan, ulan hulk budur bu...Hulk yukarda paylaştığım görseldeki gibiyse çöp abi...

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.