Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.250
Cevap
36
Favori
375.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Robin Hood reyize en iyi ayarı Deadpool vermiş

-Deadpool: Tüm güçlerim elimden alındı. Şu an bana bir ok ve yay verseler Hawkeye'dan farkım kalmayacak, işe yaramaz biriyim resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 29 Mart 2019; 22:1:7 >
  • Deadpool bile dalga geciyor burada karadul ve hawkeyi savunuyorlar hala

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OctaCore kullanıcısına yanıt
    Boş yapmışsın.Sağdan soldan duyulanlarmış.Klasik Comicvine okuyan Hulk fanısın sanırım.Sentry ile Hulk da kapışıyor çizgi romanda Thor'da.Sentry ikisinde de net bir şekilde yenemiyor rakiplerini.Ama tam kapasite vahşice dövüşen Sentry ne yapar ikisine de biliyor musun?Hayır tabiki,gelmiş burada mağlubiyet galibiyet saymış kimlerle tartışıyoruz hey Allah'ım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cizgi romanlara göre mcuyu kesin olarak karsilastirmaniz saçma bence

• Arkadaşlar tek hulk değil ki bir sürü karakterin gücü çok kısıldı mcu'da. Koskoca tanrı olan thor daha yakın zamandaki kendi filminde yuvarlak fırlatılan küçük çip gibi bir şeyle elektrik verilerek bayılan bir karakterdi!!! bakın elektrikle diyorum(Allahım ne saçma filmdi şu ragnarok).Doctor strange kendi filminde yumruklarla dövüşüyordu düşmanla!!! büyüyle değil dikkat çekerim. Vision'un düştüğü durumda ortada.
    Edward Norton'ın hulk'u daha iyiydi ama ona katılıyorum ama hem görünüş hemde yansıtılış olarak. Endgame'de ise hulk'a sıra gelir mi thanosu pataklamaya emin değilim(Malum thor,captain marvel ve en önemlisi okçumuz sırada bekliyor)
  • victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Disney filmi oldugu icin hawkeyenin oku thanosun gözüne saplayacagini sanmiyorum
    Thorun ragnarokda kiz gibi çığlık atmasini da unutmadik.

• general4242 kullanıcısına yanıt
    İster misin filmde valkyrie thor'a yaptığı gibi thanos'u da o küçük elektrik veren çiple bayıltsın düşünsene sinema salonu ŞOK ne yaygara çıkardı ama

• Anthony Hopkins kullanıcısına yanıt
    Ben sentry'den bahsettimmi ? Hayır. Comicvine adını duymadım daha. Void den bahsediyorsun, merak etme biliyorum.
    Al bakalım Comicvine miymiş neymiş ondanmıyım:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OctaCore -- 29 Mart 2019; 23:0:8 >

• ant man girip büyüsün tayfaya iyi cevap vermiş reis
  • Meali nedir ?

• victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Aslında thor orda zehirle bayıltıldı diye konuşuyordu millet.sanki damarlar etkilenip kabarıyordu orda
    Bir de grandmaster çr'lerde evrenin en güçlülerinden olarak geçiyordu.belki onun yaptığı bir silah olarak düşünebiliriz

• Mevzunun tek elektrik olduğunu sanmıyorum, sinir sistemini etkiliyor normalde o cihaz(ÇR)
    Ne olursa olsun sanki infinity stone takılı üstünde

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Ben Endgame'in sonunda after creditslerde ne göreceğiz onu çok merak ediyorum. Acaba artık yeni dünyanın villaini kötü karakteri kim olacak görecek miyiz?
    Bi Dr. Doom ya da ne bileyim Galactus falan gelir mi acaba after sahnelerde?
    Bu filmin after sahneleri çok önemli olacak çünkü. Geleceğe kapıyı burası açacak.
    Kendime ekleme:
    Belki de gelecek 10 yılın kötü karakterini after'a bırakmayacaklar, ortalarda göreceğiz. Thanos karar değiştirmiş, pişman olmuş, yaptıklarını geri almış, gelecekte çok daha güçlü bir kötü karakter görülmüş, onunla savaşılırken ekibe yardım ediyor olacak.
    Galactus olur umarım

• PHI kullanıcısına yanıt
    Elliye merdiven dayadın hala gelmişsin burda avencırs konuşuyosun pehh cg:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Elliye merdiven dayadın hala gelmişsin burda avencırs konuşuyosun pehh cg:
    50 olduk mu ya? Olsun yine de izleriz nolcak
  • After Credits de X-MEN gorundugunu dusunsenize Salon yıkılır

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsclobberintime

hangi işsiz yapmış bunu
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.