Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.250
Cevap
36
Favori
376.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brie Larson yönetmenliğe soyunmuş ve netflix için film çekmiş. Kadrosunda Samuel L. Jackson da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Ne alaka hocam onun öldüğü evren apayrı evren baska dünyalar boyle mantık olabilir mi
    O karakter gelse bile Hugh Jackman oynamaz. Kendisi artık o karakterle anılmak istemediğini söyleyerek bıraktı. Zaten o sebeple o karakteri son filminde öldürdüler. Yerine başka bir karakter devam edecek. Hatta son filmde kimin devam edeceğinin mejasını vermişlerdi. Korumaya çalıştığı bir kıs çocuğu vardı. O devam edecek artık.

Iron Man'i oynayan Robert Downey Jr. da benzer gerekçeyle bırakıyor. Bu adamlar genç değiller. Yeni tipler canlandırmak istiyorlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Allahim film yoksa 3 saaat mi ??

seans saatleri: 08:00 - 11:50 ; 15:50 - 19:40 ; 23:30

08:00 - 11:50 arasinda 3 saat 50 dk var... 20 dk fragman reklam desen ,30 dk temizlik desen geriye kaliyor 3 saaaaaaaaaaaaaaaaaaat

Alıntıları Göster
    10-15 dakika ihtiyaç arasını dahil etmemişsin onuda hesapla bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

10-15 dakika ihtiyaç arasını dahil etmemişsin onuda hesapla bence.

Alıntıları Göster
    ihtiyac molasi sadece Turkiye de yok mu ? ben yurtdisinda izlerken hic ara olmuyor
  • Süre ?

Imax izlenir tabi.Ama 3D olmamalıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

ihtiyac molasi sadece Turkiye de yok mu ? ben yurtdisinda izlerken hic ara olmuyor

Alıntıları Göster
    Belki flipinlerde de vardır. Amerika seans saatleri nasıl olacak ona bakmak lazım bence. Ben 3 saate pek imkan vermiyorum. 2 saat 45 dakika olur en fazla diye düşünüyorum.
  • 2.59 olsun yine kabul
  • bit göz atın figürlere bu yeniler ne ayak

• https://www.youtube.com/watch?v=V8nkXPAtGbk

aklı başında bir hulk yerine şöyle bir hulk görmek isteriz :) dayak yedikçe daha da büyüyüp öfkelenen, çıldıran, psikopatlaşan
  • Thabos reyizin yerinde olsam bunlar halen akıllanmamış der 3-4 defa daha parmak şıklatırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

bit göz atın figürlere bu yeniler ne ayak

Türkiye de satışa girse dünya para olur. Türkiye de yaşayan biri bunu yurt dışından değilde Türkiye de bir yerden alacaksa netten veya istanbul'dan değilde Bodrum taraflarından filan kargo ile alabilirse daha ucuza alabilir.

Zamanında netten ve İstanbula bir gidişimde film karakterlerinin figür fiyatlarına bakmıştım çok palıydı. Aynı sene tatil amaçlı bodruma gittik orada 3-4 tane dükkana baktım fiyatlar şaşırtıcı şekilde İstanbul dan daha ucuzdu. Neredeyse yarı fiyattı. Çakma filanda değillerdi.

Bu arada yüzleri çok benzetememişler. Thor hiç benzememiş mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 23 Mart 2019; 10:59:22 >

• Sizi bilmem ama ben Thanos’un Asgard’ı taşıyan son gemiye saldırdığı anı göstermelerin bekliyorum.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Şimdi izledim ..Böyle şeyi anlatmaları ıcın 4 saat yapmaları gerek

Hela ordu toplar , ve Thanos’un saldırısı sırasında Thor’un yanından kaçabilenleri gösterirler o kadar başka şey olmaz

• Trecc11 kullanıcısına yanıt
    Direk part 3 izleyin. Olması gereken hulk budur. Zimaut adamdır. Bu arada MCU'da böyle olursa Thanos Killed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OctaCore -- 23 Mart 2019; 12:30:33 >
  • OctaCore kullanıcısına yanıt
    Hocam afedersinizde o birazda Marvel'ın salaklığı. Bu ekipten hiçbiri thanos dengi değil normalde. Hemde IG'li thanosun hiç dengi değil bu adam bu taşlarla evrensel düzeyde tehdit ama mjolnirin çakması olan baltayla thor taşların gücünü bastırıyor. Biraz tutarsızlıklar var yok değil. Thanos taşsız halde bile ekipten güçlü biri. Benim zoruma giden Adam Warlock gibi birini evrene tam anlamıyla dahil edememeleri.
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    Dediğine katılıyorum. Şuanda IG'sız bir tek filmin sonunda power up alan thor alabilir. Veya WBH gelirse alabilir. Diğerleri Thanos için çerezlik. Adam Warlock= CM yapacaklar gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OctaCore

Dediğine katılıyorum. Şuanda IG'sız bir tek filmin sonunda power up alan thor alabilir. Veya WBH gelirse alabilir. Diğerleri Thanos için çerezlik. Adam Warlock= CM yapacaklar gibi geliyor.
    Nasıl çerezlik ya thor yendi captain marvell yendi hatta squirel girl bile bir hikayede thanosu öldürüyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 23 Mart 2019; 13:47:12 >
  • Koks34 kullanıcısına yanıt
    Ee ben ne dedim ? Thor yener dedim zaten ? Sincabı karıştırma o başka mesele, onu nerden çıkardın? O yendiyse rakunun da mı yenmesi gerekiyor ? CM ne zaman Thanos'u yendi ?
  • Ben daha önce farketmemiştim ama Endgame posterinde Wong,Happy ve Pepper karekterlerini canlandıran oyuncuların da isimleri var. Snap'den sağ çıktıkları kesinleşmiş oluyor böylece bu karakterlerin.

Avengers: Endgame (2019)
  • Cate Blanchett isimi yok.Yapma Marvel.Yapma bunu
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.