Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.250
Cevap
36
Favori
376.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: general4242

Hugh jackman
    yaşlanmıştı zaten adam her ne kadar üzücü olsada uzun soluklu bir seride yer alamazdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En azından inancı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krumbatu

Valla Filipinler'de satışa çıkmış biletler. Bugün olmayabilir ama hafta sonu satışa çıkabilir diye düşünüyorum ben.
    https://www.facebook.com/IMAXSMCinema/
    Allahim film yoksa 3 saaat mi ??

seans saatleri: 08:00 - 11:50 ; 15:50 - 19:40 ; 23:30

08:00 - 11:50 arasinda 3 saat 50 dk var... 20 dk fragman reklam desen ,30 dk temizlik desen geriye kaliyor 3 saaaaaaaaaaaaaaaaaaat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 22 Mart 2019; 18:32:35 >

• Posterde Thanos bile var Hulk yok ? Yerine HulkBuster koymuşlar. Bari ucundan gösterin, yoksa filmden genemi sildiler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

rematch geliyor diyolar
    Eyvah eyvah patates edecekler Thanos’u...
    Ulan ilk filmde dayak yedi diye intikam almak zorunda sanki, dövdürtmeyin şu Thanos’u Hulk’a başka şey istemiyorum.
    Filmde kaybetsin de istemiyorum zaten. Asıl cesur ve şaşırtıcı karar bu olurdu. Far From Home trailer’ı ile herşeyin tekrar güllük gülistanlık olacağının spoilerını yemeseydik daha fazla hype yapardık film için ama nerdeeee

• Ricky Gervais kullanıcısına yanıt
    Yaw kardeş nedir bu Hulk haterliği, Hulk'u bu kadar hafife alma ? Thor , 6 IS Thanosu neredeyse öldürüyordu sıkıntı yok. Ironman, 4 IS Thanos vs atıyor ve kanatıyor sıkıntı yok. 5 tane çelimsiz karakter neredeyse Thanos'u indiriyordu sıkıntı yok. Hulk ile VS atıncamı sıkıntı oluyor? Ha merak ediyorsan güzel bir fight dönecek bu ikisi arasında. Ama gene de Hulk'un Thanostan yediği dayak gibi Thanos'a attırtmazlar.
  • OctaCore kullanıcısına yanıt
    Ama sızan senaroya göre

Thanosun yanina gidiyor ya filmin başında ekip
    Orada thanos bunlar sıkıntı cikaracak diye eldiveni ve taşları yok ediyor. Ondan sonra dimdizlak ve bizimkiler kalabalik.
    Hulkla orda iyi bir kapisabilir

• Ruh taşını
    Vormir gezegenine kim hangi uygarlık hapsetti ya da sakladı var mı hikayesi
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Ruffalo MCU'daki en güçlü Hulk'u bu filmde göreceğiz diye paylaşım yapmıştı. Sızan başka tür bir senaryoya veya sallamasyon senaryolara göre de:

-Thanos takımı zihin kontrolüne alıyor. Bunu sadece Hulk farkediyormuş ve güzel bir fight başlıyormuş.
    -Başka bir eski sızıntı ise çakma IG'yi Hulk takıyormuş ve Thanos'tan korurken kolu kopuyormuş( koptuktan sonra tekrar iyileşiyormuş)
    -Ruffalo'nun spoiler verdiği talking-show'da da; Hulk, bir şeyler olmasından dolayı deliriyormuş ve kudurmuş bir şekilde Thanos'a saldırıyormuş.

Bu arada ilk filmde
    Thanos ile vs atarken sadece Hulk, Zırhlı Thanos ile dövüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OctaCore -- 22 Mart 2019; 19:55:13 >

• OctaCore kullanıcısına yanıt
    Hulk haterlığı değil bu merak etme, bu filmde ölmeyeceğini düşündüğümden ileriki filmlerde istedikleri kadar güçlü gösterebilirler. Benim de işime gelir severim karakteri.
    Evrende üstüne düşülmemiş birkaç karakterden birisi Hulk.
    Iron Man ve Thor’un hikayesi daha iyi işlendiğinden veda filminde arka planda kalmış karakteri değil de beyaz perdede gelişimini izlediğimiz karakterleri Thanos’un karşısında görmeği tercih ederim sonuçta son filmleri olacak.
    Herşeyin tekrar normale dönecek olmasını istemiyordum, nasıl olursa olsun beni tatmin etmeyecek bir son olacak zaten.

• Russolar 3 saat derken kimse duymuyor, filipinlerde satıştan zamanı anlamaya çalışıp heyecan kasıyorsun wtf

• Russolara güvenmiyoruz o sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eutropius Irmengard

Russolar 3 saat derken kimse duymuyor, filipinlerde satıştan zamanı anlamaya çalışıp heyecan kasıyorsun wtf
    3 saat olacagi soyleniyordu resmi bilgi yoktu !
  • Ricky Gervais kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğin gibi üstüne düşülmedi. Avengers 1 hariç herkes tokat manyağı yaptı karakteri. 2008 filminde de öfkesi güzel yansıtılıyordu ama arabayı zor kaldırıyordu, healing faktör yoktu. Karakteri sadece bildiğimiz canavar gibi yaptılar, Ragnarokta 2 yıl gladyatör olduğu halde bile düzgün dövüşemiyordu. Bu son filmi olabilir, bu yüzden artık iadei-itibar yapmaları lazım. Ölmeyeceğini bende düşünüyorum ama emekliye falan ayırtabilirler.
    Eskiden sadece Russolara güvenmezdik, artık kel fagi de bunlar gibi olmuş ona da güvenilmez
  • Avenged Sevenfold. kullanıcısına yanıt
    51 yaşında daha
    15 yil gideri var

• Redditte bir eleman 25 Mart'ta biletlerin satışa çıkacağını iddia etmiş. Tom Holland da "Monday Morning..." diye tweet atmış sabah. Pazartesi çıkabilir biletler. Bence bilet satışıyla bir fragman daha gelir diye düşünüyorum.https://twitter.com/TomHolland1996/status/1108844118048935947
    O sızıntının doğruluğu kesin değil. Douban'da mesajlarına edit yapabiliyormuşsun. Reddit'te sızıntıyı çıkaran adamın Douban'da yazdıklarına zaman içerisinde eklemeler yaptığını tartışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avenged Sevenfold.

yaşlanmıştı zaten adam her ne kadar üzücü olsada uzun soluklu bir seride yer alamazdı

Alıntıları Göster
    O arkadaşın Hugh jackman tarafından canlandırılan karakterin kalıcı olarak öldüğünden sanırım haberi yok. Ölen bir karakterin de Marvel karakterleriyle aynı film içinde yer alması pek olası değil.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Ne alaka hocam onun öldüğü evren apayrı evren baska dünyalar boyle mantık olabilir mi

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.