Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.250
Cevap
36
Favori
376.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

Avengers 4 dediğin başlık Avengers İnfinity War Part 2 denilen kısım mı?
    evet ilk once Part 1 ve 2 olacakti ama sonra degistirdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.can.tas

X- Men sürprizi olabilir mi bu filmde?

Ellerinde böyle bir imkan varken ne yapıp ne edip oyuncular yaşlanmadan, bütün yasal engelleri aşıp eklemeleri lazım seriye.
    Anlaşma önümüzdeki sene sonuçlanacak gibi duruyor ve kesin değil fox un disney tarafından alınacağı alınsa bile 5 6 seneden önce mcu da x men beklemek yanlış olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuraya yerleşeyim çaktırmadan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IW After Credits sahnesi değilmi bu hocam

• OctaCore kullanıcısına yanıt
    Evet ama o dönem film daha çıkmamıştı.
    Bu filmden yada başka bir filmden sanması normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 30 Nisan 2018; 18:12:24 >
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Yok o anlamda demedim dostum, bizi kandırmışlar anlamında demek istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Multiverse mi geçmiş zaman mı acaba? Tony'nin saçlar desek, trilyoner adam arada tarz değişikliği yapıyodur.
  • Buradan şimdiden yazıyorum eğer arsenal robot yapılıpta thanos onun tarafından yenilirse filme puanım 0 olur çizgi filmde olan o saçma olayı uyarlarlarsa benim için ciddi olarak avengers 4 çöp olur.Umarım böyle bir saçmalığa girişmez marvel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0F7B056BC

Multiverse mi geçmiş zaman mı acaba? Tony'nin saçlar desek, trilyoner adam arada tarz değişikliği yapıyodur.

Alıntıları Göster
    Captan arkadan çocuğa dönmüş resmen. O ne öyle.

• Beyler ironman filmlerin birinde bi cocuk vardiya unutum hangi filmdi. Ironmani öldü saniyolardi oda biyere ucuyodu filen kücük kulübede bi cocuk buluyodu yardm ediyodu. Iste o cocuk avengers 4te bidaha oynuyomus ^^

Edit:
    Avengers: Endgame (2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOEMAN32 -- 1 Mayıs 2018; 18:15:43 >
  • Yeni takvim açıklandı..

Ant-Man and The Wasp: 6 Temmuz 2018

Captain Marvel: 8 Mart 2019

Avengers 4: 3 Mayıs 2019

Spider-Man 2: 5 Temmuz 2019

Hey maşallah.Hepsi de birbirleri ile bağlantılı.Nasıl saklamayı gizlemeyi başaracaklar merak ediyorum.

DC de daha halen AQuman falan Harley Quinn falan çekmeyi düşünsün.

• Hawkeye hakkında bir toerim var (avengers4)

Beyler ne kadar doğru? Thanos parmağını sıklattiktan sonra hawkeye ailesi ölüypr part2 de ronin olarak geri dönecek mis

Diğer Konuya attım cevap veren olmadı buraya atayım dedim bakan olur belki
  • İki filmde aynı anda çekildi herhalde ama diğer filmin post-prodüksiyonu yapılmadı herhalde yanlış mıyım ??
  • Çok güzel bir film olucak . Şimdiden sabırsızlanıyorum. Yerimizi alalım yavaştan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Tahminime göre Avengers 4 gelecek bı zamanda başlayacak yıllar sonradan . Demir adam kaptan marvelle bir sekilde tekrar geçmişe dönüp savaş anına . Bu sefer savaşı kazanamaya çalışacaklar.

• Flimle ilgili teorilerim

1.hulka kesinlikle iadei itibar olacak..hep öyle olmuştur.en güçlü hulku gorecegiz

2.herkesin dediği gibi.dr strange o taşı kazanma ihtimali tek olan senaryo için verdi

3.captan Marvel ekibe güç katacak belki show yapacak ama işi bitirecek kesinlikle eski ekip..zaten hiç ölen olmadı o toplu katliamdan ilk ekipte

Zaten kaptan Marvel ne alaka onu çözemedim.fun i olan bu işi becerebilcek olan onca karakter varken..üstünde hiç durulmamisken

4.iron man in rüyası gerçekleşecek.zaten o rüyada yerde thanosun parmak siplattiginda ölenlerden kimse yoktu.alalede bı sahne değildi o...hayatta tek iron man kalacak yada çaptan Marvel felan..artık iyice sarsılmış thanosun işini bitirecekler

5.x men geçmiş günler gelecek tarzında bı son bekliyorum.karakterlerin çoğu yaşlandi.bw dahil...büyük finalle reboot yapicaklar...herşey başa dönecek..zaman taşını alıp

Ve final bombam geliyor

Zamanı geriye Dr strangenin yamağı yapicak..bu bölümde tapınak savunmasız kaldı boş birakmayayim diyen eleman...wong..zaman taşını kullanabilecek bir o kaldı flimde

Zamanı böyle manuple edicekler antman ile değil

İddialı teoriler ama cr yide takip eden biri olarak..ben parçaları böyle birlestirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 2 Mayıs 2018; 2:11:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fantastik four x men Deadpool chost rider darwdevil vs. infity War da olmayacak dimi . 4 evreden giriş yapacaklar bu kahramanlar dimi.

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Spoiler

Düğme çalışmadığı için spoiler yemek istemeyen aşağı bakmasın

Ne yani zamanı başa döndürüp yeni evre de fd4 xmenleri chostriderleri elektralari dahil edip yeni bir evren yeni bir Avengers mi olacak. Spider man sen bir avengersin artık dediğinde müzik yükselmişti . Demek ki yeni Avengers kahramanlarından biri o . X men den de katılır . Sonra büyük bir savaş olur yine. Bu sefer baş düşman galaktys veya doom veya hepsi olur . King pin de girer venom da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakara -- 2 Mayıs 2018; 2:7:31 >
  • wakara kullanıcısına yanıt

Karakterlerin hepsi bayağı yaslandı.scarlet jhanson dahil..mümkün diil aynı kadro gidemezler..evren başa döner..avengersi kimlerden oluşur bilemem anlaşmalara bağlı ama genç oyuncularla devam ederler...galaktusla baş etmeleri mümkün diil..world breaker Hulk olacak Hulk...Rune King Thor olcak Thor vs vs.bunlari işlemeleri galaktusa felan hazırlamaları bı 10 yıl daha sürer kimse çişini tutamaz oyunculardan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Spoiler

Bence demir adam devam eder ama figüran olarak. Yani yıldız savaşlarında ki owiban usta gibi yada karate kid hocası gibi gorada ki garevel gibi görünüp gider akıl vererek.

Kaptan Amerika az oynadı son filmde çok oynayacak daha çok onun üzerinden gidecekler bende o yüzden az rol verdiler. Büyük ihtimal en büyük olayı o yapacak . Ölecek ve de öldürecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakara -- 2 Mayıs 2018; 4:35:39 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.