Şimdi Ara

Avenged Sevenfold Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi çok seveni ve sevmeyeni var siz ne düşünüyorsunuz?

ben sevmiyorum popüler olmaya çalışan kişiler olarak geliyor insanlar seize the day, so far away dinleyip işte budur metalciyim falan diyor olmuyor yani

• bikaç şarkısını dinlerim alakam yoktur gruplarla tanımam etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: SealCon

bi çok seveni ve sevmeyeni var siz ne düşünüyorsunuz?

ben sevmiyorum popüler olmaya çalışan kişiler olarak geliyor insanlar seize the day, so far away dinleyip işte budur metalciyim falan diyor olmuyor yani

bunu soyleyen metalika mi dinliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KufredenFare

quote:

bi çok seveni ve sevmeyeni var siz ne düşünüyorsunuz?

bunu soyleyen metalika mi dinliyor

poser olduğu kesin

• Grubu dinledim, bayağı üstelik. Gitar ve vokal coverlarını da yaptım fakat hiç haz etmediğim bir gruptur kendileri. Yani orjinal bir şey çıkartmıyorlar ve şarkılarında vermeye çalıştıkları duygunun 10 katını farklı müzisyenlerden alabiliyorum. Ee bari enstruman kabiliyetleri desek o da ortalama bir grubun üstünde değil.Yani nasıl bu kadar ünlü olabildiler anlayamıyorum gerçi popülerlik bir şey ima etmiyor benim için, Yabancı Pop ve R&b yıldızları da ünlü fakat..
  • fanı gelip oda fikrini belirtse bi

• Maalesef metal diye tanıtılan en popüler grup.Bir metalci olarak bu gruptan nefret ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxomen -- 23 Eylül 2013; 23:49:45 >
  • Tam da dünkü Rock in Rio performanslarını izlerken bu başlığı görmem ilginç oldu. Buyrun geldim.

Öncelikle belirteyim son albümü pek beğenmedim. Beklentilerim daha yüksekti, artık olgunluk çağına gelmişlerken hele de önceki albümlerinde yaptıkları efsane şarkılardan sonra bu albüm çok yavan kaldı, hele This Means War, Sad But True'nun vasat bir kopyası gibi duruyor. Bari konserlerde çalmasalardı şu şarkıyı onun yerine o albümden This Means War konulabilmiş gayet güzel bir şarkı. Yani sonuç olarak başka bir grup yapsa iyi denebilir ama söz konusu A7X'se beklentilerin çok altında bir albüm.

Ancak bu grubu beğenmeyenlere saygı göstersem de haklarında öyle berbat, leş, popüler olmaya çalışanlar, metal müziğinin justin bieber'ı (oha gerçekten de buna benzer bir şeyi bi yerde görmüştüm) denilmesine karşı çıkarım.

Bu adamlara laf atanlar en fazla 1-2 şarkısını dinleyip sonra elemanların tiplerine bakıp bu ne ya diyenlerdir gibi geliyor bana. Bir Bat Country'nin soloları, Unholy Confessions'ın çift-gitarlı kısımları, M.I.A'nın savaş karşıtı sözleri ve Afterlife... Afterlife iddia ediyorum değil geçtim grubun en iyi şarkısı olmayı 2000'lerin Rock müziği adına üretilmiş en iyi 10 yapıt arasına kafadan girer. Harika sözlere, kaliteli bir senfonik altyapıya ve büyüleyici bir soloya sahip bu şarkıyı yapmış bir grubun gözümde her zaman kredisi vardır.

Canlı performansı da şaşırtıcı derecede iyidir kanımca, he bundan 10 sene sonra dağılmazlarsa bu kadar iyi çalıp söyleyebilirler mi bilmem ama şu an için izlediğim konserlerde gayet iyi çalıyorlar. Bu arada The Rev'in ölümünden sonra bu grubun söylenildiği gibi ölüp bitmeyeceğini, en fazla davul partlarında bir kalite düşüşü olacağını öngörüyordum fakat yanılmışım, The Rev'den sonra gerçekten harika denilebilecek bir şarkı çıkaramadılar bu saatten sonra da yapmalarını zor görüyorum, zaten Afterlife'nın sözlerinin önemli bir kısmı da kendisine aittir, ayrıca şarkının en can alıcı kısımlarında o davul performansına rağmen geri vokal yapıyordu, onun yokluğunda canlı performansların geri vokal kısmında da önemli bir kalite düşüşüne şahit oldum.

Sonuç olarak hatalarıyla sevabıyla A7X iyi bir gruptur. Enstrüman hakimiyeti de kanımca yeterlidir. (bkz: Afterlife ve Bat Country parçaları) Sonuçta bu adamlar neo-klasik metal ya da ne bileyim Mastodon gibi progressive metal falan yapmıyorlar. Hayır ne diye tanıtılmalı bu grup Pop mu Rap mi, yobaz metalciler kabul etmese de metal müziğinin bugününde bu grup önemli bir yere sahiptir. Benim düşüncem bu yönde.

• nefret edenlerinin söylediği kadar kötü değil, hayranlarının taptığı kadar iyi değil. ortalama bir grup işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hipernova

Tam da dünkü Rock in Rio performanslarını izlerken bu başlığı görmem ilginç oldu. Buyrun geldim.

Öncelikle belirteyim son albümü pek beğenmedim. Beklentilerim daha yüksekti, artık olgunluk çağına gelmişlerken hele de önceki albümlerinde yaptıkları efsane şarkılardan sonra bu albüm çok yavan kaldı, hele This Means War, Sad But True'nun vasat bir kopyası gibi duruyor. Bari konserlerde çalmasalardı şu şarkıyı onun yerine o albümden This Means War konulabilmiş gayet güzel bir şarkı. Yani sonuç olarak başka bir grup yapsa iyi denebilir ama söz konusu A7X'se beklentilerin çok altında bir albüm.

Ancak bu grubu beğenmeyenlere saygı göstersem de haklarında öyle berbat, leş, popüler olmaya çalışanlar, metal müziğinin justin bieber'ı (oha gerçekten de buna benzer bir şeyi bi yerde görmüştüm) denilmesine karşı çıkarım.

Bu adamlara laf atanlar en fazla 1-2 şarkısını dinleyip sonra elemanların tiplerine bakıp bu ne ya diyenlerdir gibi geliyor bana. Bir Bat Country'nin soloları, Unholy Confessions'ın çift-gitarlı kısımları, M.I.A'nın savaş karşıtı sözleri ve Afterlife... Afterlife iddia ediyorum değil geçtim grubun en iyi şarkısı olmayı 2000'lerin Rock müziği adına üretilmiş en iyi 10 yapıt arasına kafadan girer. Harika sözlere, kaliteli bir senfonik altyapıya ve büyüleyici bir soloya sahip bu şarkıyı yapmış bir grubun gözümde her zaman kredisi vardır.

Canlı performansı da şaşırtıcı derecede iyidir kanımca, he bundan 10 sene sonra dağılmazlarsa bu kadar iyi çalıp söyleyebilirler mi bilmem ama şu an için izlediğim konserlerde gayet iyi çalıyorlar. Bu arada The Rev'in ölümünden sonra bu grubun söylenildiği gibi ölüp bitmeyeceğini, en fazla davul partlarında bir kalite düşüşü olacağını öngörüyordum fakat yanılmışım, The Rev'den sonra gerçekten harika denilebilecek bir şarkı çıkaramadılar bu saatten sonra da yapmalarını zor görüyorum, zaten Afterlife'nın sözlerinin önemli bir kısmı da kendisine aittir, ayrıca şarkının en can alıcı kısımlarında o davul performansına rağmen geri vokal yapıyordu, onun yokluğunda canlı performansların geri vokal kısmında da önemli bir kalite düşüşüne şahit oldum.

Sonuç olarak hatalarıyla sevabıyla A7X iyi bir gruptur. Enstrüman hakimiyeti de kanımca yeterlidir. (bkz: Afterlife ve Bat Country parçaları) Sonuçta bu adamlar neo-klasik metal ya da ne bileyim Mastodon gibi progressive metal falan yapmıyorlar. Hayır ne diye tanıtılmalı bu grup Pop mu Rap mi, yobaz metalciler kabul etmese de metal müziğinin bugününde bu grup önemli bir yere sahiptir. Benim düşüncem bu yönde.

Dear God u da yaz ama onu da yaz

• şarkıları pek sanat değeri taşımıyor, metal değil boş müzik yapıyorlar benim gözümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illuminn -- 25 Eylül 2013; 20:03:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp. Dinleyen poserdır

• bu kadar mi

• quote:

bu kadar mi

Gerçek fanmı istiyorsun o benim yani açıkça piyasa kurbanı eski albümlerini dinle derim ayrıca altarnatif olark Atreyu,Bfmv veya Triviumu dinleyebilirsin
  • He bide bu aralar sevenfold POSERların eline düştü oda ayrı bi mesele
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaripKing

quote:

bu kadar mi

Gerçek fanmı istiyorsun o benim yani açıkça piyasa kurbanı eski albümlerini dinle derim ayrıca altarnatif olark Atreyu,Bfmv veya Triviumu dinleyebilirsin

sansa bak bfmv ve triviumu da sevmiyorum ama onyargili davraniyorum ondan

• SealCon kullanıcısına yanıt
    en doğrusunu yapıyorsun.hepsi mal mal vokal kullanıyor.brutal mi clean mi belli değil.şarkılarında ünik bir özellik yok.hepsi birbirine benziyor
  • Sevmem. Dinleyip de metalciyim diyeni hiç sevmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

nefret edenlerinin söylediği kadar kötü değil, hayranlarının taptığı kadar iyi değil. ortalama bir grup işte.

Ben de böyle düşünüyorum.
  • grup uyeleri kesinlikle metalika dan daha yetenekli bence iron maiden dan da ole.yalniz the rev mi deseniz mc brain mi orda bayagi dusunurum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.