Şimdi Ara

Avec Rock N Roll 150 Disc Kapasiteli CD/DVD Kutusu (Avec Mini Box Hediyeli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avec Rock N Roll 150 Disc Kapasiteli CD/DVD Kutusu (Avec Mini Box Hediyeli)

Ürün Özellikleri :

* 150 adet CD yada DVD Kapasitesi
    * Kutu Kapağına içerlik belirtmek için etiket (2 Adet)
    * Çıkarılabilir CD/DVD Zarfları (75 Adet)
    * İç bölümdeki yazılabilir ayıraçlar sayesinde kategorilere ayırabilme (10 Adet Ayıraç)
    * Kilitleyebilme özelliği (2 Adet Anahtar )
    * Yan yana yada Üst üste birleştirilip RAF haline getirilebilir
    * Tasarım Harikası

Ayrıca kampanya süresince Avec Mini Box 28 Disk Kapasiteli CD Kutusu hediyeli.

Bu ürünü günlük fırsat sitesi olan bitenekadar.com birçok kez 29.90+3.5 TL kargo ücretiyle vermişti. Aşağıdaki sitede ise 24.80+4 TL kargo ücreti. (Havale ile: 22,82+4 TL kargo ücreti) Ayrıca bu sitede Avec Mini Box da hediyeliymiş. Kullanışlı bir şeye benziyor. Ne dersiniz, alınır mı?

http://www.indirimshop.com/pinfo.asp?pid=1004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intensifier -- 13 Nisan 2009; 22:44:45 >

• Ben az önce bir adet sipariş verdim. Fiyat yanında hediye olarak verilen Avec Mini Box 28 Disk Kapasiteli CD Kutusunu da düşününce çok iyi. Onun fiyatı bile sitede 9.90 TL imiş...

http://www.indirimshop.com/pinfo.asp?pid=1005
  • @Intensifier,

verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim.
    çok ihtiyacımız vardı, gerçekten çok uygun bir fiyata geldi.

tekrar teşekkürler.
  • Daha öncede benzer bir siteden almıştım çok memnun kaldım üst üste koyup raf şeklinde kullanmayı düşünüyorum 2 adet daha sipariş vericem. Miniboxlarıda arabamda kullanırım veya çocuğumun çizgi filmlerini koyarım
  • bu siteden daha önce alışveriş yapan oldu mu? güvenilir midir?
  • @germinall

Ben duracell pil ile şarj cihazı almıştım daha önce ertesi gün elime ulaşmıştı ve çok ilgililer. Güvenilir bir site bence donanımhaber de başka konularda açıldı bu sitenin ürünleriyle ilgili.
  • quote:

Orjinalden alıntı: germinall

bu siteden daha önce alışveriş yapan oldu mu? güvenilir midir?

Ödeme bölümünde SLL sertifikası devreye giriyor. Soun olacağını sanmam...

@laider

Rica ederim. Yararlananlar varsa ne güzel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intensifier -- 14 Nisan 2009; 14:15:47 >
  • Bu bahsedilen 150'lik kutudaki CD'ler ve DVD'ler içindeyken birbirine temas ediyor mu?Eğer ediyorsa birbirlerini çizmezler mi?

Onun yerine bu 60'lık kutudaki medyalar daha güvenli durmaz mıdır?

Not:Fiyat ve kapasiteden bağımsız olarak soruyorum.

• Rock N Roll yani 150'lik üründe medyalar kendi içindeki zarflara konuluyor. O görünün siyah çizgilerin hepsi birer cd zarfı. zarflarında alt bölümü medyalar çizilmesin diye bez'den yapılmış.

POD 60'ta ise medyaların her birinin ayrı yuvası var.

Kullanım olarak bence ikiside gayet iyi. Çok medyası olan 150 cd kapasiteliyi az medyası olanda 60lığı tercih edebilir.

Fakat hediyesi ve fiyat avantajı olarak şu an Rock N Roll kaçmaz.
  • Ben de aldım, bilgilendiren arkadaşa teşekkürler.
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: FREE_MIND

Ben de aldım, bilgilendiren arkadaşa teşekkürler.
  • Benim ürünüm kargoya verilmiş. Yarın elime geçer ve ilk izlenimlerimi yazarım. Bu arada teşekkür eden arkadaşlara da rica ederim...
  • haber veren arkadaşa teşekkürler, ben aldım bu akşam üstü bir tane bakalım ne zaman gelicek.
  • Siteye şu an girilemiyor.:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucanturk41

Kargoyu kim ödüyor arkadaşlar??

Kargo ücreti 4 tl,tabi ki sen ödüyorsun
  • bu üstüste kyoma işi nasıl oluyor. iki tane alıp birini birinin sütüne mi koyuyoruz. bwen tipinden pek bişi anlamadım biraz açıklayabilecek var mı yada çekilmiş resim gibi bişi
  • Evet 2 tane yada daha fazla ürün üst üste koyulabiliyor.
  • bende bugün kargo dahil 26,82 liraya sipariş verdim umarım iyi birşeydir
  • Kargo az önce elime ulaştı. Kocaman bir kutuya strafor malzeme ile destekleyerek göndermişler. Çok detaylı inceleyemedim ama kaliteli bir malzemesi var ve güzel bir ürün.
    Fatura bilgilerini iş yerim adına girmiştim ama fatura yerine yazarkasa fişi göndermişler Ayrıca siparişi getiren UPS kargo elemanı imza almadan kutuyu açtırmıyordu ama ben hallettim. Firmadan ups'e gerekli uyarının yapılması lazım bu konuda, eğer eleman imza almadan açtırmama konusunda ısrarcı davransaydı teslim almayacaktım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Portakal

Hocam rica etsem yarın elinize geçtiğinde şu noktaları aydınlatabilir misiniz?

1-CD leri arayıp bulmak kolay oluyor mu?
    2-CD/DVD leri güvenli bir şekilde (çizik yapmadan) saklayabilir mi?
    3-Normal CD-DVD çantalarından bi farkı var mı saklama açısından?
    4-CD-DVD'leri yerleştirdikten sonra kutuyu sallarken falan veya yere düşerse bir problem olur mu medyalara?
    Ve benim aklıma gelmeyen birkaç nokta.

Not:Bu arada mesajda karşılaştırdığım AVEC'in diğer 60'lık olanını NT den 20 YTL'ye edinebiliyorum ve CD-DVD konacak yeri sert plastik. İkisi arasında sizinki nasıl? (Cümle düşük oldu kusura bakmayın )

Teşekkür ederim

Yukarıdaki mesaj Portakal nick'li arkadaştan tarafıma PM olarak gelmiştir. Aşağıda ise benim bu mesaja yanıtım gözükmektedir. Almayı düşünen arkadaşları aydınlatması amacıyla bu mesajımı yayınlıyorum:

Hocam tekrar merhabalar. Ürün birkaç saat önce elime geçti. Sorularını cevaplamaya çalıştım:

1- CD'leri arayıp bulmak kesinlikle çok kolay. Ürünün içindeki mekanizma sayesinde istediğin bölüme bir dişli koyarak o bölümü diğer bölümlerden ayırabiliyorsun. Bu dişlilerden 3 tane var üründe. Ayrıca ürüne ismini vere kutunun açılış mekanizması da çok iyi düşünülmüş. (Rock N Rolll)

2- CD ve DVD'lerin çizilmesine imkan yok çünkü içinde 150 tane cep var ve medyalarımızı bunların içine koyuyoruz. Bu ceplerin ön tarafı şeffaf, arka kısmı ise siyah.

3- Öncelikle şıklık farkı var. Bu ürünü salona dekorasyon amacıyla bile koyabilirsiniz. Tasarımı çok güzel olmuş gerçekten. Buradan Avec tasarım ekibine tebriklerimi iletiyorum. Bir de 150 CD/DVD kapasitesi olması büyük bir artı. Bendeki tüm medyalar bu ürüne rahatlıkla sığacak gibi.

4- Dediğim gibi medyaları tek tek ceplerine koyduğumuz için bir sorun olacağını sanmıyorum. Ürünü düşürürseniz de sadece dış kısmında hasar olur ancak CD/DVD'lerine bir şey olmaz bence.

Ürüne genel olarak bakacak olursak parasını hak eden, kullanışlı ve çok şık bir CD/DVD saklama kutusu. Ben aldım, inceledim ve beğendim. Ayrıca hediyesi olan Avec Mini Box 28 adet CD'yi saklayabiliyor ve arabada kullanmak için ideal bence. Eğer böyle bir şeye ihtiyacınız varsa kesinlikle satın almanızı öneririm. Ben gayet memnun kaldım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.