Şimdi Ara

aveada kac konturmuz oldugunu nerden oğreniyorus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
18.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aveada kac konturmuz oldugunu nerden oğreniyorus yeni aldıgım için bilmiyorum

• merak etme kontör kalmamıştır zaten

şaka bi yana 9333 ü arıyosun.böyle miydi yaw :S ne bileyim ya öyle bişeydi bi ara bakalım :)
  • 9333 arıosun

yada avea servis menüden msjla bakabiliosun

avea sim servis- servis numarları -asistan bu bölümden
  • 9333 arayarak öğrenilebilir.
    turkcell ve telsimde *123# tuşlarıyla daha pratik olarak kalan kontör öğrenilebiliyor. avea'nın da böyle bir kolaylık yapması lazım.
  • bencede *123# en kolayı
  • aslında avea olmadan önce yani aria ve aycell ayriyken aycelli hatlarda *101# ile (sanırım) kontör öğreniliyodu ama şimdi yoktur heralde avea kullanmadığım için bilmiyorum.Hattın eskiyse SIM servislerin den asistan>kredi>kalan yap yeni hatları bilmiyorum...bu da kontöre bakmanın diğer yöntemi
  • nie turkcell gibi konuşma bitince tel e info message atamıyolar alt yapı eksikliği mi elveriş vermemesimi yoksa uyuz personel mi
  • arkadaşım ne yapacan ki...Zaten kontörün 10 un altına düştümü msj çekiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumarbaz -- 29 Temmuz 2006; 15:47:07 >
  • hattınızdaki kontor kısa bir süre içerisinde bitecektir lütfen kontor yükleyiniz
  • ii hayırlı ossun
  • Gerçektende aveanın kontör bilgisi altyazısı çok kötü kontör düşmeside geç gerçekleşiyo kıl ediyo. Genede yaklaşık bir aylık bir avea kullanıcısı olarak önceden trtcell kullanmış biri olarak aveadan artık vazgeçmem.
  • Evet,bencede Avea Turkcell'e oranla daha iyi
  • Peki Avea'da mesajla kontör sorgulama kontör yiyomu Bana öyle gibi geldi de. Şimdi çok az kontörüm kaldı. denemeye korkuyorum.

Bişey daha,
    *123# mi dir *101# mi dir nedir. O özellik Avea'da yok mu?
    Haa bişey daha,
    Turkcell'deki mesaj kanalları Avea'da yok mu? Mesela maç sonuçları ücretsiz geliyodu Turkcell'de. Ya da bir ara hava durumu vardı, belediye anonsları vardı...
  • var tabi.kaç kaç servisi olarak geçiyor.bilgi mesajlarından konu numarasına 055 yazdığında futbol,011 yazdığında da belediye bilgileri cebine geliyor.
  • emin misin son_of_son...ben emin değilim. 011 den futbol mesajları geliyor. 055 turkcell in spor kanalı...işte aveanın siteden ekleyim gör;
    İşte Avea'dan futbolkoliklere özel bir servis!

Futbol ile bütünleşen futboliklerin servisi KaçKaç ile Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Milli Takım'ın tüm maçlarının, ayrıca diğer Türk takımlarının Avrupa Kupaları'nda oynadığı maçların anlık skor bilgileri anında cep telefonunuza geliyor.

Kullanım
    Telefonunuzda gerekli ayarlamaları yapın. Anlık skor, devre arası ve maç sonu skor bilgilerini anında hücresel mesajla alın. Avea abonesiyseniz, cep telefonunuzun hücresel yayın menüsünden 11 numaralı kanalı ayarlamanız yeterlidir.

Bilmeniz Gerekenler
    Bu servisten yararlanmak için cep telefonunuzun "hücresel yayın" hizmetini desteklemesi yeterlidir.

Ücretlendirme
    Avea KaçKaç? servisinden yararlanmak ücretsizdir.

eklediğim yazının adresihttp://www.avea.com.tr/sta/bireysel/servisler/bilgi/kackac.shtml?pagemenu=servisler.bilgi.kackac
    ilgilenenler göz atabilir.....

• bu arada aveada henüz ussd ile kontor miktarını gösteren bi servis yok.ben avea merkez e ilettim ilgileniceklerini sölediler ama sanmıyorum öyle bişey yapcaklarını. eskiden aycell zamanında *101# ile öğrenebiliyorduk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: netcii

emin misin son_of_son...ben emin değilim. 011 den futbol mesajları geliyor. 055 turkcell in spor kanalı...işte aveanın siteden ekleyim gör;
    İşte Avea'dan futbolkoliklere özel bir servis!

Futbol ile bütünleşen futboliklerin servisi KaçKaç ile Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Milli Takım'ın tüm maçlarının, ayrıca diğer Türk takımlarının Avrupa Kupaları'nda oynadığı maçların anlık skor bilgileri anında cep telefonunuza geliyor.

Kullanım
    Telefonunuzda gerekli ayarlamaları yapın. Anlık skor, devre arası ve maç sonu skor bilgilerini anında hücresel mesajla alın. Avea abonesiyseniz, cep telefonunuzun hücresel yayın menüsünden 11 numaralı kanalı ayarlamanız yeterlidir.

Bilmeniz Gerekenler
    Bu servisten yararlanmak için cep telefonunuzun "hücresel yayın" hizmetini desteklemesi yeterlidir.

Ücretlendirme
    Avea KaçKaç? servisinden yararlanmak ücretsizdir.

eklediğim yazının adresihttp://www.avea.com.tr/sta/bireysel/servisler/bilgi/kackac.shtml?pagemenu=servisler.bilgi.kackac
    ilgilenenler göz atabilir.....

bu tür başka servis var mı acaba avea da?

• bilgi kanalı soruyorsan yok. ussd diyorsan daha önceden infomobil+ adıyla olan şimdiki adıyla bidünya var. çoook şey yapılıyo ama kontor miktarını göstermiyooo....
  • quote:

Orjinalden alıntı: netcii

bilgi kanalı soruyorsan yok. ussd diyorsan daha önceden infomobil+ adıyla olan şimdiki adıyla bidünya var. çoook şey yapılıyo ama kontor miktarını göstermiyooo....

bilgi kanalı soruyorum
    aslında bu futbol kanalı spor kanalı olarak değiştirilse iyi olur..
    türkcell ve telsim de basketbol nba formula sonuçları da gönderiyorlar

• aveada o teknoloji ne gezer?maç sonuçlar telsim&tcell de 1dakikada geliyor aveada 15dakikada.....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.