DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
aveada kac konturmuz oldugunu nerden oğreniyorus
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
25
Cevap
0
Favori
18.212
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> aveada kac konturmuz oldugunu nerden oğreniyorus
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      112 Mesaj
      26 Temmuz 2006 02:32:48
      aveada kac konturmuz oldugunu nerden oğreniyorus yeni aldıgım için bilmiyorum

• Yarbay
      3147 Mesaj
      26 Temmuz 2006 04:51:16
      merak etme kontör kalmamıştır zaten

şaka bi yana 9333 ü arıyosun.böyle miydi yaw :S ne bileyim ya öyle bişeydi bi ara bakalım :)

• Yarbay
      3505 Mesaj
      26 Temmuz 2006 08:52:30
      9333 arıosun

yada avea servis menüden msjla bakabiliosun

avea sim servis- servis numarları -asistan bu bölümden

• Binbaşı
      1330 Mesaj
      26 Temmuz 2006 10:06:23
      9333 arayarak öğrenilebilir.
      turkcell ve telsimde *123# tuşlarıyla daha pratik olarak kalan kontör öğrenilebiliyor. avea'nın da böyle bir kolaylık yapması lazım.

• Teğmen
      112 Mesaj
      26 Temmuz 2006 11:19:44
      bencede *123# en kolayı

• Çavuş
      60 Mesaj
      26 Temmuz 2006 21:21:20
      aslında avea olmadan önce yani aria ve aycell ayriyken aycelli hatlarda *101# ile (sanırım) kontör öğreniliyodu ama şimdi yoktur heralde avea kullanmadığım için bilmiyorum.Hattın eskiyse SIM servislerin den asistan>kredi>kalan yap yeni hatları bilmiyorum...bu da kontöre bakmanın diğer yöntemi

Eğitim Birliği: KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU / KASTAMONU / KASTAMONU
      Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/RİZE / RİZE / RİZE
      Sevk Başlangıç: 16/12/2013
      Sevk Bitiş: 18/12/2013
      Celp Dönemi: KASIM 2013
      Celp Grubu: 2
    • Yüzbaşı
      330 Mesaj
      28 Temmuz 2006 16:00:49
      nie turkcell gibi konuşma bitince tel e info message atamıyolar alt yapı eksikliği mi elveriş vermemesimi yoksa uyuz personel mi

İmzam şu an itibariyle kural içidir sanırım :D
    • Teğmen
      154 Mesaj
      29 Temmuz 2006 15:46:01
      arkadaşım ne yapacan ki...Zaten kontörün 10 un altına düştümü msj çekiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumarbaz -- 29 Temmuz 2006; 15:47:07 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Temmuz 2006 18:59:46
      hattınızdaki kontor kısa bir süre içerisinde bitecektir lütfen kontor yükleyiniz

hoop dedik
    • Teğmen
      190 Mesaj
      01 Ağustos 2006 15:16:34
      ii hayırlı ossun

• Yüzbaşı
      641 Mesaj
      01 Ağustos 2006 21:19:13
      Gerçektende aveanın kontör bilgisi altyazısı çok kötü kontör düşmeside geç gerçekleşiyo kıl ediyo. Genede yaklaşık bir aylık bir avea kullanıcısı olarak önceden trtcell kullanmış biri olarak aveadan artık vazgeçmem.

ρѕη: edore1907_88
      • Çavuş
        49 Mesaj
        07 Ağustos 2006 17:10:48
        Evet,bencede Avea Turkcell'e oranla daha iyi

• Yarbay
        2622 Mesaj
        31 Ağustos 2006 02:35:23
        Peki Avea'da mesajla kontör sorgulama kontör yiyomu Bana öyle gibi geldi de. Şimdi çok az kontörüm kaldı. denemeye korkuyorum.

Bişey daha,
        *123# mi dir *101# mi dir nedir. O özellik Avea'da yok mu?
        Haa bişey daha,
        Turkcell'deki mesaj kanalları Avea'da yok mu? Mesela maç sonuçları ücretsiz geliyodu Turkcell'de. Ya da bir ara hava durumu vardı, belediye anonsları vardı...

• Teğmen
        209 Mesaj
        31 Ağustos 2006 15:06:54
        var tabi.kaç kaç servisi olarak geçiyor.bilgi mesajlarından konu numarasına 055 yazdığında futbol,011 yazdığında da belediye bilgileri cebine geliyor.

LG Optimus G Pro Kullanıcıları Kulübü

• Yüzbaşı
        828 Mesaj
        31 Ağustos 2006 15:28:28
        emin misin son_of_son...ben emin değilim. 011 den futbol mesajları geliyor. 055 turkcell in spor kanalı...işte aveanın siteden ekleyim gör;
        İşte Avea'dan futbolkoliklere özel bir servis!

Futbol ile bütünleşen futboliklerin servisi KaçKaç ile Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Milli Takım'ın tüm maçlarının, ayrıca diğer Türk takımlarının Avrupa Kupaları'nda oynadığı maçların anlık skor bilgileri anında cep telefonunuza geliyor.

Kullanım
        Telefonunuzda gerekli ayarlamaları yapın. Anlık skor, devre arası ve maç sonu skor bilgilerini anında hücresel mesajla alın. Avea abonesiyseniz, cep telefonunuzun hücresel yayın menüsünden 11 numaralı kanalı ayarlamanız yeterlidir.

Bilmeniz Gerekenler
        Bu servisten yararlanmak için cep telefonunuzun "hücresel yayın" hizmetini desteklemesi yeterlidir.

Ücretlendirme
        Avea KaçKaç? servisinden yararlanmak ücretsizdir.

eklediğim yazının adresihttp://www.avea.com.tr/...u=servisler.bilgi.kackac
        ilgilenenler göz atabilir.....

utku
      • Yüzbaşı
        828 Mesaj
        31 Ağustos 2006 15:31:20
        bu arada aveada henüz ussd ile kontor miktarını gösteren bi servis yok.ben avea merkez e ilettim ilgileniceklerini sölediler ama sanmıyorum öyle bişey yapcaklarını. eskiden aycell zamanında *101# ile öğrenebiliyorduk.

utku
      • Yarbay
        3120 Mesaj
        31 Ağustos 2006 15:36:48

quote:

Orjinalden alıntı: netcii

emin misin son_of_son...ben emin değilim. 011 den futbol mesajları geliyor. 055 turkcell in spor kanalı...işte aveanın siteden ekleyim gör;
        İşte Avea'dan futbolkoliklere özel bir servis!

Futbol ile bütünleşen futboliklerin servisi KaçKaç ile Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Milli Takım'ın tüm maçlarının, ayrıca diğer Türk takımlarının Avrupa Kupaları'nda oynadığı maçların anlık skor bilgileri anında cep telefonunuza geliyor.

Kullanım
        Telefonunuzda gerekli ayarlamaları yapın. Anlık skor, devre arası ve maç sonu skor bilgilerini anında hücresel mesajla alın. Avea abonesiyseniz, cep telefonunuzun hücresel yayın menüsünden 11 numaralı kanalı ayarlamanız yeterlidir.

Bilmeniz Gerekenler
        Bu servisten yararlanmak için cep telefonunuzun "hücresel yayın" hizmetini desteklemesi yeterlidir.

Ücretlendirme
        Avea KaçKaç? servisinden yararlanmak ücretsizdir.

eklediğim yazının adresihttp://www.avea.com.tr/...u=servisler.bilgi.kackac
        ilgilenenler göz atabilir.....

bu tür başka servis var mı acaba avea da?

• Yüzbaşı
        828 Mesaj
        31 Ağustos 2006 15:39:31
        bilgi kanalı soruyorsan yok. ussd diyorsan daha önceden infomobil+ adıyla olan şimdiki adıyla bidünya var. çoook şey yapılıyo ama kontor miktarını göstermiyooo....

utku
      • Yarbay
        3120 Mesaj
        31 Ağustos 2006 15:47:31

quote:

Orjinalden alıntı: netcii

bilgi kanalı soruyorsan yok. ussd diyorsan daha önceden infomobil+ adıyla olan şimdiki adıyla bidünya var. çoook şey yapılıyo ama kontor miktarını göstermiyooo....

bilgi kanalı soruyorum
        aslında bu futbol kanalı spor kanalı olarak değiştirilse iyi olur..
        türkcell ve telsim de basketbol nba formula sonuçları da gönderiyorlar

• Yüzbaşı
        828 Mesaj
        31 Ağustos 2006 15:53:40
        aveada o teknoloji ne gezer?maç sonuçlar telsim&tcell de 1dakikada geliyor aveada 15dakikada.....

utku
    Reklamlar
    -x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.