Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarac_07

quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

geçen hafta p.tesi yapmış olduğum başvurudan sonra bu sabah 6.40 itibariyle avea ya taşındı hattım.tc kimlik noyu direk 1991 e gönderdim 500dk 1000sm 1gb internet geldi.yalnız kalan dakika sms ve data hattımızı nerden görebiliriz

Genç Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, 1991 servis numarasına KALAN yazıp SMS göndererek sorgulayabilecektir.

teşekkür ederim gözden kaçırmışım
  • Bende bu tarifeye geçtim ama TC numaramı gönderdiğimde bu tc numarasıyla daha önce kayıt yapılmıştır diyor.Yakınlarımdan kimse kullanmamış tc mi.Kimin kullandığınıda söylemiyor müşteri hizmetleri.Ne yapacağım beyler??
  • şimdi ben bir şey soracağım
    bu 19luk paket bir PAKET yani tarife değil....
    şimdi ben gençtarife miyim neyim işte... 30lira yükleyince her yöne 2 saat geliyo... şimdi ben bu tarife de 30lira yükledikten sonra bu paketi almak istesem paket harcinde 2 saatim de gelir mi?? ayrıca on binlik sms paketin den de alabilir miyim??
  • dk gelir ama sms paketini bilmem
  • Arkadaşlar şimdi avealıyım en kısa yoldan bu pakete nasıl geçicem ?

Turkcelle geçip ardından tekrar avea yapsam oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

quote:

Orijinalden alıntı: EnverJan

quote:

Orijinalden alıntı: malcolmx99

anında cevap geliyor.tekrar yollayın.hangi tarifedesiniz?

mobil öğrenci cevap gelmediğinde 1 saat sonra tekrar yolladım gene glemedi tekrarda yollamamıştım şimdi siz deidğinizde gene yolladım 5 dk dır gene mesaj yok bakiyemdede düşüş yok

Ben de aynı durumdayım tc numaramı kaç kere gönderdim cevap yok dedim acaba benim tcyi mi kabul etmiyorlar bir arkadaşımın tcsini de gönderdim yine cevap yok. Tüm şartları sağlıyorum bundan eminim normal tarifimde genç avea neden cevap gelmiyor acaba.

bendede aynı durum söz konusu 3 tane avea bayisine gittim sordum tekrar 1991e msj atın deyip duruyorlar sinir krizi geçirmek üzereyim mevcut tarifemide iptal ettim ortada kaldım işlerim aksıyor böyle bir rezalet görmedim ya :(

• Şu 500 dakika normal avelalarıda yapsa süper olacak yav 25 TL olsa gene razıyım
  • kesin bir cevap istiyorum bu paketi alıp üzerine avea içi 5 bin yada on binlik paketlerden alan var mııı???
  • arkadaşlar numara taşıma ile Katlayan Tarifeye geçeceğim..
    bu tarifedeyken 19 luk Genç Paket alabilirmiyiz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

arkadaşlar numara taşıma ile Katlayan Tarifeye geçeceğim..

Avea Müşteri hizmetlerine geçen hafta sormuştum,eğer son bir yıl içerisinde aynı hat ile Avea Katlayan Tarifeyi kullanmadıysan yararlanabilirsin.1991 e mesaj göndermeden önce 20 Tl bakiyen olması gerektiğini ve numaran taşındıktan sonra diğer numara taşıma heryöne bedava dakika kampanyasına katılmamış olman gerektiğini de unutma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

arkadaşlar numara taşıma ile Katlayan Tarifeye geçeceğim..

Avea Müşteri hizmetlerine geçen hafta sormuştum,eğer son bir yıl içerisinde aynı hat ile Avea Katlayan Tarifeyi kullanmadıysan yararlanabilirsin.1991 e mesaj göndermeden önce 20 Tl bakiyen olması gerektiğini ve numaran taşındıktan sonra diğer numara taşıma heryöne bedava dakika kampanyasına katılmamış olman gerektiğini de unutma.

heryöne bedava dakika kampanyasına katılmadım..
    ancak Katlayan Tarife gereği 20 tl yükleyince otomatikman 60 tl bedava konuşma hakkı gelecek...
    böyle olsa bile Genç Paket kullanabilirmiyim?

• Bugün gittim avea hattımı vodafone çevirip tekrar aveya çevirsem olmazmış :S Bende malesef 1000 aveiçini satın aldım bugün
  • Turkcell'den Avea'ya geçtim,20 TL yükledikten sonra gelen " şu bedava şu kadar beleş mesaj atın " yazılı mesajların hiçbirine bulaşmadım,direkt olarak TC yi 1911'e gönderdim,500dk her yöne geldi.Numarasını taşımasına rağmen avea içi 1000 dk gelen arkadaşlar o aradaki "kandırmacalı" bedavalara aldanmış herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForeverMetal -- 21 Haziran 2011; 19:49:46 >
  • diğer operatörden genç tariifeli olanlar avea dan genç tarifeli sms gönderince sorun oluyormu?
  • 1.5 Saat sonra aveadayım heyecanla bu kampanyaya kayıt olmayı bekliyorum..
  • Bu kampanyanin sms miktari haric herseyi bana uyuyor. Heryone en az ama en az 1000 sms im olmasi gerek bana yetmesi icin. Gunde en aZ 100 kez msj alip yolluyorum. Buna bir care yokmu?
  • bu sabah benim de numara taşıma işlemim gerçekleşti. hemen bu kampanyaya kayıt oldum, dakikasında onay mesajı aldım, paket tanımlamam gerçekleşti. haydı hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Bu kampanyanin sms miktari haric herseyi bana uyuyor. Heryone en az ama en az 1000 sms im olmasi gerek bana yetmesi icin. Gunde en aZ 100 kez msj alip yolluyorum. Buna bir care yokmu?

zaten 1000 sms veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: malcolmx99

quote:

Bu kampanyanin sms miktari haric herseyi bana uyuyor. Heryone en az ama en az 1000 sms im olmasi gerek bana yetmesi icin. Gunde en aZ 100 kez msj alip yolluyorum. Buna bir care yokmu?

zaten 1000 sms veriyor

Sasirmisim pardon. 1000 den fazla her yone sms veren bi paketi varmi?
  • quote:

zaten 1000 sms
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.