Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kampanyanın detaylar kısmında ilk madde "Numarasını Avea'nın Katlayan Tarife dışındaki faturasız tarifelerine taşıyan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, numara taşıma ile Avea'ya gelmelerinin ardından 30 gün içinde Genç Paket'i satın almaları halinde, Genç Paket'i 12 ay boyunca her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet olarak satın alabileceklerdir." aveaya tasrken katlayan tarifeye gecen arkadaslar vardı konunun ilk sayfalarında okumustum bi tarifenzde bi deişklk varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeryx

kampanyanın detaylar kısmında ilk madde "Numarasını Avea'nın Katlayan Tarife dışındaki faturasız tarifelerine taşıyan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, numara taşıma ile Avea'ya gelmelerinin ardından 30 gün içinde Genç Paket'i satın almaları halinde, Genç Paket'i 12 ay boyunca her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet olarak satın alabileceklerdir." aveaya tasrken katlayan tarifeye gecen arkadaslar vardı konunun ilk sayfalarında okumustum bi tarifenzde bi deişklk varmı?

bu olay çok önce bittimişti alımlar (katlayn tarife ile ) , şimdi diğer tarifelere geçişlere izin veriliyodu , bende baska tarife ile gelip 2 hafta sonra katlayan tarife yaptım kendimi yarın paket yenileencek bakalım nasıl yenıleecenk.
  • Yahu Arkadaşlar hep aynı laflar dönüp duruyor !

Kurallar :)

1- Katlayan tarife ile numaramızı taşımıyacağız.

Peki numara taşındıktan sonra Katlayan tarifeye geçsek herhangi bir sorun oluyormu ?

Ve eğer sorun oluyorsa yada olmuyorsa, her yöne ve Avea içi bedava dakika hangi tarifeden kazanabiliriz ?

Son olarak arandıkça kazanan tarifeyede kayıt olabiliyormuyuz ?

Öncelikle bunu yazabilirmisiniz lütfen ? ona göre bugün numara taşıma yapacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 12 Ekim 2011; 10:00:56 >
  • Ewt arkadaşlar beni bilen bilirrrr , Özet geçmem gerekirse , Kral tarife ile aveyaya geldim , 2-3 hafta sonra Katlayan tarifeye geçtim ve yarın sabah paketim yenileneceğine dair msj geldi msj şöyle ;

Heryöne 500 dk + heryöne 1000 sms + 1GB 'li GencPaketin süresi bugun dolacak ve bakıyen varsa yarin 19 tl ye otomatik yinelenecek. Iptali İptal yaz , 1991e gönder.

Demekki bir kaç hafta sonra tarifeni katlayan yaparsa nyine paket deveam ediyor . Yarın sabah yine sizi bilgilendireceğim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylove

Yahu Arkadaşlar hep aynı laflar dönüp duruyor !

Kurallar :)

1- Katlayan tarife ile numaramızı taşımıyacağız.

Peki numara taşındıktan sonra Katlayan tarifeye geçsek herhangi bir sorun oluyormu ?

Ve eğer sorun oluyorsa yada olmuyorsa, her yöne ve Avea içi bedava dakika hangi tarifeden kazanabiliriz ?

Son olarak arandıkça kazanan tarifeyede kayıt olabiliyormuyuz ?

Öncelikle bunu yazabilirmisiniz lütfen ? ona göre bugün numara taşıma yapacağım :)

Bu mesajıma açık ve mantikli cevap verebilecek bir delikanlı arıyorum:)
  • @mylove , sanırm konuyu okumuosun , katlayan ile sorduğun soru hemen yukarda. Aran kazana uyeym çok iyi sorun yok. Bi gun bekleyn sonucu yarın yazıcam . Ama sunu soliym katlayan tarıfe guzel deil , kral tarife ile gecin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 12 Ekim 2011; 14:59:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

@mylove , sanırm konuyu okumuosun , katlayan ile sorduğun soru hemen yukarda. Aran kazana uyeym çok iyi sorun yok. Bi gun bekleyn sonucu yarın yazıcam . Ama sunu soliym katlayan tarıfe guzel deil , kral tarife ile gecin

Bence katlayan tarife kral tarifeden daha iyi çünkü kral tarifede 20 tl yüklediğimizde indirim 20 gün geçerli oluyor. kalan 10 gün dakikası 41 kuruştan hesaplanıyor. Yani yıkılan paketin 500 dakikası 20 günde biterse kral tarifenin bir faydası olmuyor. Halbuki katlayan tarifenin 40 tl hediyesi 30 gün geçerli. Eğer her ay 30 tl yüklerseniz dediğiniz doğru. Kral tarife daha iyi olur o zaman. Ama her ay 30 tl yüklemeyen için kral tarife iyi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yılmaz123

quote:

@mylove , sanırm konuyu okumuosun , katlayan ile sorduğun soru hemen yukarda. Aran kazana uyeym çok iyi sorun yok. Bi gun bekleyn sonucu yarın yazıcam . Ama sunu soliym katlayan tarıfe guzel deil , kral tarife ile gecin

Bence katlayan tarife kral tarifeden daha iyi çünkü kral tarifede 20 tl yüklediğimizde indirim 20 gün geçerli oluyor. kalan 10 gün dakikası 41 kuruştan hesaplanıyor. Yani yıkılan paketin 500 dakikası 20 günde biterse kral tarifenin bir faydası olmuyor. Halbuki katlayan tarifenin 40 tl hediyesi 30 gün geçerli. Eğer her ay 30 tl yüklerseniz dediğiniz doğru. Kral tarife daha iyi olur o zaman. Ama her ay 30 tl yüklemeyen için kral tarife iyi değil.

@ yılmaz123 , olabilir o zaman geçerek iyi yapmışım , yarın sabah kontrden düşecek bakalım ne oluck ama muhtemelen heryone verıck yıne , katlayan tarıfe ıle gecılmez dıo sadece , gectıkten sonra katlayan yapma die bısı demıo kurallarda . yarın haberımı bekleyın beyler .

• arkadaşlar, evlenme ile soyadı değişen bi hat sahibi direk kimlikle geçebilir mi buna ? sorun olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhacir -- 12 Ekim 2011; 23:05:15 >
  • Arkadaşlar bugün numaramı vodafonedan Avea kartalcell e taşıdım. Bir sorun olurmu? 500 dk heryoneden yararlanabilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D i k k k a a t Kullanıcı Yorumu Önemli ,

Beni bilenler bilir yaklaşık 1 ay önce Aveaya geçtim tarifem kral tarifemdi . Geçip hemen 20 tl yükleyip Yıkılan paketi aldım HY 500 , HY 1000 , 1 GB internet . Sonra yaklaşık 2 hafta sonra katlayan tarife yaptım tarifemi (kraldım katlayan oldum) , an itibari ile paket yenilendi ve yeniden HY 500 , HY 1000sms , ve 1 GB ( 1949mb oldu devredio internet) oldu. tarifem katlayan tarifem . Gündüz mesaj gelmişti yarın paketiniz yenilenecktir die . 20 tl yüklemiştim bekliyordum , gece 12 den sonra yenileneceğini bilemediğimden msj attım bir arka ve bakiyem 19.80 TL oldu , 20 tl olması gerekir paket yenilenmesi için bende yeniden 10 tl yükledim .

Sonuçlar

1- Yıkılan paket alındıktan sonra katlayan tarifeye geçilebilio ve paket yeniden devam edio herhangi bir söz konusu deil
    2- Paketiniz yenilenecektir dedikten sonra siz siz olun 20 tl yükleyip bekleyin ve bir TL harcaması yapmasın aksi takdirde 19 tl den düşmüo.
    3- Data yani internet devrediyo şuan 1939 mb oldu . Yani yazın yazlıkta güzel günler olucak .

Konu hakkında sorusu olanlar varsa cevaplayabilirim .

Şuanki bakiyelerım : 10,88 TL , 40 TL Hediye (Katlayan tarife olduğum için) , 2 DK 15 Sn (Aran kazandan Hediye) , 500 DK , 1000 SMS , 1949 GB internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 13 Ekim 2011; 1:05:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

Arkadaşlar bugün numaramı vodafonedan Avea kartalcell e taşıdım. Bir sorun olurmu? 500 dk heryoneden yararlanabilirmiyim?

Evet.
  • Arkadaşlar bir sorum daha olacak,

Üzerimde 1 faturalı 1 faturasız olmak üzere 2 turkcell hattı vardı, faturalı hattı avea ya geçirdim ve başkasının TC kimlik nosu ile bu kampanyadan yararlanmaktayım. Faturasız hattımı da avea ya geçirirsem 3. bir kişinin TC kimlik numarasını kullanarak bu paketten yararlanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasif

Arkadaşlar bir sorum daha olacak,

Üzerimde 1 faturalı 1 faturasız olmak üzere 2 turkcell hattı vardı, faturalı hattı avea ya geçirdim ve başkasının TC kimlik nosu ile bu kampanyadan yararlanmaktayım. Faturasız hattımı da avea ya geçirirsem 3. bir kişinin TC kimlik numarasını kullanarak bu paketten yararlanabilir miyim?

Evet.
  • quote:

D i k k k a a t Kullanıcı Yorumu Önemli ,

Beni bilenler bilir yaklaşık 1 ay önce Aveaya geçtim tarifem kral tarifemdi . Geçip hemen 20 tl yükleyip Yıkılan paketi aldım HY 500 , HY 1000 , 1 GB internet . Sonra yaklaşık 2 hafta sonra katlayan tarife yaptım tarifemi (kraldım katlayan oldum) , an itibari ile paket yenilendi ve yeniden HY 500 , HY 1000sms , ve 1 GB ( 1949mb oldu devredio internet) oldu. tarifem katlayan tarifem . Gündüz mesaj gelmişti yarın paketiniz yenilenecktir die . 20 tl yüklemiştim bekliyordum , gece 12 den sonra yenileneceğini bilemediğimden msj attım bir arka ve bakiyem 19.80 TL oldu , 20 tl olması gerekir paket yenilenmesi için bende yeniden 10 tl yükledim .

Sonuçlar

1- Yıkılan paket alındıktan sonra katlayan tarifeye geçilebilio ve paket yeniden devam edio herhangi bir söz konusu deil
    2- Paketiniz yenilenecektir dedikten sonra siz siz olun 20 tl yükleyip bekleyin ve bir TL harcaması yapmasın aksi takdirde 19 tl den düşmüo.
    3- Data yani internet devrediyo şuan 1939 mb oldu . Yani yazın yazlıkta güzel günler olucak .

Konu hakkında sorusu olanlar varsa cevaplayabilirim .

Şuanki bakiyelerım : 10,88 TL , 40 TL Hediye (Katlayan tarife olduğum için) , 2 DK 15 Sn (Aran kazandan Hediye) , 500 DK , 1000 SMS , 1949 GB internet

mobil öğrenci den bende katlayana geçerim eğer böyleyse bakalım bir avea ya geçeyimde

• Avea'dan Turkcell'e geçeli tam 60 gün olmuş, 13 Ağustos'da geçmişim. 1 ay kaldı. Kasım sonu bende Avea'lıyım.
  • Beylerrr ,paket yenilentikten sonra internet hakkımızda sıfırlanıoo bilginiz olsun .
  • Ilk ciktigi haftadan beri kullaniyorum harika bir tarife arkadaslar. Fakat 12 ay süreyle olmasi insani üzüyor :) 12 ay sonrasinda hy 500dk avea ici 1000dkya dönüsüyor bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Avea'dan Turkcell'e geçeli tam 60 gün olmuş, 13 Ağustos'da geçmişim. 1 ay kaldı. Kasım sonu bende Avea'lıyım.

Benimde daha 2 ay var
  • Arkadaşta bu paketten var. Paket dahilinde 500dk görüşme süresi ay dolmadan bitmiş. Bu arada BAL paketi de alabiliyor mu? bal paketi alınca genç paket iptal olmasın...
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.