Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben de ılk gecenlerdenım numaramı turkcelden aveaya taşıdım aynı gun her yöne 500 dk 1000 sms ve 1 gb net geldı su an bır sıkıntım yok. tavsıye ederım hatta.
  • Ben gectim AMA tek sikintim GİRESUN merkezde EV icinde bazi noktalarda cok az yada hic cekmiyor..o kadarda onemli degil Benin icin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

bu kampanya için turkcell hattımı avea'ya geçiricem ama 1gb internet paketimi bitirmeyi bekliyorum. Bu arada da bu karmaşanın bitmesi gerek yoksa korkutucu gözüküyor kimisine 500dk her yone kimisine 1000dk avea içi. Heyecanla bekliyoruz sıkıntıların bitmesini

Aslında sıkıntı yok, bayiilerin yanlış yönlendirmesi var.
  • bende dün başvuruyu yaptım 3-5 güne geçeriz herhalde.
    Katlayan tarifeyi seçtim.
    20 lira ya vereceği 60 tl için mesaj göndermeye gerek var mı?
    mesaj işleri karıştığı için mesaj göndermeye de korkuyorum 500 dk dan olmamak için.

tc yi 1991 e göndermekten başka yapacağım bir başka işlem yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

bu kampanya için turkcell hattımı avea'ya geçiricem ama 1gb internet paketimi bitirmeyi bekliyorum. Bu arada da bu karmaşanın bitmesi gerek yoksa korkutucu gözüküyor kimisine 500dk her yone kimisine 1000dk avea içi. Heyecanla bekliyoruz sıkıntıların bitmesini

Aslında sıkıntı yok, bayiilerin yanlış yönlendirmesi var.

peki turkcell dışında bi hat kullanmamış biri olarak sorayım 3g performansı nasıl avea'nın. turkcell'den cok memnunum da o konuda?

• bende kamu eko paketten geçiş yapacağım bölelikle 444 de aramam iyi olur:))
    Turkcell'e elveda! demeye son 10 gun!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~YuSuFeLiLi~

bende dün başvuruyu yaptım 3-5 güne geçeriz herhalde.
    Katlayan tarifeyi seçtim.
    20 lira ya vereceği 60 tl için mesaj göndermeye gerek var mı?
    mesaj işleri karıştığı için mesaj göndermeye de korkuyorum 500 dk dan olmamak için.

tc yi 1991 e göndermekten başka yapacağım bir başka işlem yok sanırım

katlayan tarifede herhangi bir mesaj olayı yok yükleme yapınca hemen otomatik olarak hediye TL geliyor zaten anında mesajla bilgilendirme alıyorsunuz, yükleme yaptığınızda size 3 mesaj gelecek 1-yükleme yapıldığına dair 2- tarifenizin konuşma ücretleri ile ilgili 3- hediye TLyüklendiğine dair, istediğiniz zamanda 9333 ü arayarak hem ücretli bakiyenizi hemde hediye bakiyenizi öğrenebilirisniz, siz sadece tc kimlik numaranızı 1991 e gönderin yeter, benim bu 19luk pakette merak ettiğim acaba arankazandan hediye dakika kazanılabiliyor mu buda varsa eğer başka operatörlerden arandığınızda 30 dk ya kadar hemde saniye bazlı dakikalarınız da oluyor

• avea bayilerinin büyük bir bölümü ne iş yaptıgının farkında degil tüketici onlardan daha fazla bilgiye sahip...
    bence manav kasap dükkanı acsınlar...
  • Benide mobil öğrenci olarak geçiş yaptırıyor bayii. ben sorun yaşamamak için tarifeyi değiştiriptemi başvuru yapayım yoksa mobil öğrenciykenmi başvuru yapayım bilemiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Benide mobil öğrenci olarak geçiş yaptırıyor bayii. ben sorun yaşamamak için tarifeyi değiştiriptemi başvuru yapayım yoksa mobil öğrenciykenmi başvuru yapayım bilemiyorum?

ben katlayan tarife düşünüyorum haftaya geçiş yapacağım.
    Daha sonrasında hattımı kapatmak istiyorum diye arayıp neden sorduklarında Mobil Öğrenci geçiş ücreti dediğinde ücretsiz tarife değişikliği sağlanıyor 2 arkadaşım mobil öğrenciye bu tarzda ücretsiz geçmişti 3 ay önce!
  • Arkadaşlar benim avea hattım vardı vodafone a taşıdım sonra da turkcelle taşıdımö bu 19 luk tarifeye geçmek için avea ya geçmek istiyorum heryöne 500 dk gelir mi ? bi arkadaş sormuş aynı soruyu evet gelir demiş bi arkadaşda ama ben şimi müşteri hizmetlerini aradım eskiden avea lı olduğunuz için olmaz dediler kafam karıştı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: holapsp

Arkadaşlar benim avea hattım vardı vodafone a taşıdım sonra da turkcelle taşıdımö bu 19 luk tarifeye geçmek için avea ya geçmek istiyorum heryöne 500 dk gelir mi ? bi arkadaş sormuş aynı soruyu evet gelir demiş bi arkadaşda ama ben şimi müşteri hizmetlerini aradım eskiden avea lı olduğunuz için olmaz dediler kafam karıştı :S

Müşteri hizmetleriyle görüşün oladabilir olmayadabilir geçiş için bir kaç beklemeside gerekebiliyor bazı tarife ve avantajlarda.
  • Benim problemim halloldu arkadaslar. Sistemsel Hata oldugunu kabul edip 500 heryone dakikayi yuklediler. Gelecek aydan da itibaren paketi 500dk olarak alacagimi da acikca belirttiler.

Teselli olarak Avea ici 1000dk silinmedi
  • dememkki avea da artık akıllanmış hata yaptıklarında müşteri memnuniyeti için ekstra bişeyler verebiliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: trineux
    Benim problemim halloldu arkadaslar. Sistemsel Hata oldugunu kabul edip 500 heryone dakikayi yuklediler. Gelecek aydan da itibaren paketi 500dk olarak alacagimi da acikca belirttiler.

Teselli olarak Avea ici 1000dk silinmedi

ne şekilde konuştuğunuzu söylerseniz bizede yol gösterebilir :))
  • selam millet dh forumunda yeniyim artık evime internet bağlattım ve dhe hayırlısıyla bende karışıp gitmeyi planlıyorum :)

yapan arkadaşlara bir sorum olacak

Ben tc nomu 1991 e sms olarak gönderdim ancak hiç bir mesaj vs. gelmedi ve bakiyemde halen aynı duruyor rapor iletildi olarak geldi bilgisi olan var mı acaba? atılan mesaja cevap ne kadar sürede geliyor?
  • Mobil ogrencideyken başvurup sorun yaşayan oldu mi avea 1000dk ici gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverJan

selam millet dh forumunda yeniyim artık evime internet bağlattım ve dhe hayırlısıyla bende karışıp gitmeyi planlıyorum :)

yapan arkadaşlara bir sorum olacak

Ben tc nomu 1991 e sms olarak gönderdim ancak hiç bir mesaj vs. gelmedi ve bakiyemde halen aynı duruyor rapor iletildi olarak geldi bilgisi olan var mı acaba? atılan mesaja cevap ne kadar sürede geliyor?

Arkadaşlar hiç mi kimsenin fikri yok yarın kampüste internete ihtiyacım var dgs başvurusu yapacağım ve internet lazım bana orada

• anında cevap geliyor.tekrar yollayın.hangi tarifedesiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malcolmx99

anında cevap geliyor.tekrar yollayın.hangi tarifedesiniz?

mobil öğrenci cevap gelmediğinde 1 saat sonra tekrar yolladım gene glemedi tekrarda yollamamıştım şimdi siz deidğinizde gene yolladım 5 dk dır gene mesaj yok bakiyemdede düşüş yok
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.