Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya sayfasinda detaylar kismini okumanizi oneririm.
    Numara tasima ya da cihaz kampanyasindan faydalananlar heryone 500dk yerine aveaici 1000 dk alir diyor.

Ama numara tasima kampanyasina katilan da 19 liraya heryone 50 dk + avealilarla 1000dk + heryone 1000 sms + 1 gb internet aliyor. Bunu tercih ederseniz numara tasima kampanyasina kaydolabilirsiniz.
    Karar sizin ama heryone 500 dk isteyen 1111 ya da 5666 kayit olmamali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

ahh şu paketi sadece avea ya geçenlere yapmasalarmış, mevcut abonelere de yapsalaşarmış süper olurmuş yaaaaaaaaaaaaaaa

onların işi mevcutları dürtükleyerek diğer operatörlerin müşterilerine gel gel yapmak...
  • Kafam iyice karıştı arkadaş son bişey diyecem bu kampanyada 500 Dk.HerYöne kullanabilen olursa lütfen belirtsin ben ilk kayıt yazıp 1111e yolladım bana sadece her yöne 50 dk verdi diğerlerini zaten hep söylüyorum 1000dk avea içi görüşme 1000 Sms heryöne ve 1Gb internet.
  • bütün mesajları okudum hiçbirşey anlamadım böyle kampanya mı olur yaa?
  • [b]NUMARA TAŞIMAYLA GELENLER İÇİN
    Numarasını Avea'nın faturasız tarifelerine taşıyan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, bakiyelerinden 19 TL düşülmesi karşılığında 12 ay boyunca her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet'ten oluşan Genç Paket'i satın alabileceklerdir.
    Genç Paket'i almak isteyen abonelerin, 25 yaş ve altı olduklarını kanıtlayabilmeleri için, 11 haneli T.C. Kimlik Numara'larını yazıp, 1991 kısa koduna mesaj atmaları gerekmektedir. 12 yaşın altındakilere ait T.C Kimlik Numaraları ile paket kaydı yapılmamaktadır.
    Abonelerin Genç Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından faydalanabilmeleri için, numara taşıma ile Avea'nın faturasız tarifelerine gelmelerinin ardından 30 gün içinde Genç Paket'i satın almaları gerekmektedir.
    Hat sahibi ile kullanıcının TC Kimlik numarası aynı olmak zorunda değildir, kullanıcının T.C. Kimlik Numarası gerekli kriterler için uygun ise paket satın alınabilir. Bir T.C. Kimlik Numarası ile Genç Paket'e en fazla bir kez kayıt olunabilir.
    Genç Paket iptal edilmedikçe otomatik olarak yenilenir. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 5 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Genç Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan aboneler, tekrar T.C. Kimlik Numara'larını 1991'e göndererek, Genç Paket'i alabilirler.
    Bilgi:
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/19luk_paket.shtml?pagemenu=kampanyalar.19lukpaket

Avea'nın faturasız tarifelerinde bulunan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, bakiyelerinden 19 TL düşülmesi karşılığında Aveaiçi 1.000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet'ten oluşan Genç Paket'i satın alabileceklerdir.
    Genç Paket'i almak isteyen abonelerin, 25 yaş ve altı olduklarını kanıtlayabilmeleri için, 11 haneli T.C. Kimlik Numara'larını yazıp, 1991 kısa koduna mesaj atmaları gerekmektedir. 12 yaşın altındakilere ait T.C Kimlik Numaraları ile paket kaydı yapılmamaktadır.
    Hat sahibi ile kullanıcının TC Kimlik numarası aynı olmak zorunda değildir, kullanıcının T.C. Kimlik Numarası gerekli kriterler için uygun ise paket satın alınabilir. Bir T.C. Kimlik Numarası ile Genç Paket'e en fazla bir kez kayıt olunabilir.
    Genç Paket 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli kredi yok ise 5 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapılırsa paket otomatik tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilenmesi iptal olan aboneler, tekrar T.C. Kimlik Numaraları'nı 1991'e göndererek Genç Paket'i tekrar satın alabilirler.
    Bilgi:
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/kampanyalar/konusmanetsms.shtml?pagemenu=bkampanya.konusmanetsms
  • arladaşlar numaramı trkcelden aveaya taşıdım, taşıdıkdan sonra 20 tl kontor yükledım sonra da 1991 e TC kımlık no gönderdım her yöne 500 dk, 1000 sms ve 1 gb ınternet paketım oldu,
  • anlamayanlara tekrar anlatayım.

Operatörlerin numara taşıma kampanyaları var. Örneğin Turkcellde 10 ay 50 dk heryöne bedava alırsan hoşgeldin paketini alamazsın.
    Burda da aveanın iki tane numara taşıma kampanyası var.

1. 50 dk bedava
    2. 19 liraya 500 dk + 1000 sms + sınırsız internet

Şimdi bunlardan birini alırsan öbürünü alamazsın.

eğer 12 ay 50 dk alayım ben diye 1111'e mesaj atarsan 19 liraya 500 dk alamazsın. (avealılarla 1000 dk alırsın.) 1111'e sms attıysan ve 500 dk almak istiyosan numara taşıma kampanyasını iptal etmen gerekiyor. IPTAL yaz 5666'ya gönder, sonra paket al.

eğer istemediğin halde 1.000 dk avealılarla geldiyse ara 500'ü çözerler herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcux
    arladaşlar numaramı trkcelden aveaya taşıdım, taşıdıkdan sonra 20 tl kontor yükledım sonra da 1991 e TC kımlık no gönderdım her yöne 500 dk, 1000 sms ve 1 gb ınternet paketım oldu,

kardeşim tebrik ederim.forumda aveanın bu paketine no taşıyıpta her yöne 500 dk kazanan ilk kişisin.
    tanrıverdi kardeşim sanada teşekkürler bizi aydınlattığın için.bir de ben 3 gün önce başvurdum taşıma için henüz sms gelmedi normalmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanertanriverdi

anlamayanlara tekrar anlatayım.

Operatörlerin numara taşıma kampanyaları var. Örneğin Turkcellde 10 ay 50 dk heryöne bedava alırsan hoşgeldin paketini alamazsın.
    Burda da aveanın iki tane numara taşıma kampanyası var.

1. 50 dk bedava
    2. 19 liraya 500 dk + 1000 sms + sınırsız internet

Şimdi bunlardan birini alırsan öbürünü alamazsın.

eğer 12 ay 50 dk alayım ben diye 1111'e mesaj atarsan 19 liraya 500 dk alamazsın. (avealılarla 1000 dk alırsın.) 1111'e sms attıysan ve 500 dk almak istiyosan numara taşıma kampanyasını iptal etmen gerekiyor. IPTAL yaz 5666'ya gönder, sonra paket al.

eğer istemediğin halde 1.000 dk avealılarla geldiyse ara 500'ü çözerler herhalde.

Bilgi için teşekkürler Şimdi bu anlattığının ilk maddesi yani 50Dk olayı benim için geçerli.Paketi'i ikinci alışımda IPTAL yazıp 5666'ya gönderirsem hangi paket iptal oluyo ? 1991'e yolladığım TC ile alakalı değil sanırım bu iptal.İptal ettikden sonra tekrar ikinci paket alışım için 20 TL yüklersem 500DK alabilecem dimi ?

Edit: @selcux tebrik ediyorum valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 2 Haziran 2011; 10:12:50 >
  • buradan da anlıyoruz ki avea bayilerindekiler tam çakallar çünkü aynısını bana ve nişanlıma da dediler. hatlarımızı turkcellden aveya taşımak için başvurduk, neymiş efendim geçtiğimiz zaman kayıt yazıp 1111e göndercekmişiz. demek 500dklık paketi alamayıp 50 dklık numara taşıma kampanyasından yararlanmamız için söylüyolar böyle! acayip sinirlendim şimdi
    peki bişey sorcam: biz mobil öğrenciye taşıdık numaralarımızı. bu tarifede 30 tl yükleyince mobil öğrencilerle 1000dk konuşma hakkı var. ama bunda da yükleme yapmadan önce 3030a KAZAN yazıp göndermek gerekiyormuş. bunda da bir çakallık var mıdır ki?
  • Bugun avea ya gecis islemim tamamlandi ve az once 20 tl yukledim.

Katlayan tarifede bulundugum icin 20 tl ye 60 tl hediye verdi.

20 tl ile de tc kimlik no ile 1991 e sms attim ve heryone 500 dk 1000sms ve 1gb internet paketim aninda hattima tanimlandi.

Su an bakiye olarak 1tl + 60 tl hediye ve genc paketteki 500 dk olayim var :)
  • Arkadaşlar bu kampanyaya geçip 9333 ü aradığınızda hediye konuşma süreniz dakika bazında mı anlatılıyr yoksa tl karşılığı oarak mı anlatılıyor.Mesele ben ilk yaptığımda hattınızda hediye 30000 tl bulunmaktadır yazıyordu .
  • arkadaşlar bu konu hakkında iki sorum olacak
    1-TC kimlik no vermek bi sorun çıkartır mı?
    2-diğer operatörleri aramanın ücreti ne kadar?
  • ben de geçmeyi düşünüyorum ama avealıyım ben. Her yöne 500 dk yerine avea içi 1000 dk verecekler heralde bana. O da beni memnun etmiyor pek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

dostum bu tarifeden avalılarda faydalana biliyor tek fark numarasını taşıyan her yöne 500 dk alıyor avealı olan ise avea içi 1000 dk kazanıyor. diğer hepsi aynı. eğer avea içi 1000 dk bana yeter diyorsan kayıt yapabilirsin.

yer yöne lazım bana ama biliyorum yoksa dediğini.. hatta 500dk yeterde artar bile bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

dostum bu tarifeden avalılarda faydalana biliyor tek fark numarasını taşıyan her yöne 500 dk alıyor avealı olan ise avea içi 1000 dk kazanıyor. diğer hepsi aynı. eğer avea içi 1000 dk bana yeter diyorsan kayıt yapabilirsin.

yer yöne lazım bana ama biliyorum yoksa dediğini.. hatta 500dk yeterde artar bile bana

Peki arkadaşlar şöyle olurmu acaba??

Ben faturalı avealıyım, faturasız yapsam hattımı ve katlayan tarife yapsam.. aylık yüklediğim 20 tl ye 40tl lik her yöne konuşma veriyor mu bu 1000dk konuşmaya ek olarak???

yani 1000dk avea içi, 40tl konuşma her yöne, 1000sms, 1gb internet olur mu dediğim şekilde yapsam??

birde eğer olursa, ilk öncelik olarak hangi dakikalarımdan düşecek?? avea içi konuştuğum zaman her yöne dk larımdan gitse saçma olur ve işe yaramaz o zaman.. bana az da olsa diğer operatörleri aramak için dk lazımda...

Cevap verirseniz çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 3 Haziran 2011; 11:16:39 >
  • teşekkürler arkadaşlar güzel dılekler ıcın darısı başınıza ben taşıdım aveaya gectım rahatım.
    hat taşıma toplam hafta sonu dahıl 6-7 gün sürdü, başkasının tc kımlık numarası ıle kayıt olabılıyorsunuz,
    hattınız taşındıktan sonra hemen sonra 20 tl yükleyıp 1991 e sıze aıt ya da başkasına tc kımlık no ıle dırek pakete üye oluyorsunuz. Gayet memnunum her yerden ınternete gırıyorum her yönü cep iş sabıt mabıt dınlemeden rahatlıkla arayabılıyorum. Açıkcası memnunum 19 tl'ye benı ıdare edebılecek bır paket olmus. Şu katlayan tarıfeyı ögrenıcem ekstradan 20 tl yüklemek gerekmıyorsa ben de ekstradan ondan yararlanabılırım

• quote:

Orijinalden alıntı: selcux

teşekkürler arkadaşlar güzel dılekler ıcın darısı başınıza ben taşıdım aveaya gectım rahatım.
    hat taşıma toplam hafta sonu dahıl 6-7 gün sürdü, başkasının tc kımlık numarası ıle kayıt olabılıyorsunuz,
    hattınız taşındıktan sonra hemen sonra 20 tl yükleyıp 1991 e sıze aıt ya da başkasına tc kımlık no ıle dırek pakete üye oluyorsunuz. Gayet memnunum her yerden ınternete gırıyorum her yönü cep iş sabıt mabıt dınlemeden rahatlıkla arayabılıyorum. Açıkcası memnunum 19 tl'ye benı ıdare edebılecek bır paket olmus. Şu katlayan tarıfeyı ögrenıcem ekstradan 20 tl yüklemek gerekmıyorsa ben de ekstradan ondan yararlanabılırım

Bu tarife kesinlikle süper, diğer hattımı taşımayı düşünüyorum.

Şimdi özetlersek;

Ben Avea bayiye gidip bu kampanyadan yararlanmak istediğimi söyleyeceğim de mi ? Yani faturasız olarak istediğim tarifeyi seçebilir miyim ? O zaman katlayan tarifeyi seçerim, sonra 20 TL yüklerim, ardından 1991'e mesaj atarım, gelsin 500 dakika heryöne + 1000 sms heryöne + 1 GB. Yanlışım var mı ?

Bu arada ben uzun zaman Avea 3g Modem kullandım, hiçbir şekilde sıkıntı çıkarmadı, 1-2 çekmediği yer oldu ama Avea hemen ilgilendi, bu konuda çok memnunum. Bu arada hız da 2.60-2.80 arasındaydı modem max 3.6 desteklerken
  • bende 5 yıllık turkcell hattımı taşıyacam artık avea ya.
    Her yöne konuşmak için hangi tarife daha uygun avea da.
    Avea cı arkadaşlar yönlendirebilir mi tarife konusunda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nedir ya???

Numarami tasidim, 20 TL yukledim, hic bir numaraya mesaj yollamadan direkt 1991'e TC Kimlik numarami yolladim. Ve bana 1000dk Avea ici verdiler.

DALGA MI GECIYORSUN AVEA!!!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.