Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5.026
Cevap
15
Favori
327.055
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013)
Giriş
    2280 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

quote:

Orijinalden alıntı: h_tunc

Allah rızası için bilen cevaplasın.Bimcelldeyim avea yıkılan tarifeye geçmek istiyorum.numara mı taşıyacağım yoksa zaten aveadaymışım gibi tarifemi değiştireceğim?
    gaggag Tarih 4 Nisan 2013; 0:09:11
    quote:

Orijinalden alıntı: coral sea

Bimcellden gelenler bu paketi alabiliyor mu?

her yöne 500 dakika olanı değil, aveaiçi 1000 dakika olanı alabilirsin..........
    arkadaş böyle demiş hiçbirşey anlamadım.neden 500 alamıyoruz?

Bimcelden aveaya geçemiyorsun bile, avealı sayılıyorsun... Aynı olay başıma gelmişti bimcelden aveaya geçemedim, bende numarayı vodafona taşıdım 3 ay sonra aveaya geçtim.

biz de eşimin hattını vodafone a ataşıdık. vodafone da 23 tl ye 500 dk 1000 sms 1 gb internet veriyor, avea kendi ayağına kurşun sıktı beni kaybetti. halbuki bimcell den geçişe izin verseydi biz aveadan memnunduk...
    |
    |

Golf MKVII 1.2 tsi dsg midline plus 2012 beyaz renk

• Yüzbaşı
    387 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PunisherLord

Benim ve kardeşimin hattında da neredeyse 25 lira olmasına karşın, tarife yenilenmedi. Üstteki arkadaşa geçmiş olsun, ben de aynı duruma düşmem umarım. Düşersem de her türlü şikayet platformunda hakkımı ararım, daha önce aradım, karşılığını da aldım. Peşini bırakmayın.
    quote:

Benim ve kardeşimin hattında da neredeyse 25 lira olmasına karşın, tarife yenilenmedi. Üstteki arkadaşa geçmiş olsun, ben de aynı duruma düşmem umarım. Düşersem de her türlü şikayet platformunda hakkımı ararım, daha önce aradım, karşılığını da aldım. Peşini bırakmayın.

paketiniz yenilendimi?yenilenmesi için ne yaptınız?benim yenilenmemesinden dolayı giden liralarımı geri yüklediler şimdide paket yenilenmiyor :S
    |
    |

• Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Avea anasayfada reklamı var fakat biten kampanyalarda görünüyor ilan ne olacak bakalım
    |
    |

quote:

Merhaba,

Talebiniz ile ilgili iletişime geçmemiz için numaranızı iletmenizi rica ederiz.

Teşekkürler.
    |
    |

• Binbaşı
    1767 Mesaj
    Daha alım yapılmıyor mu yani 23 tllik pakete

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yıkılan pakette 14.ayım olmasına rağmen 2 aydır 19 TL almaya devam ediyorlar...(500dk+1000sms+1gb)

|
    |

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

Kardes niye yenilenmedigini ben sana soyleyeyim . Sen hattini aldiginda Bal250 tarifesiyle gelmistir buyuk ihtimal ve 1 ay sonra 25 tl yukledin ama yikilan paket aktif olmadi degilmi ?
    Bence aynen boyle oldu . Bir ay snra kontor yukledin ve Bal 250 pakedi aktif oldu (yikilan paket degil). Bende bu durumla karsilastim bayiye gittim . 25 TL yukleyince aktif olacak dediniz adammi kandiriyosunuz dedim . Olmaz dediler sizin hataniz falan dediler bana kafam atti , bu bayiyi sikayet edicem dedim. Sonra bunu bir sekilde telafi edeceksiniz dedim. Kendileri hattima 25 TL daha yuklediler bu sefer yikilan paket aktif oldu . Problemin püf noktasi kontor yuklemeden önce Bal pakedi iptal etmememizden dolayıymış.
    Böyle sorunu olan arkadaslar , var olan yikilan paket dışı paketlerini iptal etsinler. Şuan bu aylık bal250 ve yikilan paketten faydalaniyorum 750 dk . 1250 sms . 1,25 gb internet seklinde faydalanmis oldum bu ay. ama bu aydan sonra bal pakedi iptal etmem lazim bu hataya tekrar düşmemem için.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241
    quote:

Kardes niye yenilenmedigini ben sana soyleyeyim . Sen hattini aldiginda Bal250 tarifesiyle gelmistir buyuk ihtimal ve 1 ay sonra 25 tl yukledin ama yikilan paket aktif olmadi degilmi ?
    Bence aynen boyle oldu . Bir ay snra kontor yukledin ve Bal 250 pakedi aktif oldu (yikilan paket degil). Bende bu durumla karsilastim bayiye gittim . 25 TL yukleyince aktif olacak dediniz adammi kandiriyosunuz dedim . Olmaz dediler sizin hataniz falan dediler bana kafam atti , bu bayiyi sikayet edicem dedim. Sonra bunu bir sekilde telafi edeceksiniz dedim. Kendileri hattima 25 TL daha yuklediler bu sefer yikilan paket aktif oldu . Problemin püf noktasi kontor yuklemeden önce Bal pakedi iptal etmememizden dolayıymış.
    Böyle sorunu olan arkadaslar , var olan yikilan paket dışı paketlerini iptal etsinler. Şuan bu aylık bal250 ve yikilan paketten faydalaniyorum 750 dk . 1250 sms . 1,25 gb internet seklinde faydalanmis oldum bu ay. ama bu aydan sonra bal pakedi iptal etmem lazim bu hataya tekrar düşmemem için.
    Ehehe yok hocam, ben 1 seneyi dolduruyorum mayısta. Bir sorun olmadı, mesaj attıktan birkaç saat sonra geçtim tarifeye, heralde genel olarak bir gecikme oldu.
    Avea'yla şimdilik bir sıkıntım olmadı yani, sana da geçmiş olsun ama senin "bence aynen boyle oldu" derkenki kendinden eminliğine güldüm baya

Tabi burayı herhangi bir yetkili okuyorsa MH'ni aramanın para karşılığı oluşu, para harcamayı göze alsak bile karşımızda birini bulamıyor oluşumuz çok büyük sıkıntı. Yıkılan pakedi değiştirip milleti nasıl daha iyi kazıklarız diye düşüneceğinize verdiğiniz hizmet kalitesini arttırın önce. Ayrıca avea ÇEK-Mİ-YOR arkadaş, Ata Demirer'e binleri bayılacağınıza yatırım yapın, yatırım!
    |
    |

• Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Bu paketi alıp üstüne ekstra sms paketi alabiliyormuyuz acaba ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    639 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerempkn

Bende bugün işlemimi yaptırdım banada 19 TL olduğunu ve kampanyanın bugün başladığını söylediler. Bende internette bulamadım. Doğru mudur acaba ?
    quote:

Orijinalden alıntı: kerempkn

Bende bugün işlemimi yaptırdım banada 19 TL olduğunu ve kampanyanın bugün başladığını söylediler. Bende internette bulamadım. Doğru mudur acaba ?

Evet 19 tl olmuş

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket5000SMS
    |
    |

• Yüzbaşı
    644 Mesaj
    Şimdi bu yıkılan paketi 23 liradan kullananlar 19 tl denmi kullanmaya devam edecekler yoksa 23 liradan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3yuq -- 10 Nisan 2013; 0:12:55 >
    |
    |

|
    |

Kardeşim faturalı gibi ise kullan yazıp 9495e gönderiyorsun.Sorgulama ücretsiz.Devamlı kontrol edersen geçeceğini düşünmüyorum.Ben 1.5 yıldır kullanıyorum bir defa geçmedim kotayı faturalı olmasına rağmen.
    |
    |
    Bahsedilenler: ten_don

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA3FC8585

Şimdi bu yıkılan paketi 23 liradan kullananlar 19 tl denmi kullanmaya devam edecekler yoksa 23 liradan mı
    quote:

Orijinalden alıntı: cancancan1907

+1234567890

eger 23 den devam edicekse kullanmayacagim tasiyacam hattimi

|
    |

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Kardeşim faturalı gibi ise kullan yazıp 9495e gönderiyorsun.Sorgulama ücretsiz.Devamlı kontrol edersen geçeceğini düşünmüyorum.Ben 1.5 yıldır kullanıyorum bir defa geçmedim kotayı faturalı olmasına rağmen.
    quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Faturaniz hiç ödemeniz gerekenden fazla gwldi mi?

|
    |

Hayır gelmedi
    |
    |
    Bahsedilenler: Beyaz Kartal

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
  • Binbaşı
    1604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Hayır gelmedi
    quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Hayır gelmedi

Forumda nasıl bu kadar çok faturam fazla geliyor konusu açılıyor, o nu merak ediyorum

Avea, Vodafone'a gordum diyor ve attiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trineux -- 10 Nisan 2013; 2:34:32 >
SEO
Canlı Tv izle
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.