Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    paket çok güzel ((bana göre tam :) ))
    1-Eski avea kullanıcısıyım yani numaram 506'yla başlıyor.Uzun zaman önce vodafona taşımıştım.Avea ya geçsem bu paket kampanyasından yararlanabilir miyim?
    2-Yaşım 25 üzeri.Kardeşimin tc sini göndersem olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: formula01

merhaba arkadaşlar
    paket çok güzel ((bana göre tam :) ))
    1-Eski avea kullanıcısıyım yani numaram 506'yla başlıyor.Uzun zaman önce vodafona taşımıştım.Avea ya geçsem bu paket kampanyasından yararlanabilir miyim?
    2-Yaşım 25 üzeri.Kardeşimin tc sini göndersem olur mu?

oluyor dostum ..,(KARDEŞİn HERHANGİBİR CİHAZ YADA OPRATÖR DEĞİŞİMİNDEN verilen kampanyadan yararlanmıyorsa)
  • Bende bu kampanyaya geçtim;

http://forum.donanimhaber.com/m_49497537/mpage_1/f_/key_Avea//tm.htm#49524970

Bu konuna da bahsettim.Banada Avea içi 1000DK verdi...Yolladığım TC No'da sıkıntı yok, yaş tutuyor...Verdiğim Link'de de sorudum burada da sorayim bu paketi alıpda (numara taşıma ile) 500DK Heryöne + 1000 SMS Heryöne + 1 GB İnternetini sorunsuz kullanabilen oldumu ? Bugün Avea bayine uğramayı düşünüyorum Heryöne 500 DK vermedikden sonra bi espirisi yok açıkcası...İlla gidip bağırıp çağırmak mı gerekiyor anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 1 Haziran 2011; 11:49:19 >

• numarayı avea ya taşıyanlar bu kampanyada 1 ay geçmeden faydalanamıyormuş, malumat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot23

numarayı avea ya taşıyanlar bu kampanyada 1 ay geçmeden faydalanamıyormuş, malumat.

asıl dediğiniz tam tersi.. 1 ay geçmeden bu kampanyadan yararlanmaları lazım yoksa yararlanamıyorlar..

''Abonelerin Genç Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından faydalanabilmeleri için, numara taşıma ile Avea'nın faturasız tarifelerine gelmelerinin ardından 30 gün içinde Genç Paket'i satın almaları gerekmektedir. ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugbilgin

quote:

numarayı avea ya taşıyanlar bu kampanyada 1 ay geçmeden faydalanamıyormuş, malumat.

asıl dediğiniz tam tersi.. 1 ay geçmeden bu kampanyadan yararlanmaları lazım yoksa yararlanamıyorlar..

''Abonelerin Genç Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından faydalanabilmeleri için, numara taşıma ile Avea'nın faturasız tarifelerine gelmelerinin ardından 30 gün içinde Genç Paket'i satın almaları gerekmektedir. ''

hacı bende şimdi broşöre bakınca gördüm ama ben bu gün hattı taşırken bana verilen bilgi, geçiş yaptıktan 1 ay sonra bu kampanyadan faydalanacaksınız yönünden oldu o yüzden yazma gereği duydum. malumat

• quote:

quote:

quote:

hacı bende şimdi broşöre bakınca gördüm ama ben bu gün hattı taşırken bana verilen bilgi, geçiş yaptıktan 1 ay sonra bu kampanyadan faydalanacaksınız yönünden oldu o yüzden yazma gereği duydum. malumat

şimdiki hattınızdan önce de aynı numarayla avea mı kullanıyordunuz ? o maddelerin birinde " Genç Paket'in numara taşıma teklifinden yararlanacak AVEA'ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea'ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea'dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır. " diyor ???

• Vodafone dan Avea ya geçmeden önce;
    ulaşılamdığınız durumlarda sizi arayanların cep telefonunuza ücretli sms ile bildirildiğini,
    Telesekreter servisini ararken avea yönüne arama yapıyor gibi ücretlendiriliceğinizi,
    444'lü aramaları yaparken hediye sürelerinizden ve faturasız her yöne 10 dakikası 50 kuruş tarife indirimlerinden faydalanamayacağınızı hesaba katmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Bende bu kampanyaya geçtim;

http://forum.donanimhaber.com/m_49497537/mpage_1/f_/key_Avea//tm.htm#49524970

Bu konuna da bahsettim.Banada Avea içi 1000DK verdi...Yolladığım TC No'da sıkıntı yok, yaş tutuyor...Verdiğim Link'de de sorudum burada da sorayim bu paketi alıpda (numara taşıma ile) 500DK Heryöne + 1000 SMS Heryöne + 1 GB İnternetini sorunsuz kullanabilen oldumu ? Bugün Avea bayine uğramayı düşünüyorum Heryöne 500 DK vermedikden sonra bi espirisi yok açıkcası...İlla gidip bağırıp çağırmak mı gerekiyor anlamıyorum

Şimdi numaramı taşıdığım Avea bayisininden geldim...Bahsettiğim sorunu anlattım adamların dediği siz numaranızı taşıdığınız için muhakkak 500DK Heryöne vermesi gerekiyor, şayet Avea kullanıcı olsaydınız Avea içi 1000 DK olurdu dedi.Benim buradan yapabileceğim bişey yok en iyisi müşteri hizmetlerini arayın falan dedi Müşteri hizmetlerini arasamda bişey değişmeyecek şu saatten sonra ilk paketin bitmesini bekleyeceğim. acaba arkadaşın dediği gibi 1 aylık kullanımın ardından 2. alışımızda mı olacak bu her yöne 500DK olayı anlamıyorum ki Yokmudur benim dışımda şu paketi alan Hayır sorunsuz tüm şeylerini kullanan birisi çıksa arayıp böyle böyle diyecem biride çıkıp demiyor ben sorunsuz 500 DK Heyöne özelliğinide kullanıyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: brknsmnc

quote:

quote:

quote:

şimdiki hattınızdan önce de aynı numarayla avea mı kullanıyordunuz ? o maddelerin birinde " Genç Paket'in numara taşıma teklifinden yararlanacak AVEA'ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea'ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea'dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır. " diyor ???

0555 idi yani avea- sonra bi turkcell yaptım-ordan cepnet için vodafone geçiş yaptım, 1 senedir vodafone luyum.

bu gün itibari ile 19 tl lik kampanya için numaramı avea taşıdım.

-olay bundan ibaret hakim bey.

• @pilot23

İşlemin tamamlandıkdan sonra lütfen buraya sonucu yazarmısın. Bakalım sen 500DK Heryöne almayı başarabilecekmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

@pilot23

İşlemin tamamlandıkdan sonra lütfen buraya sonucu yazarmısın. Bakalım sen 500DK Heryöne almayı başarabilecekmisin

benimde numara taşıma işlemim yarun sabah gerçekleşicek..yarın 20tl yükleyip sonucu buraya yazarım öğlen
  • Her yone 250dk verseler bile raziyim ama avea ici 1000dk hic bir ise yaramiyor
  • aveaya taşıyan arkadaşlar 1991 e tc kimlik nolarını göndermeden önce KAYIT yazıp 1111 egönderiyorlar mı?
  • Hayir. 1111 e ya da hicbir numaraya sms atmadan 1991e.kimlik no gondermek gerekiyor.
    1111e sms atildiginda otomatik olarak numara tasima kampanyasina kayit oldugu icin avealilarla 1000 dk gelebilir.
    Heryone 500 dk icin direk kimlik numarasi gonderilmeli.
  • Vay anasını arkadaş, bana Aveadakiler ilk Kayıt yazıp 1111e yollayın demişlerdir. Yeni geçenler sadece Tc No. yazıp yollasınlar, bakalım 500 dk gelecek mi ? Lütfen bilgilendirin arkadaşlar.
  • arkadaşlar bende bu gün bu paketten aldım yaşım 25 ten büyük olduğu için avea bayisinde çalışan veletin tc sini aldım :) 19 lira kestiler önce sonra 4 tl daha gitti o niye gitti anlamadım. avea içi 1000 dk her yöne 1000 sms ve 1 gb internet geldi. yalnız avea nın sitesine bakarsanız ücretlendirme periodu olarak 60 sn demişler yani 10 sn 2 sn de konuşsan 60 sn gidiyor. bende lg kp110 var hemen gprs ayarlarını manuel olarak yaptım ve internete bağlndım 1 gb internet boşuna gitmesin canım :)
  • ahh şu paketi sadece avea ya geçenlere yapmasalarmış, mevcut abonelere de yapsalaşarmış süper olurmuş yaaaaaaaaaaaaaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 1 Haziran 2011; 22:26:50 >
  • dostum bu tarifeden avalılarda faydalana biliyor tek fark numarasını taşıyan her yöne 500 dk alıyor avealı olan ise avea içi 1000 dk kazanıyor. diğer hepsi aynı. eğer avea içi 1000 dk bana yeter diyorsan kayıt yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanertanriverdi
    Hayir. 1111 e ya da hicbir numaraya sms atmadan 1991e.kimlik no gondermek gerekiyor.
    1111e sms atildiginda otomatik olarak numara tasima kampanyasina kayit oldugu icin avealilarla 1000 dk gelebilir.
    Heryone 500 dk icin direk kimlik numarasi gonderilmeli.

ben turkcellden aveaya geçmek için 2 gün önce başvurdum.ankarada merkez bir ana bayi üstelik.bana önce KAYIT yazip 1111 e gönderin dediler.kafam karıştı şimdi.yardım edin yaww
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.