Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murtaza
    nc39 gibi bende geçmeyi düşünüyorum ama kontör düşüş periyodu düşündürdü beni. telefonu aç kapat 60 sn düşüyor tarifeden. misal 1 dakika 3 sn konuştum 2 dakika paketten düşüyor yanlış mıyım?
    katlayan tarife ek olarak mı alınıyor bu paketi artı katlayan deyince mi oluyor bu işlemler?800 dk her yöne olursa 60 sn olayı dert olmaz.

ayrıca numaramı buraya faturasız olrak taşımak ne kadar sürüyor?(ona göre son bir fatura ödeyip eski operatörden çıkmak için kaç gün önce başvurmak lazıma ona bakacağım) ve faturasız olarak bu tarfiye geçince şu kadar süre taahhüt olayı var mı acaba?

bu bir paket kampanyasıdır.Tarifen avea yı bağlamaz.İstediğin tarifedeyken alabilirsin.Katlayanda olursan ek hediye veriyor.Faydası o dur.

• teşekkürler. tarife değil :) pakete bak.
  • ben yeni hat almıştım avea içi 1000 dk geliyordu şimdi kalan diyip 1991 msj attıgımda heryöne 0 dk kalmış sms 1000 internnette900 cvarı yazıyo ama 9333 aradıgımda avea içi kullanım süresini söylüyo bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzun99
    ben yeni hat almıştım avea içi 1000 dk geliyordu şimdi kalan diyip 1991 msj attıgımda heryöne 0 dk kalmış sms 1000 internnette900 cvarı yazıyo ama 9333 aradıgımda avea içi kullanım süresini söylüyo bilgisi olan varmı

bi sorun yok. heryone dk.yok senin hattinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

quote:

ben yeni hat almıştım avea içi 1000 dk geliyordu şimdi kalan diyip 1991 msj attıgımda heryöne 0 dk kalmış sms 1000 internnette900 cvarı yazıyo ama 9333 aradıgımda avea içi kullanım süresini söylüyo bilgisi olan varmı

bi sorun yok. heryone dk.yok senin hattinda

daha önceden heryönü yazmıyor şebekeiçi olanı yazıyordu
  • Arkadaşlar merhaba, Bende vodafone dan bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum ama bazı şüphelerim var:
    Daha önce avea nın iyi çekmemesinden, ve görüşme kalitesinin kötü oluşundan dolayı, vodafone a geçip; oh be demiştim.

Şu anki durum nedir? Vodafone dan aveaya geçenler bilir, şebeke kalitesi nasıl?

Birde internet hızı nasıl? 3G nin aktif olduğu alanlar, vodafona göre daha mı az?

Aslında 8 liralık sınırsız vodafone internetten çok memnunum, gerçi 100MB dan sonra biraz yavaşlıyor ama... idare ediyor.

Vodafonun ilk 100mb lık hızı ile kıyaslarsanız, aveanınki nasıl?

Vodafone dan avea ya geçince batarya süresi kısalıyormu?

Aveanın, çalıştığı frekans bandı daha çok mnyetik alan oluşturur diyorlar.... aslı varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 28 Haziran 2011; 17:27:00 >
  • sonunda geçişim gerçekleşti aveaya dün akşam 17:00 de. geçiş gerçeklerşti tarife olarak katlayandaydım. 5 sn lik bir görüşme yaptım. ardından 20 tl yükledim. hediye 60 tl geldi. 5 tl de hattın içinde vardı. 19 tl ye önce TC mi sonra 5Yuz yazıp paketi aldım ve hattımda 500dakika heryöne 1000sms heryöne ve 1GB internet ve 65 tl de hediyem var. sonuç mükemmel. Turkcellde 30 tl ye 300 dakikam vardı şimdi 20 tl ye 500 dakika ve hediyeleri zaten turkcellde de hiç 30 tl ödedöiğimi hatırlamıyorum hep 45 50 geliyordu fatura aveaya geçmemdeki 1. sebep zaten beklenmeyen faturalarla karşılamşmayacak olmamdı. çekim kalitesi olarak rezil vodafon dan kesinlikle iyi. şu ana kadar benim turkcell kullandığım noktalarda turkcelli aratmadı şuan yayladayım full çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

Arkadaşlar merhaba, Bende vodafone dan bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum ama bazı şüphelerim var:
    Daha önce avea nın iyi çekmemesinden, ve görüşme kalitesinin kötü oluşundan dolayı, vodafone a geçip; oh be demiştim.

Birde internet hızı nasıl? 3G nin aktif olduğu alanlar, vodafona göre daha mı az?

Aslında 8 liralık sınırsız vodafone internetten çok memnunum, gerçi 100MB dan sonra biraz yavaşlıyor ama... idare ediyor.

Aveanın, çalıştığı frekans bandı daha çok mnyetik alan oluşturur diyorlar.... aslı varmı?

hiç kafanı yormadan geç, Turkcell kullanıyrdum 1 yıldır dakika düşünmeden geçtim, çekmediği yer olmadı şimdilik, 3g devamlı çekiyor, ancak şehirler arası yollarda falan edge hızına düşüş gördüm geçen hafta o da olsun bea

• Bende bugün aldım Trabzoncell zarflarımı nt nin sonuçlanmasını bekliyorum.
    Sormak istediğim birkaç soru var.
    Öncelikle NT yi Taraftar hatlarına yapsakta bu paketten faydalanabiliyor muyuz ?
    Şu ücretli Kimaramışcell olayını iptal etme şansımız var mı ?
    Eşimle hediye dakikalar düşmeden görüşmek için bir öneriniz var mı ?
  • eveeettt sonunda;
    turkcell hattımı aveaya taşıdım,taşıdıktan sonra da online işlemlerden katlayan tarifeye geçtim.30 tl yükledim 90 tl geldi.(120 tl gelmesi gerekiyordu,avea işteee:) )şikayetimi yaptım.Dönecekler...
    tc nosunu 1991 e yolladım mesaj geldi her yöne 500 dk paketini isterseniz 5YUZ yazıp 1991 e yollayın dedi.Yolladım ve geldi her yöne --500 dk,her yöne 1000 sms,1 gb internet-- süper oldu ;)
    Çok iyi paket 20 tl ye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: formula01

eveeettt sonunda;
    turkcell hattımı aveaya taşıdım,taşıdıktan sonra da online işlemlerden katlayan tarifeye geçtim.30 tl yükledim 90 tl geldi.(120 tl gelmesi gerekiyordu,avea işteee:) )şikayetimi yaptım.Dönecekler...
    tc nosunu 1991 e yolladım mesaj geldi her yöne 500 dk paketini isterseniz 5YUZ yazıp 1991 e yollayın dedi.Yolladım ve geldi her yöne --500 dk,her yöne 1000 sms,1 gb internet-- süper oldu ;)

zaten 3 katı 90 tl yapar sendeki 30 ile birlikte 120 tl olur
  • şu 1gb interneti alıp heryöne 1000sms avea içide 5000 sms verse ne olur sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: demong

quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

Arkadaşlar merhaba, Bende vodafone dan bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum ama bazı şüphelerim var:

hiç kafanı yormadan geç, Turkcell kullanıyrdum 1 yıldır dakika düşünmeden geçtim, çekmediği yer olmadı şimdilik, 3g devamlı çekiyor, ancak şehirler arası yollarda falan edge hızına düşüş gördüm geçen hafta o da olsun bea

Ben de hem Turkcell hem de Vodafone hat vardı. Turkcell'i bu kampanyadan dolayı Avea'ya taşıdım. Kampanya ve tarife süper ama Avea ÇOK KÖTÜ. Heryerde çekmiyor, ses kimi zaman kesik kesik geliyor ve Turkcell ve Vodafone'a kıyasla konuşma sırasında gelen ses Stereo ile Mono arasındaki fark kadar çok. Avea'nın kalitesini arttırmasını beklemekten başka yapabileceğimiz bişey yok sanırım.

Yukarıda memnun kaldığını söyleyen arkadaş hangi şehirde yaşadığını falan da yazmalı. Gerçi ben İstanbul'da yaşadığım halde bu yularıdaki sorunlarla karşılaştım. Avea'dan memnun kalan insanları anlamak zor. Kampanyanın ucuz olması gözü kör etmemeli. Gerçekler belli.

Saygılar...

• quote:

quote:

eveeettt sonunda;

zaten 3 katı 90 tl yapar sendeki 30 ile birlikte 120 tl olur

Katlayan Tarife ile 20 TL yükleyene 40 TL, 30 TL yükleyene 90 TL, 50 TL ve üzeri yükleyene 200 her yöne TL her ay hediye!
    ***Numarasını Avea'ya taşıyan aboneler ise 20 TL yüklemelerine 60 TL, 30 TL yüklemelerine 120 TL, 50 TL ve üzeri yüklemelerine 250 her yöne TL hediye kazanıyor.
    Dikkat edersen "30 TL yüklemelerine 120 TL hediye" kazanıyor diyor.Toplamda 120 olur demiyor.

• bende gecıcem temmuzun ortasında avea ya bu tarıfe ıcın ama avea nın kalıtesı ıle ılgılı estırılerı okuyunca gecesım gelmıyo
  • quote:

eveeettt sonunda;

Hattını son 1 yıl içerisinde Avea da hiç kullandın mı?Hattını son bir yıl içerisinde avea da kullandıysan ve 1 yıl içerisinde Avea da numara taşıma kampanyalarından birinden yararlandıysan 120 yerine 90 gelebilir.Eğer daha önce avea da numara taşıma kampanyasından yararlandıysan üzerinden 1 yıl geçmesi gerekiyor ama çok da emin olduğum bir detay değil bu ama ana hatlarıyla böyle bir uygulama var ama rakamları tam hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

quote:

eveeettt sonunda;

Hattını son 1 yıl içerisinde Avea da hiç kullandın mı?Hattını son bir yıl içerisinde avea da kullandıysan ve 1 yıl içerisinde Avea da numara taşıma kampanyalarından birinden yararlandıysan 120 yerine 90 gelebilir.Eğer daha önce avea da numara taşıma kampanyasından yararlandıysan üzerinden 1 yıl geçmesi gerekiyor ama çok da emin olduğum bir detay değil bu ama ana hatlarıyla böyle bir uygulama var ama rakamları tam hatırlamıyorum.

Doğru söylediniz. Detay aynen o şekilde. 1 sene içerisinde sadece 1 kampanyadan faydalanabiliyorsunuz. Ama şöyle birşey var; arkadas oyle olsa idi heryöne 500 değil, avea içi 1000 alabilirdi.

Bu kampanya beni fena halde cezbediyor. Sanırım ekstrem baska birşey olmadıkça ben de geçeceğim bu tarifeye 1 ay sonra aynen bu şekilde.

• quote:

eveeettt sonunda;

bende bugun taşıdım aveaya. katlayan tarife olarak başvurdum. şimdiiiii 20 yükledim 60 geldi diyelim tcyide 1991 e yolladım diyelim. 1 ay dolduktan sonra o gelen 60'ı kullanıp yeniden paketi güncelleyebilirmiyim? yoksa illa 20 yüklememmi gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdyy06

quote:

eveeettt sonunda;

bende bugun taşıdım aveaya. katlayan tarife olarak başvurdum. şimdiiiii 20 yükledim 60 geldi diyelim tcyide 1991 e yolladım diyelim. 1 ay dolduktan sonra o gelen 60'ı kullanıp yeniden paketi güncelleyebilirmiyim? yoksa illa 20 yüklememmi gerekir?

bnce oyle olmaz ya.asil soru su olmaliydi. kazanilan tl ler 1 ay sonra siliniyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: nc39

quote:

Orijinalden alıntı: ferdyy06

quote:

eveeettt sonunda;

bnce oyle olmaz ya.asil soru su olmaliydi. kazanilan tl ler 1 ay sonra siliniyor mu?

evet silinip silinmediğine bakmak gerekiyo. eğer silinmezse ve bu tarife için kullanılabilirse 20 tlye 3 ay boyunca, her ay 500hy 5000 sms ve 1 gb kazanmak gerekir. ama avea böyle bi hataya düşmemiştir :D

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.