Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.457
Cevap
44
Favori
149.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    herkes derken

ben şu ana kadar tarifemden 5 kuruş fazla ödemedim!!!

genelleme yapmak doğru değil............
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schlaf Schön

Referans kişi de mi bu paketi kullanmak zorunda?

Evet arkadaşlar bu soruya cevap verebilecek bilen birisi yokmu, Referans olacak kişi demi aynı tarifeyi kullanmak zorunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguruysaltr

quote:

Orijinalden alıntı: Schlaf Schön

Referans kişi de mi bu paketi kullanmak zorunda?

Evet arkadaşlar bu soruya cevap verebilecek bilen birisi yokmu, Referans olacak kişi demi aynı tarifeyi kullanmak zorunda ?

aynı tarife ile geçiyorsun ilk ama sonra hemen değiştirebiliyorsun yukarıda geçen bir kaç arkadaş yazmıştı.
  • Bazi arkadaslar referans olma ile kefil olma veya cinayete azmettirmeyi ayni sey saniyor sanirim.
    referans oldugunuz adam faturayi odemezse sizi sorumlu tutmazlar. cinayet islerse de sizi sorumlu tutmazlar. cinayeti simkart ile islese bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerberus82

Bazi arkadaslar referans olma ile kefil olma veya cinayete azmettirmeyi ayni sey saniyor sanirim.
    referans oldugunuz adam faturayi odemezse sizi sorumlu tutmazlar. cinayet islerse de sizi sorumlu tutmazlar. cinayeti simkart ile islese bile

Bisey bildigin yok bari bildigini sanarak artistlik yapma.Boyle konusarak kendine burdan referans bulanazsin baska yol dene

• quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

quote:

Bazi arkadaslar referans olma ile kefil olma veya cinayete azmettirmeyi ayni sey saniyor sanirim.

Bisey bildigin yok bari bildigini sanarak artistlik yapma.Boyle konusarak kendine burdan referans bulanazsin baska yol dene

Ben referans olayini cozdum. Artis kim acaba? Avukat gibi konusanlar mi ben mi? Bi referans olmayla caninizi alacaklarmis gibi konusmayin arkadaslar. istemiyorsaniz olmayin. yok neymis sorusturmaymis. trafik cezasinin yarisini da referansa yaziyorlar. varsa aramizda avukat arkadaslar aciklasin yasayla hepimiz ogrenelim. tabi telefon hattina referans olma ile ilgili bi yasa varsa.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

quote:

Ben referans olayini cozdum. Artis kim acaba? Avukat gibi konusanlar mi ben mi? Bi referans olmayla caninizi alacaklarmis gibi konusmayin arkadaslar. istemiyorsaniz olmayin. yok neymis sorusturmaymis. trafik cezasinin yarisini da referansa yaziyorlar. varsa aramizda avukat arkadaslar aciklasin yasayla hepimiz ogrenelim. tabi telefon hattina referans olma ile ilgili bi yasa varsa.

Anladigin kadariyla polis degilsin bu yuzden bu konida hic bi bilgin yok.Su yazdiklarindan bu cok iyi anlasiliyor.Emsal o kadar cok sey gordum ki anlatmakla bitmez sen su kadarini bil yeter "sana referans olursam sende orgut uyesiysen yada o teelfon üzerinden turlu turlu is karistirirsan benim basim bir hayli agirir"

• Referansın için teşekkür ederim hocam
     AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 12 Temmuz 2013; 14:15:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

Referansın için teşekkür ederim hocam
     AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi)

slm . heryöne 1000 sms diilmi senin neden daha fazla gösteriyor :)
  • diğer tarifede iken 25 sms kat kat sms paketi almıştım o paket hocam o
  • gerçi buradan pek bulunmaz diyordum ama bir arkadaş bulmuş

olası bir referans vermek için birilerini arayan arkadaş olursa bize uyar :)

bu arada tarifeye hemen mi geçiliyor

yoksa hesap kesimden sonra mı

sanki dakikalar vs. gösterdiğine göre hemen geçiliyor gibi

yanlışmıyım
  • 4 gb internet'ten sonra hız mı düşüyor yoksa ücretlendirme mi başlıyor bilgisi olan var mı acaba??
  • serdar0180 S kullanıcısına yanıt
    hız düşümü yok hocam ücretlendirmeye başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 12 Temmuz 2013; 15:09:16 >
  • hocam ben 1 saat önce vodafona dan geçtim avea ya. beni önce faturalı seç 500e geçirip referans onayı geldikten sonra mega tarifeye geçireceklerini söylediler. bu işlem doğru mu acaba??
  • Ehlisafa kullanıcısına yanıt
    hemen geçiyor hocam ben süper 2 li 4 gb kullanıyordum 262 tahaüdüm bile vardı tahaüdüm bozulmadan direk geçiş işlemi yapıldı
  • serdar0180 S kullanıcısına yanıt
    numara taşımada sistem nasıl onu bilmiyorum hocam
  • bende geçiş yaptım, geçişten sonra kat kat sms si iptal ettim
  • Yuhh be. Buna bile para isteyen adamlar var. Şimdi saydıracam ama hem orucumu bozacak, hem de üyeliğimi sildirecek. Kardeşim ayıptır ayıp. Bunun amacı ticaret değil!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbakl

Yuhh be. Buna bile para isteyen adamlar var. Şimdi saydıracam ama hem orucumu bozacak, hem de üyeliğimi sildirecek. Kardeşim ayıptır ayıp. Bunun amacı ticaret değil!!!

+1

• Merhaba arkadaşlar,Kamu 300 tarifesindeyim malum faturalar yüksek gelmekte,
    Eğer bu tarifeye geçersem bütün ihtiyaçlarımı karşılayacak.
    Forumda yardım sever bir arkadaş referans konusunda yardımcı olursa,
    Çok mutlu olacağım gerçi ümidim yok ama hocanın dediği gibi ya tutarsa
    Kalın sağlıcakla..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.