Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.457
Cevap
44
Favori
149.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    50TL istiyordu birde
  • Arkadaşlar suan akıllı kamu kullanıyorum.Polis arkadasım referans olmay kabul ettı fakat numarasını 6008 gonerıyorum ama soyle bır uyarı gelıyor ne yapmam lazım lutfen yardım

referans sisteminden faydalanabilmek için bireysel tarife abonesi olmanız gerekmektedir diyor
  • Arkadaşlar ben de şu anda bu tarifeye geçmiş bulunuyorum. Necmi hocamın verdiği destekler için çok çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünlü mezarcıların mekaninda şaşırmamak lazim..
    Ama iş mezar soyuculuğuna soğru gidiyor !

• quote:

Orijinalden alıntı: rochss

Arkadaşlar suan akıllı kamu kullanıyorum.Polis arkadasım referans olmay kabul ettı fakat numarasını 6008 gonerıyorum ama soyle bır uyarı gelıyor ne yapmam lazım lutfen yardım

referans sisteminden faydalanabilmek için bireysel tarife abonesi olmanız gerekmektedir diyor
    Arkadaşlar suan akıllı kamu kullanıyorum.Polis arkadasım referans olmay kabul ettı fakat numarasını 6008 gonerıyorum ama soyle bır uyarı gelıyor ne yapmam lazım lutfen yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: €KONOMI$T

Arkadaşlar ben de şu anda bu tarifeye geçmiş bulunuyorum. Necmi hocamın verdiği destekler için çok çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar.

Nedemek Ben tesekkur ederim yardimci olabildiysem ne Mutlu bana Gule gule kullan

• quote:

Arkadaşlar ben de şu anda bu tarifeye geçmiş bulunuyorum. Necmi hocamın verdiği destekler için çok çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar.

hangi tarifeden geçtiniz

bende söyle uyarı mesajı geliyor

ya zaten uygun diye bu tarifeye geçmek isteniliyor

üstüne para verilecekse ne anladı milllet.

Belki erken konuştum. Bakarsın alan çıkar.

Ya tutarsa hesabı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: rochss

quote:

hangi tarifeden geçtiniz

bende söyle uyarı mesajı geliyor

Hocam benim tarifem yeni nesil 500 dü faturalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesser

Merhaba arkadaşlar,Kamu 300 tarifesindeyim malum faturalar yüksek gelmekte,
    Eğer bu tarifeye geçersem bütün ihtiyaçlarımı karşılayacak.
    Forumda yardım sever bir arkadaş referans konusunda yardımcı olursa,
    Çok mutlu olacağım gerçi ümidim yok ama hocanın dediği gibi ya tutarsa
    Kalın sağlıcakla..

Madem hali hazırda kamu tarifesindesiniz, direk mesaj yazarak geçsenize tarifeye

SMS ile geçiş yapılabilmesi için MEGA TARIFE yazılarak 2010 veya 6363 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Kalın sağlıcakla..

Madem hali hazırda kamu tarifesindesiniz, direk mesaj yazarak geçsenize tarifeye

SMS ile geçiş yapılabilmesi için MEGA TARIFE yazılarak 2010 veya 6363 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.

kamuda olanlar değil Eski EGM tarifesindekiler mesajla geçebiliyor

Yoksa tüm kamu tarifeleri referans aramadan geçiş yaparlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbakl

Yuhh be. Buna bile para isteyen adamlar var. Şimdi saydıracam ama hem orucumu bozacak, hem de üyeliğimi sildirecek. Kardeşim ayıptır ayıp. Bunun amacı ticaret değil!!!

Üstelik 1 pm ile hiç tanımadığım halde refarans oldum o arkadaşa benden rica ile referans iste sonra satmaya kalk bu forumlarda yaptığım son iyilikti

• Avea Kamu Mega tarifesine geçmek için referans olabilecek biri var mı?

Bende öğretmenim, bende olası MEB kampanyalarında size veya yakınlarınıza referans olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Kalın sağlıcakla..

Ahh.. Ah..,Denemezmiyim o yöntemi
    Acaba bir umut sistem açığı olur diye bekledim ama nafile
    Sadece Egm çalışanları yararlanabilir diye mesaj geldi.
    Göle yoğurt çalmaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

Diğer hattımı bir avea bayisinin yardımıyla bu tarifeye geçirdim 3 adet mega paket referans hakkım var satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa

http://forum.donanimhaber.com/m_77770285/f_//tm.htm#77770285

bir avea bayisinin yardımı ile diyor, siz de kendinizin referans olduğunuzu söylüyorsunuz. Eğer sizin dediğiniz gibiyse, bir de sizin hakkınızı inkar ediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbakl -- 12 Temmuz 2013; 23:31:33 >
  • İşte hocam yazışmalar

• Evet üstadım.Görülüyor ki senin referansın ile geçmiş bir de gelmiş avea bayisinin yardımı ile diyor. Yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serco05

İşte hocam yazışmalar

Hocam referanstan vazgeçme hakkınız var sanıyorum. Çünkü Avea'nın referans şartlarında referans veren kişi aboneliğini kapatması veya referansı iptal etmesi durumunda Avea bu kişinin tarifesini iptal etme hakkını saklı tutar diye bir ifade vardı sanırım. Yine siz bilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar şimdi ben bu yazılanları yeni gördüm olay şudur benim bu tarifeye geçmeme yardım eden seco35 nickli arkadaşıma çok teşekkür ederim onun sayesinde tarifeye geçtim avea benim hattı referans hattı olarak değil direk ana hat olarak tanımlamış ve 3 tane referans verme hakkım ortaya çıktı Biz sabahtan seco35 hocamla telefonla görüştük kendisi bana arkadaşı için işlem yaptıkları benim ilk kayıt olurken hata alıyordum aynı hatayı kendileride alıyormuş onu sordu neyse konuştuk biraz daha sonra kendisini tekrar aradım bak hocam dedim benim hat üzerinden bir arkadaşa referans oldum onun ki oldu arkadaşın benim numarayı referans göstersin benim hat üzerinden işlem yapalım dedim öylede denedik yine aynı hatayı aldıklarını söyledi aynen bu konuşma geçti aramızda kendiside söyleyebilir sonra kalan 2 hakkımı birini abimin hattına diğerinede başka bir arkadaşın hattına referans oldum şimdi benim kendi hattımın kotası doldumu benim amcaoğlu gitmiş avea bayisinden hattını 50 tl vererek bu kamu tarifesine geçmiş eve geldi durumu anlattı sen bunu donanımforumda satıver dedi bende orucun verdiği gafletle tamam dedim ve ilanı açtım 2.ele tanıdık çok arkadaş bize yardımcı ol diye mesaj attı onlara aynen benim olsa ben paraya tamah etmem ama benim değil amcaoğlunun referans hakkı ona satıveriyorum diyerek cevap verdim o yazışmayıda ekliyecem neyse ben bi hata yaptım ve bu ilanı açtım ama kendi hattım için değildi neyse ben 50-100 liraya tamah edecek insan değilim bu ilanıda siliyorum yaptığım hata başkasının referans hakkını burda satıvermek istemiş olmam bunun içinse özür dilerim
  • Devreler, pol-net'te yayınlanan bilmem kaç sayfalık protokol yazısını tarafıma yollayabilecek var mı?

Bu arada, aynı protokolde tarifeye ek ücretle cihaz da veriliyordu, note2 gibi...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.