Şimdi Ara

Avea yeni akıllı telefonu inTouch 3'ü duyurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknolojiden bir haber yurdum insanı alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam bu telefonu bu fiyatla takdim etmeye utanırdım. Ama adamların derisi kalın. Yüz kızarmıyor.
  • Hemen takım elbise giyip Çine telefon siparişi veriyorum.

• Üste para vermeleri lazım ama yüzsüzler bir de 549 lira demişler. Bizim dışımızda iphonelar bile ücretsiz veriliyor. Sadece son modellerine 100-200 dolar ek istiyorlar. Bunlar prime bilmem ne tarifesine ek 1 lira diyor yersen. Zeka geriliğimi var bunlarda mahsus mu yapıyorlar anlamadım. O tarifedeki adamın böyle bir çin çöpüyle ne işi var. Çevre kirliliği yapıyorlar diye ekstra vergi almak lazım bunlardan.

• Bu telefon AVEA ya geçecek müşterilere bedava verilecek bir telefon olmalıydı.

200 TL maliyeti yoktur bunun AVEA ya. 24 ay taahhütler bedava ver telefonu. sen hizmetten kazan. düşük gelirli vatandaşımızda telefondan kar etsin.

amaç müşteri kazanmak ve hizmet vermekse al sana hizmet. abuk subuk reklamlara milyonları harcayacağına faydalı birşeye harca. en güzel reklamı memnun kaldıktan sonra vatandaş yapar sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-CRYPT

bu hurda için 24 ay vodafone'a bağlanacaklara yazık,tabi peşin 549tlye de kesinlikle alınmaz.bu telefon için takım elbise giyip tanıttım yapmaya değmezdi açıkçası.

Avea'nın verdiği telefon için Vodafone'a borçlanmak iyiymiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HIRSIZ VARRR!!! 549 NE...

• Telefon avea'nı vodafone'nun değil.
  • Lg L70 geliyor. Almanya fiyatı 554 TL. Android 4.4.2 ile geliyor. 1.2 GHz Dual Core, 4 GB, 1 GB Ram, 133 gr. 2100 mAh pil, 800 x 480 Pixel (WVGA ) 4,5" ekran, en azından LG.
  • çinde 25-30 dolara satılan teknoloji gerisi telefonları bize itelemeye çalışıyorlar

• 1 kere firma telefonu aldım
    bırdaha kesınlıklee

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya gençler tamam telefon bir iphone değil de biraz fazla saçma yorum yok mu ya? Aynı donanımdaki muadilleri ne kadara satılıyor ki Türkiye 'de bu kaça satılsın? Kalkıp da yurtdışından, Çin 'den karşılaştırmalar fn artık gülünç yani. Telefonu daha incelemeden işlemci ve RAM düşüklüğü(ki cihaz üst segment değil) dışında eleştirecek bir nokta bulamadım şahsen- belki fiyat 450 500 TL olabilirdi ama dolar malum- , orta segment cihazdan ne beklenir ki? "Üste para vermeleri lazımken..." fln yazanlar var, evet abi gidin üste para isteyin hakkınız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adailton -- 20 Mart 2014; 11:28:25 >
  • Eminim giydikleri takım elbiseler daha fazla ediyordur telefondan :D

• ÇÖP
    ÇÖ
    Ç
    ÇÖ
    ÇÖP

• alana geçmiş olsun denir ancak.
  • ''Avea in touch 3'' bu neydi şimdi???
  • "...gücünü alan cihaz ..." burdan sonrasını okumadım. Ne gücü beah :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: adailton

Ya gençler tamam telefon bir iphone değil de biraz fazla saçma yorum yok mu ya? Aynı donanımdaki muadilleri ne kadara satılıyor ki Türkiye 'de bu kaça satılsın? Kalkıp da yurtdışından, Çin 'den karşılaştırmalar fn artık gülünç yani. Telefonu daha incelemeden işlemci ve RAM düşüklüğü(ki cihaz üst segment değil) dışında eleştirecek bir nokta bulamadım şahsen- belki fiyat 450 500 TL olabilirdi ama dolar malum- , orta segment cihazdan ne beklenir ki? "Üste para vermeleri lazımken..." fln yazanlar var, evet abi gidin üste para isteyin hakkınız var.

bu cıhazda çin malı tek farkı vestelın toplaması.çinde 150-200$ bandında ne cıhazlar varkı bu tuketıcye sunulan fıyatlar sen 10k aldıgında bunlar sana 15-20$ ındırmde yapar
    bıde bu cıhazdan vergılerı cıkarınca malıyetı 163$ yapıyor masrafları cıkar 150$ lık telefon demek(moto g 8gb 170$) kımse bana kur yuksek vergı yuksek muhabbetı yapmasın 80 lerde deyılız dunyadan bı haber yasıyalım mılletı kazılıcaksın sonra ona buna bahane bulucaksın gm de bole dıs. de bole hele gsm sırketlerı alası...
    hatırlatma trkcell gecen yıl 2.5 mılyar tl kar acıkladı(tek rakıbı bankalar)
    son kullanıcı da bole yuksek fıyattan cıhaz almıcak suan ortalama 11 ay bunu 18 aya cıkar bak bakım kımse bu kadar yuksek kazancla bıse satablıyormu
    abd de ve dıyer kontratlı yerlerde ınsanlar 2 yıl beklıyor cıhazı deyıstırmek ıcın bız kontratı nakıte donusturup 6 ayda tel deyıstırıyoruz bunu asmamız lazım...
    ınsanınımız bıraz sabretse aldıgı telı 2 yıl kullansa ben emınım fıyatlar %30 duser ısler nornallesır.

• Avea bıraksın bu işleri asıl işine baksın. Internet sürünüyor resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intaç serisi berbat 2.sinde video çekerken ses kayıt özelliği bile yoktu..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.