DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
avea'ya mail: sms engellemesi
12
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> avea'ya mail: sms engellemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      89 Mesaj
      28 Ağustos 2010 10:57:30 Konu Sahibi
      arkadaşlar bu aveanın her yöne 500 sms paketini alıyordum ama yetmemeye başladı
      bittikten sonra 5000 sms almak istediğimde de "aktif sms paketi" zırvası çıkıyor ve herkes bundan şikayetçi
      ben de bu yüzden avea ya dilekçe tadında bi mail gönderdim
      eğer bu uygulamadan memnun olmayan arkadaşlar da aynı şekilde mail gönderirlerse belki dikkate alırlar
      aynı durumdan muzdarip arkadaşlara duyrulur efendim...

mail bu linkten atılıyor
      http://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=contactus&lang=tr&flag=2&lang=tr&pagemenu=onerileriniz

mail
      sayın avea;
      7.8 tl'ye her yöne 500 sms ya da avea içi 5000 sms kampanyasından faydalanan bir kullanıcıyım. ben şahsen her yöne 500 sms kullanıyorum. ancak sms'lerim bittiği zaman 500 sms almakla ilgili bir sorun yokken avea içi 5000 sms alamıyorum. müşteri memnuniyetine değer verdiğinize inanıyorum ve bu uygulamanın bu kampanyadan faydalanan hiçbir müşteriyi memnun etmediğine de eminim. insanlar istedikleri zaman 30 günlük bir sms paketi alabilmeliler. müşteriyi mağdur eden bu mantıksız ve saçma engellemeyi bir an önce kaldırmanız dileğiyle. bilgilerize arz ederim.
      isim soyisim

|
      |
    • Yarbay
      8248 Mesaj
      28 Ağustos 2010 12:31:09
      Bunla uğraşacağına 10bin avea yönüne + 1000 heryöne sms paketini alsana 9 liraya.Hem daha az masraf 2 paket alman yerine hemde daha geniş paket rahat rahat işini görür.Avea zaten sizi düşünmüş yani tek sms paketinde resmen sizdeki diğer paketlerin ikisini de 2 şer katını alarak dahil etmiş ve 9 liraya veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 28 Ağustos 2010; 12:32:34 >
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      28 Ağustos 2010 12:40:02
      Şu ara millet forumda Avea'ya saldırıyor gibi bir izlenim oluştu bende.
      Değerli üye syruse'un açtığı başlıkları kast etmiyorum.
      |
      |

• Çavuş
      89 Mesaj
      28 Ağustos 2010 12:48:51 Konu Sahibi
      500 ün süresi bitmeden yapılabiliyorsa hemen yapacağım 11000 i
      bi deneyim
      |
      |
    • Çavuş
      89 Mesaj
      28 Ağustos 2010 12:55:28 Konu Sahibi
      nahahaaaa :D:D sağolun a dostlar
      500 ün süresi bitmeden 11000 sms aldım
      yettaaa!!
      |
      |
    • Yarbay
      8248 Mesaj
      28 Ağustos 2010 13:23:47
      quote:

Orijinalden alıntı: PRINCE.77
      nahahaaaa :D:D sağolun a dostlar
      500 ün süresi bitmeden 11000 sms aldım
      yettaaa!!

İyi yapmışsın uğraşmanada değmez öyle 500 500 adamlar fıstık gibi paket yapmış bol bol at ister avea içi ister turkcell vodafone :) güle güle kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      2373 Mesaj
      28 Ağustos 2010 14:34:13
      Avea ile harika çözümler
      |
      |

• Onbaşı
      31 Mesaj
      28 Ağustos 2010 15:45:16
      Avea 11bin sms konusunda cok iyi bi is yapti gercekten

|
      |
    • Yarbay
      9279 Mesaj
      28 Ağustos 2010 15:53:10
      ben aveadan sms paketi maketi almam arkadaş, napıcam o kadar smsi zaten çekmiyor,kime atıcam :@

|
      |
    • Yarbay
      3080 Mesaj
      28 Ağustos 2010 16:24:41
      quote:

Orijinalden alıntı: heathrow

Şu ara millet forumda Avea'ya saldırıyor gibi bir izlenim oluştu bende.
      Değerli üye syruse'un açtığı başlıkları kast etmiyorum.

Sağolun hocam teşekkürler ben zaten saldırmıyorum sadece diğer operatörlerin sunduğu hizmetleri eşitlik ilkesine dayanarak talep ediyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_42471756/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42471756

http://forum.donanimhaber.com/m_42503970/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42503970

Ayrıca AVEA müşterileri arasında ayrımcılık yapılmasına da karşı direniş gösteriyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_41287222/mpage_1/f_/key_//tm.htm#41287222
      |
      |

• Yarbay
      3080 Mesaj
      28 Ağustos 2010 16:27:14
      quote:

Orijinalden alıntı: PRINCE.77

arkadaşlar bu aveanın her yöne 500 sms paketini alıyordum ama yetmemeye başladı
      bittikten sonra 5000 sms almak istediğimde de "aktif sms paketi" zırvası çıkıyor ve herkes bundan şikayetçi
      ben de bu yüzden avea ya dilekçe tadında bi mail gönderdim
      eğer bu uygulamadan memnun olmayan arkadaşlar da aynı şekilde mail gönderirlerse belki dikkate alırlar
      aynı durumdan muzdarip arkadaşlara duyrulur efendim...

mail bu linkten atılıyor
      http://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=contactus&lang=tr&flag=2&lang=tr&pagemenu=onerileriniz

mail
      sayın avea;
      7.8 tl'ye her yöne 500 sms ya da avea içi 5000 sms kampanyasından faydalanan bir kullanıcıyım. ben şahsen her yöne 500 sms kullanıyorum. ancak sms'lerim bittiği zaman 500 sms almakla ilgili bir sorun yokken avea içi 5000 sms alamıyorum. müşteri memnuniyetine değer verdiğinize inanıyorum ve bu uygulamanın bu kampanyadan faydalanan hiçbir müşteriyi memnun etmediğine de eminim. insanlar istedikleri zaman 30 günlük bir sms paketi alabilmeliler. müşteriyi mağdur eden bu mantıksız ve saçma engellemeyi bir an önce kaldırmanız dileğiyle. bilgilerize arz ederim.
      isim soyisim

Kardeşim isteğinde özgür ve haklısın yalnız bu maili göndermek yerine 11000sms almak sence de daha avantajlı olmaz mı?

Yine de dilersen maili yollarım elime yapışmaz zaten AVEA günde 2-3kez arıyor sürekli beni 0555 4441500

Adamların mail kutusu benim yolladıklarımla doldu sayılır, günde 2tane atıyorum farklı maillerden aynı maili

AL SANA AVEA AL
      |
      |

• Yarbay
      8248 Mesaj
      28 Ağustos 2010 16:44:58
      quote:

Orijinalden alıntı: syruse

Alıntıları Göster

Kardeşim isteğinde özgür ve haklısın yalnız bu maili göndermek yerine 11000sms almak sence de daha avantajlı olmaz mı?

Yine de dilersen maili yollarım elime yapışmaz zaten AVEA günde 2-3kez arıyor sürekli beni 0555 4441500

Adamların mail kutusu benim yolladıklarımla doldu sayılır, günde 2tane atıyorum farklı maillerden aynı maili

AL SANA AVEA AL

konuyu okumadın sanırım arkadaşa aldırdım zaten sorun çözüldü :)

|
      |
    • Yarbay
      3080 Mesaj
      28 Ağustos 2010 17:06:46
      quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Alıntıları Göster

konuyu okumadın sanırım arkadaşa aldırdım zaten sorun çözüldü :)

2yorum üstüste olunca arkadaşın 2inci mesajını gözümden kaçırmışım hocam :)
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.