Şimdi Ara

Avea-woopss 'her yöne 750 dk+5000 sms+2 gb=23 tl' ++geceleri int.bedava (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
5
Favori
4.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçenlerde stata maça gittim ne internet cekti ne telefon, arayan ulaşamamış bende arayamadım hiçbir yeri. kalabalık yerlere işmerkezlere gittiğinde de çekmiyor. bbu tarifede değilim ben 500dk 1gb internet sms 17 lira tarifesindeyim ama avea ile ugrasılmaz.
  • Yeni hat alacağım aveadan en avantajlı tarife bu sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sartlari yanlis okumadiysam geceleri bedava 6 ay ile sınırlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aveanın bu ek paket muhabbetleri bana öncesinde pahalıya mal oldu.

ek paketlerle diğer operatörlerden daha ucuza daha çok internet kullanırım diye hesap ediyordum.ancak aveanın sistemsel yanlışlıkları yüzünden çok param gitti bir miktarını küfür kıyamet geri alabildim ama avea illallah ettirdi.

sistemsel yanlışlık dediğim durum şöyle; internetim bitmeye yakın ek paket alıyordum bakiyeden gitmesin diye.ama çok defa önce bakiyem bitti sonra ek pakete geçti.üstelik müşteri hizmetleri de uzun görüşmeler sonunda bir işe yaramadı.en son online işlemlerden şikayeti öğrendim oradan ayrıntılı yazıyordum.yine cevap vakti geçtikten sonra aramalarım sonucu, sistem yanlışı olmasına rağmen talep ettiğim miktarın altında, iade alabildim.

ayrıca bursanın merkezinde çekmemesi ayrı dert.

hülasa benzer kampanyalarla geçsem mi diye düşünmüyor değilim ama avea pişmanlıktır.

• saltas S kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum hocam aynı sizin gibi bitmeye yakın ek paket aldım. Ay sonu 24.50 lik fatura 63 tl geldi.

• Halihazirda woopsluyum.geceleri bedava internetten bende faydalanabilirmiyim acaba

• fiyat güzel ben 35 tl 500dk 2 gb internet kullanıyorum bunu alırım daha iyi ama gece internet kullanma detaylarını göremedim !!!

internet hızı evt felaket yavaş dosya yükleme zaten yapmıyor geçen 25 mb bir video yükleyim dedim patladı kaldı wifi açtım ibb internetini kullandım 2 dk yükledi ibb saolsun avea internet olayını fena salladı
  • sunucum S kullanıcısına yanıt
    Ben dün itibariyle geçtim 6 ay boyunca gece 00.00 sabah 06.00 arası 3 gb bedava 3 gb sonrası sınırsız 96 kb ile devam ediyor normal tarifede de 2 gb int var biterse iki defa 1 gb ek paket alma hakkı var.1 gb ek paket=5 tl onlarda biterse internet aşım yapmayıp duruyormuş..ek paket internetler için mesaj falan atmaya gerek yokmuş otomatik geçiyormuş..

• beyler gecenet kampayasındaki 3gb her gece yenileniyor değil mi, yanlış anlamadım?
  • mevcut avealılar geçemiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_41

mevcut avealılar geçemiyor mu

+1905

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik

geçenlerde stata maça gittim ne internet cekti ne telefon, arayan ulaşamamış bende arayamadım hiçbir yeri. kalabalık yerlere işmerkezlere gittiğinde de çekmiyor. bbu tarifede değilim ben 500dk 1gb internet sms 17 lira tarifesindeyim ama avea ile ugrasılmaz.

hangi stada?
    metro ve metrobüste çekim kalitesi nasıl?
    işyerim m.köy merkezde, metro durağının orada ama lanet vodafone çok az çekiyor, düşün istanbul'un göbeğindeyim, işyerinin hiç biryerinde çekmiyor, 3G kapsama alanı dışında diyor!!!

Bende bu Avea ya geçmek istiyorum deneme amaçlı, zaten hiç çekmezse eğer, tekrar dönerim Vodefone'a.
    Çok mu kalitesiz bu Avea? Yıl oldu 2015??
  • cracker71 kullanıcısına yanıt
    Gece 00.00-06.00 arasi 3 gb bitti ve bakiyemden tl gitti hocam sinirsiz olarak devam etmiyor anlayacaginiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazzy

Gece 00.00-06.00 arasi 3 gb bitti ve bakiyemden tl gitti hocam sinirsiz olarak devam etmiyor anlayacaginiz...

İtiraz etmeniz lazım o saatler içindeyse şartlarında açıkça belirtilmiş 96 kb ile devam edeceği

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazzy

http://www.avea.com.tr/web/kampanyalar/WoopstanBolInternetliGecelerKampanyasifaturali şartlarda gitmemesi lazım siz mh ile kesinlikle görüşün

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_41

mevcut avealılar geçemiyor mu

+1

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.