Şimdi Ara

Avea-woopss 'her yöne 750 dk+5000 sms+2 gb=23 tl' ++geceleri int.bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
5
Favori
4.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.woops.com.tr/paketler/WoopsSuperFirsat2GBPaketiAvealiolmakistiyorum

Bakindim forumda konusunu bulamadim, galiba yeni bi kampanya..

Fiyat zaten uygun geldi ayrica paket asiminda 4 gba kadar, her 1 gb icin 5 tl (faturalida 500 mb 5 tl oduyoruz)

Her ne kadar sıkıntı yaşatsa da avea cekim kalitesi olarak yine de bence iyi bir firsat

Süper Fırsat 2 GB Paketine özel 5 TL’ye 1 GB Ek İnternet Paketi’ni almak için EKINTERNET yazıp 4545’e göndermen gerekli. Hattının üzerine aynı anda tanımlı maksimum 2 adet 1 GB Ek İnternet Paketi olabilir. 1 GB Ek İnternet Paketi kapsamında sunulan internet hakkı 30 günlüktür ve dönem sonunda yenilenmez.
    ** Bedava İnternet hakkından yararlanmak için Woops’tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na GECENET yazıp 4545’e göndererek kayıt olman gerekiyor. Faydadan yararlanmaya başlamak için kampanya katılım tarihinden en geç 48 saat önce, hattına tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapmış olman gerekli. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkın 30 gün boyunca her gün 00.00-06.00 saatleri arasında ve toplam 3 GB ile sınırlıdır.

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Süper Fırsat 2 GB Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 23 TL’ye yararlanabilirsin.

Woops’tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası detayları için tıklayabilirsiniz!
    Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İssiz Adam -- 20 Kasım 2015; 23:59:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paketi almak için sms attım paket fiyatı 28 tl olarak gözüküyor. Şu sayfada da öyle yazıyor fark ne anlamadım.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsat2GBPaketiMevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra_091

Paketi almak için sms attım paket fiyatı 28 tl olarak gözüküyor. Şu sayfada da öyle yazıyor fark ne anlamadım.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsat2GBPaketiMevcut

Numarasını taşıyanlara 23 liradır muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 se fatyraliyi hemen kapatirim

• quote:

Orijinalden alıntı: İssiz Adam

http://www.woops.com.tr/paketler/WoopsSuperFirsat2GBPaketiAvealiolmakistiyorum

Bakindim forumda konusunu bulamadim, galiba yeni bi kampanya..

Fiyat zaten uygun geldi ayrica paket asiminda 4 gba kadar, her 1 gb icin 5 tl (faturalida 500 mb 5 tl oduyoruz)

Her ne kadar sıkıntı yaşatsa da avea cekim kalitesi olarak yine de bence iyi bir firsat

Bu kampanyadan akrabamız olmayan 25 yaş altı herhangi birinin kimlik numarası ile faydalanabilir miyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    Net bi bilgim yok hocam ama olur diye tahmin ediyorum..

Bence en mantiklisi m.h arayip ogrenmek

• geçilebilir. fiyat gayet iyi.
  • hali hazırda avealı olanlar yararlanamıyor hat taşıma yada yeni hat alımında geçerli fiyat 23 TL
  • Geceleri bedava olmasi guzelmis. 4g ile daha guzel seyler olur umarim.

• Avea bu tarifede değişikliğe gitti gideli benim internetim aşırı derecede yavaşladı. Çoğu yerde çileden çıkartıyor öyle söyliyeyim. Fiyatta oynadığı gibi muhtemelen internet hızlarını vs de değiştirmiş.

• 1 ay harcinde Avealı olan ve woop u 1 yıl kullanmış kişiler 28 tl ücret ödüyorlar.Ya yeni gelmen lazım lazım yada 1 yıl kullanmamış olman lazım 23 tl için( gereksiz cümleydi biliyorum)
    Gece bedava internet olayı çok güzel olmuş 3 gb side cabası bayaa iyi.
    Şöyle bi bakacak olursak 7 gb internet 33 ve 38 tl ye denk geliyor ve 38 tl bile ucuzken 33 ü tartışmak salaklık olur . saygılar.

• ben 3 aydir taahhutlu olarak woops yeniyil tarifesini kullaniyorum. Turkcell'e numara tasiyip geri gelsem faydalanabulir miyim acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ben 3 aydir taahhutlu olarak woops yeniyil tarifesini kullaniyorum. Turkcell'e numara tasiyip geri gelsem faydalanabulir miyim acaba?

Sunu yaptim ben ve sonuclari paylasirim

• iyiymiş kampanya, biz şuan 500 dk+5000 sms+2 gb internete 25 TL veriyoruz woopsta. Şimdi başka bir oparatöre geçip hemen buna geçsek faydalanabiliyor muyuz?
  • fiyat iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

iyiymiş kampanya, biz şuan 500 dk+5000 sms+2 gb internete 25 TL veriyoruz woopsta. Şimdi başka bir oparatöre geçip hemen buna geçsek faydalanabiliyor muyuz?

Bu paketten yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
  • hemen taşıyorum hattımı,turkcellden bıktık daha fazla sömürülmek istemiyorum geçerim kampanyanın süresi bitince ordan vodafone zıplarım orda da güzel paketler var yeni gelene bu şekilde devamlı bir döngü olabiliyor mu 1 yıl arayla devamlı operatör değiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 21 Kasım 2015; 21:07:21 >
  • ben de prime tarifesine geçtim bu daha iyi buna atlayım zaten wifi olmayan yer mi kaldı?
  • bu paketi geçen hafta aldım yalnız geceleri bedava internet olduğunu bilmiyordum. sitenin sayfasında bununla ilgili detaylı açıklama göremedim. kaçta naşlıyor kaçta bitiyor? veya onun için ek birşey mi yapmamız gerekiyor?
  • Faturasızlar hatlarda gece 3 GB için her ay 30 lira yüklemek gerekiyor.

Ayrıca gece 3 GB ilk 100.00 kişi ile sınırlıymış.

Turkcell'in GNC26 paketi 30 kasımda bitiyor. Yerine faturasızda 2 GB'lık 25 lira civarı bir paket çıkarmazsa, aralık ayında Avea'lıyım.

"Bedava İnternet hakkından yararlanmak için Woops’tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na GECENET yazıp 4545’e göndererek kayıt olman gerekiyor. Faydadan yararlanmaya başlamak için kampanya katılım tarihinden en geç 48 saat önce, hattına tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapmış olman gerekli. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkın 30 gün boyunca her gün 00.00-06.00 saatleri arasında ve toplam 3 GB ile sınırlıdır."
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.