Şimdi Ara

Avea Upload Kotaya Dahilmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aveada Aylık 100 Mb internet paketi kullanıyrum, bu kota hesaplamasına Uplaod gönderilen mb lar da dahilmi acaba?
    Birde 3G nin çekmediği yerlerde GPRS üzerinden faturaya yansıyomuş öle bişi okumuştum saçma geldi ama tam bilmiyorum nedir ne değildir..

• Upload dahil değil faturaya. 2. olarak da 3G'nin olmadığı yerde edge üzerinden bağlanırsın ve ekstra fatura ödemezsin.
  • 3G internet paketlerinde kota hesabı download+upload miktarı şeklinde yapılıyor.
    Ve 3G olmayan noktalarda GPRS/EDGE ile bağlantı olur sadece hızı düşer faturaya yansıması gibi bir durum olmıyacaktır.
  • hayda.. upload'un kotadan düşmesi ne kadar saçma olmuş öyle.. bende 100mb kullanıyorum, tamam upload'luk bişi yapmadım ama yapabilirdim. kesin değil mi şimdi bu upload'un kotaya yansıma olayı ?
  • Tüm GSM operatörlerinde kota Upload+Download olarak hesaplanır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _uuur_ -- 13 Haziran 2010; 10:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: >sCoRPion<

Tüm GSM operatörlerinde kota Upload+Download olarak hesaplanır..

Aynen
    Aman dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: >sCoRPion<

Tüm GSM operatörlerinde kota Upload+Download olarak hesaplanır..

maalesef böyle
  • böyle saçmalık görmedim
  • Heryerden geçiriyolar bu nasıl bir zihniyettir anlamadım. Turkcell de reklam yapıyo yurdum insanı avrupadan hızlı 3G kullanıyo diye. Bana Avrupadan ucuz kullanıyo diye reklam yap kardeşim.
  • Bunlara cezan vermeyen, milleti hala kandıran zihniyeti engellemeyen yetkililerin Allah belasını versin.
  • Bu upload'un kotaya dahil edilmesi saçmalığı halen daha devam ediyor mu? Tüm operatörlerde var mı bu saçmalık şu anda?
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Hort için tebrikler, evet hepsinde var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Hort için tebrikler, evet hepsinde var

Çok rezalet bir karar ve bunun 2017 yılında bile sürüyor olması -ki 2018'e giriyoruz- saçmalığın daniskası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 18 Eylül 2017; 19:29:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.