Şimdi Ara

[Avea <==> Telsim] Aran-Kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aran-kazan olayı her iki operatörde de var. Bu durumda Telsim'in aran-kazan hizmetinden faydalanan biri ile, Avea'nın aran-kazan biri sürekli birbirleriyle konuşup, kazandıkları kontörleri bir döngüye sokarak bu avantajdan faydalanamazlar mı ki?

• quote:

Orjinalden alıntı: .

Aran-kazan olayı her iki operatörde de var. Bu durumda Telsim'in aran-kazan hizmetinden faydalanan biri ile, Avea'nın aran-kazan biri sürekli birbirleriyle konuşup, kazandıkları kontörleri bir döngüye sokarak bu avantajdan faydalanamazlar mı ki?

Nasıl yani????
    İyi de diğer operatörü aramada dakikada kaç kontör gidiyor sen biliyor musun?? Hadi diyelim ki giden kontörle gelen kontör aynı..Şarj ve zaman harcamaktan başka neye yarar bu?
  • karşılıklı döngü olabilirde daha ucuza konuşulurmu bu tartışılır
  • Telsim'de diğer operatörü aramanın en ucuz ücretlendirilmesi dakikada 5 kontör..Avea'da da aynı şekilde..
    Başka bir şey söylemiyorum..
  • şöle bi kontör kazanma olay war bunu deneyin.

Gerekenler 1 adet aria( aycellerin hepsinde olmuyor.)kontörlü hat.ve bir kontör.birazda şarj..
    bir kontörünüz kaldığında 05427570'ı arayın.ve sırasıyla 2-2-buradaki konuşmayı diledikten sonra sırasıyla 1-2-aria numaranız(0555*******)-1-1 ve bukadar...Ne yaptığınızı anlamadınız.Kendinize şarkı gönderdiniz arkadaşlar.Ve hemen telsim tarafından aranıyorsunuz.Sonra bi kadın çıkıp mesajınız var felan diyo.bu 23 saniye sürüyor.ve siz hiç bir tuşa basmadan bu kadının konuşmasının bitmesini beklerseniz.kadın her saat aynı zamanda arıyor.tekrar aynı şeyler ve 23 saniye daha.bu saniyeler sayesinde aria aranbataria'da kontör kazanıyorsunuz.Ve kendinize bir şarkı yerine on şarkı bırakırsanız saatte 230 saniye yapar.ve bir gün boyunca bunun tekrarlandığını düşünürseniz epey yol alırsınız.bu arada 24 saat boyunca geliyor.yani son saatte şarkıyı dinleyin.o da 1 dakika 50 saniye felan sürüyo.
    sora gelsin kontörler..

• E senin o bir kontörün düşmüyor mu?
  • Aramada tabiki gider, bir telsim abonesini arıyor sonuçta ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Aramada tabiki gider, bir telsim abonesini arıyor sonuçta ..

E dakikada en az 5 kontör gitmiyor mu?Bu işlem ne kadar sürüyor ve en önemlisi sana harcadığın kontörlerin daha fazlasını kazandırıyor mu?
  • Valla bana sorarsan akrdeş, hiç böyle uyanık işlerle uraşmayacaksın ..
    Kontorun varsa istedigini arayacaksın, kontor kazanmak için bu şekil yollarla iki büklüm olmaya gerek yok
  • yurdum insanındaki zekayı görüyorsunuz bu kadarda suistimal olmazki ya bu sistemlerde şebeke nolarından aranmak beleş kontör kazandırmıyorsa....:))
  • walla benim kontör e bu kadar ihtiyacım olursa babamın telefonundan(turkcell)den kendi telefonumu(avea)yı 5 dakka ararım.bu da bi nevi oparetörler arası kontör transfer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emredici

walla benim kontör e bu kadar ihtiyacım olursa babamın telefonundan(turkcell)den kendi telefonumu(avea)yı 5 dakka ararım.bu da bi nevi oparetörler arası kontör transfer.

Babasına 40 kontör parası yazdırıp 5 kontör alacak..Git para iste daha iyi..

• Bu neye benziyor bilyor musunuz: Bonus puan kazanmak icin kredi kartiyla alisveris yapmaya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crein -- 20 Aralık 2004, 0:01:47 >

• 5 kontör gidio 100 kont geliyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.