Şimdi Ara

Avea telefon açıkken ulaşılamıyor sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
32.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı sorun bende de var ve Pazartesi'nden beri oluyor. İşin ilginci ıphonede oluyor diğer normal tlf larda sorun yok çözümü nedir ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar000123 -- 14 Kasım 2012; 10:22:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aveada tel full çekerken ulaşılamama sorunu var.şu numara sizi aradı diye mesaj bıle gelmiyor bu yüzden hattımı turkcele tasıdım

• bu sorun bimcell'e geçince bende de oluyordu ara ara.turkcelle geçtim. sorun kalmadı.problem düzelirse tekrar geçmeyi düşünüyorum
  • bu ulaşılamıyor problemi halen devam ediyor uzun zamandan beri bir arpa boyu yol kat edilmiş değil
  • turkcell de de 3g acikken ulasilamama sorunu oluyor,bi arkadasima numarami vereyim dedim cagri at dedi konusurken arama yaptim ulasilamiyor mesaji cikti sebeke ile ilgili bir durum zaten,ha turkcell de 2 olur avea da 3 bolgesel sonucta

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

aveayı arayanlar 2 kez aramalı
    bende uzun suredır bunu farkındayım

aynen.
    çekiyor gösteriyor ama çekmiyor
  • yil olmus 2015 in sonu ben simdi bunu yasiyorum istanbulun ortasinda tam ceken telefona ulasilamiyor var mi baska yaşayan

• quote:

Orijinalden alıntı: türbinbakım

yil olmus 2015 in sonu ben simdi bunu yasiyorum istanbulun ortasinda tam ceken telefona ulasilamiyor var mi baska yaşayan

3g de yaşanıyor
    Ben vodafone yönlendiriyom bedava geliyor arayanlar :)

• Bende Konyada aynı problemle birçok kez karşılaştım. Arayanlar ulaşamıyordu. 2g de herhangi bir problem yok. Müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı açtırdım. Sonuç: Bulunduğunuz bölgede halk tepkisi, belediye , v.b. dış problemlerden dolayı yeni istasyon kurulamıyor. Kısacası kullanan abone çok kapasite yetmiyor. Arttırmıyorda 4,5g ile düzeleceğini umuyorum. Şuan 2g olarak kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szm428 -- 15 Kasım 2015; 13:11:01 >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Biz de yokki vodafone hat yonledireyim. Sinunda vodafone gecicem sanirim. 4.5 g ye gecis calismasindan olabilir dediler de bakalim 1 ay daha boyle giderse değiştircem.

• Arkadaşlar, sizde Nasıl oluyorda oluyor?

Ben senelerdir farklı cihazlarla AVEA hat kullanırım. Sinyal kaybı olayını çok yaşadım ama Full çekerken ulaşılamama sorunu hiç yaşamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bir kaç aydır aynı sorunu yaşıyorum.

• 900 iznini verdigi halde telefon full dis gosteriyor arayani bil mesaji geliyor

• mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    4.5 g iken yapıyor
    4.5 g açık mı

bu aksam evde telden interrnete takiliyordum arayani bil mesaji heldi arayan abimdi niye telefonun kapali senin. ne zaman aradin simdi aradim dedi 4.5g full cekiyor ulasilama ma sorunu oluyor

• mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    Sistemi oturtamadılar 4.5g de iken bağlantı aktif olduğu zaman 3g ye geçemiyor o yüzden ulaşılamıyor diyor

• Aynı problem bendede oluyor nasıl çözücez bu problemi telefon açık ama sürekli ulaşılamıyor.
    Türkcell'de ve Vodafone'de 4G den direk 3G'ye düşüyor Türk telekom'un büyük ihtimalle sistemsel sıkıntısı var
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    geçişlerde sıkıntı oluyor baz istasyonlarını tanıtamıyorlar
  • turk telekomda 3g sebekesinde konusamazsiniz. yag gibi konustugunuz hat bir bakmissiniz bir amda kesilmis. ama bu sorun lte ve 2g de yok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.