Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AVEA TEL KAMPANYASI CİHAZLARI KAYITDIŞI ÇIKIYOR.(SORUNU ÇÖZÜLDÜ)

51
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> AVEA TEL KAMPANYASI CİHAZLARI KAYITDIŞI ÇIKIYOR.(SORUNU ÇÖZÜLDÜ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      581 Mesaj
      20 Aralık 2006 15:42:30 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

ferduh
      +1903

|
      |
      20 Aralık 2006 15:44:11
      Benim amacım zaten firmayı savunmak yada siz yanlış yapıyorsunuz demek değil.

Tabiki bu cihazların kayıtlı olup olmadığını araştırmalıydı piyasaya sürmeden önce ama burada ya böyle bir konunun ithalatçı tarafından atlanmış olabileceğini düşünmediler,
      yada diğer rakiplerininde benzer bir kampanya yapabileceği duyumu almış olabilecekleri için acele etmişlerdir.

Verdiği paranın karşılığını beklemek tabiki hepimizin hakkı, benim söylemek istediğim bu tür durumlarda şikayetimizi tüm muhataplara ve yetkili mercilere iletmemiz ve gelişmeleri takip etmemiz.
      İlgili yerlere sorunumuzu anlatmayıp sadece burada şikayetçi olduğumuz firmalara bela okumanın bize bişey kazandırmayacağını anlatmaya çalışıyorum

Neticede zamanında meşhur bir saat firmasıyla sorun yaşamıştım ve bu durumu kendilerine ilettiğimde tamir edilmez denen saat bir güzel tamir edildi. Neticede o firmanın bu politikasını herkes biliyor, ben durumu güzel bir şekilde firmaya iletmeyip burada sızlanmış olsaydım problemim çözülmeyeceği gibi firmaya bu problemi çözüp kendini aklama şansıda vermemiş olacaktım, sadece sinirimi boşaltmış olacaktım ve belkide bende başka birkaç kişininde burada o firmaya saydırmasına neden olacaktım :)

kalın sağlıcakla.
      |
      |

• Yarbay
      6380 Mesaj
      20 Aralık 2006 15:48:30
      highjacker
      Eyvallah
      |
      |
      20 Aralık 2006 16:00:09 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: highjacker

Benim amacım zaten firmayı savunmak yada siz yanlış yapıyorsunuz demek değil.

Tabiki bu cihazların kayıtlı olup olmadığını araştırmalıydı piyasaya sürmeden önce ama burada ya böyle bir konunun ithalatçı tarafından atlanmış olabileceğini düşünmediler,
      yada diğer rakiplerininde benzer bir kampanya yapabileceği duyumu almış olabilecekleri için acele etmişlerdir.

Verdiği paranın karşılığını beklemek tabiki hepimizin hakkı, benim söylemek istediğim bu tür durumlarda şikayetimizi tüm muhataplara ve yetkili mercilere iletmemiz ve gelişmeleri takip etmemiz.
      İlgili yerlere sorunumuzu anlatmayıp sadece burada şikayetçi olduğumuz firmalara bela okumanın bize bişey kazandırmayacağını anlatmaya çalışıyorum

Neticede zamanında meşhur bir saat firmasıyla sorun yaşamıştım ve bu durumu kendilerine ilettiğimde tamir edilmez denen saat bir güzel tamir edildi. Neticede o firmanın bu politikasını herkes biliyor, ben durumu güzel bir şekilde firmaya iletmeyip burada sızlanmış olsaydım problemim çözülmeyeceği gibi firmaya bu problemi çözüp kendini aklama şansıda vermemiş olacaktım, sadece sinirimi boşaltmış olacaktım ve belkide bende başka birkaç kişininde burada o firmaya saydırmasına neden olacaktım :)

kalın sağlıcakla.

Benim amacım da bela okumak değil.Zaten okumadım da.Halen de o firmanın müşterisiyim ve 3 ad hattını kullanıyorum.Ben kızdım hatlarımı kapatacağım diye boş tehditler de savurmadım.Sadece durumu siz arkadaşlarımla paylaşmak istedim ve avea dan bir yetkili bu yazılanları okurda müşterilerimize karşı biraz daha duyarlı olmalıyızı düşünür diye bekledim.Ayrıca başta belirttiğim gibi avea ve aldığım firma ile de görüşmeler yaptım.
      Bütün istediğim birlikte sesimizi daha gür çıkartmak.
      Sizlere de yazdığınız mesajlarla topiği güncelliyerek yukarıda tuttuğunuz için teşekkürlerimi iletmek isterim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      21 Aralık 2006 14:47:22 Konu Sahibi
      Sorun çözüldü Avea cihazların TK'ya kayıt işlemlerini yapturmış.
      Artık cihazlar kayıtlı görünüyor.
      |
      |
      21 Aralık 2006 15:41:08 Konu Sahibi
      Sorun tamamen giderildi.
      Artık gönül rahatlığıyla kampanyaya katılabilirsiniz.
      |
      |
      21 Aralık 2006 18:05:12
      evet şimdi baktım benimkide kayıtlı görünüyor. şu anda tek sorunum 3,5 gün geçmesine rağmen hattımın açılmamış olması
      |
      |
      21 Aralık 2006 18:48:49 Konu Sahibi
      Benim hattım aldığım gün akşam açılmıştı.
      Aldığın bayi veya aveayı ara istersen.
      Bu kadar uzamaması lazım.
      |
      |
      21 Aralık 2006 18:50:51 Konu Sahibi
      -------------------------------------------------
      |
      |
      21 Aralık 2006 20:53:34
      çok şükür açıldı hat bayii aradım yoğunluktan dolayı açılmamıştır dedi numaraları giriyoruz dedi 1 saat kdr sonra açıldı.
      |
      |
      21 Aralık 2006 21:56:33
      Ferduh

öncelikle bu mesajın anlamını açıklayabilir misin?

Ayrıca topicin başlığını değiştir istersen yada sonuna sorun çözüldü diye bir not düş.

quote:

Orjinalden alıntı: ferduh

|
      |
      22 Aralık 2006 09:35:43 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: highjacker

Ferduh

öncelikle bu mesajın anlamını açıklayabilir misin?

Ayrıca topicin başlığını değiştir istersen yada sonuna sorun çözüldü diye bir not düş.

quote:

Orjinalden alıntı: ferduh

Mesaj tamamen yanlışlık sonucu.
      |
      |
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,173
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.