Şimdi Ara

Avea sınırsızdan Vodafone veya Turkcell ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: s.volkan

Öğrenemezsiniz

Artık Çok Geç

• oncelıkle vodafone gectım belırtmek ısterım :))

ıkısı arasındA bariz olan ses kalitesi farkı var ! Çekim olarak deneme imaknım olmasada suanakadar şekiriçi performansı neredeyse aynı !

Müşteri hizmetleri kalitesi uc oporotrpde vahim !

Müşteri hizmetleri baglanma süresi vodafone kesinlikle daha uzun bekletiyor ama bu o anki yogunluklada alakalı bir durum !

Tarife bazında avea kesınlıkle bır adım onde ! Bunda bıryerlerı ararken farklı bır operatorse ınsan nekadarda olsa cekınıyor :) Bırde musterı hızmetlerını aramak paralı denıyor 10 musterı yetkılısıyle gorustum onuda ayrı sey soyluyor en son 0212 koyarak ararsanız ucretsız dedıler !Sitedeki abiler ucretlı dedi sızde benım gıbı ona ınanın

Az once aveayı aradım kapattırdıgım hattı acarsam ne gıbı ucretler odıyecem dıye (heryone sınırsız tarıfe olarak) adam anlatırken dıt dıt dıt ettı gıttı !:) buda bırazdaha sanırım vodafoneda kalmamı saglıcak !

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)
    quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan
    Öğrenemezsiniz
    Artık Çok Geç

tüm hakları bana aittir.açıklanamaz.
    ayrıca çok geç haber vermeksizin verdiği bilgilerde değişiklik yapabilir.

kenanmorbulut

hayırlı olsun
    vodafone şu an en yoğun günlerini yaşıyor
    temsilciler yetişemiyor
    o yüzden bu aralar uzunca beklemek gerekiyor.
    numara taşıma kampanyasından 6 ay boyunca her yöne 250 dakika hediyenizi aldınız değil mi?

• işin açıgı ben numara taşımadım bu yüzden yararlanamadım ! şu müşteri hizmetlerini arama konusuna toplu bir şikayet te bulunsak guncel gorusme detaylarında sabıt hat olan gecen bır seyı nasıl ucretlendırebılırler ya ! :)
  • iki hafta önce perşembe günü avea 3.5 saat yokoldu. o kadar lazım oldu telefon ama bir şekilde trafik yüzünden ortağıma ulaşamadım. koskoca operatör çökmüş; çekimiz yazıldı paramız olmasına rağmen. Dün vodafone a geçiş için müracaat ettim.

bankadan telefon yüzünden bir çok insan mağdur olduğu için düzeltme yazsı da aldık; bazı memurlar da avea lıymış ki yırttık. 750 dakikanın yeteceğini düşünüyorum ben. çok ilgili değilim bu konularla ama iyi bir seçim yapmışımdır. dünyanın 1 numarası olduklarını iddia ediyorlar
  • işin ilginci bir acıklamada gelmedi !
  • Yarın annemin öbürsü gün de kardeşimin hatları taşınıyor, ilginç olan hepimizde tam 5. gün taşınmış oluyoruz.

Ayrıca Bugün müşteri hizmetleri beni aradı, mail atmıştım wap GPRS ayarları ilgili birkaç gün önce, çok anlayışlı ve ilgiliydi kız(severek konuştuğu belliydi). İşte tüm olayda burada yatıyor insanlar yaptığı işi severek yapsa herkes memnun kalır. ;)

Benim için hacimbazlı gprs değişikliği hariç, hiçbir sorun yok şuanlık. :) (Vodafone abonesiyim)
    Avea'yı bilmem ama Turkcell & Vodafone iyi iş yapıyorlar. Birinin çekim alanı çok geniş, kampanyaları zekice, diğerinin fiyat/performans oranı fazla(kontörlü-tarifeler), çekim alanı da iyi... Şimdilik yorumlarım bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the spooks -- 5 Temmuz 2009; 20:08:35 >
  • ARKADASLAR SIRKET HATTI ALMAK ICIN VERGI LEVHASININ OLMASI YETERLI SADECE GRUP ICI KENDI ARALARINDA KONUSMAK ISTEYEN CALISANLAR ICIN AYLIK

13 YLT KARSILIGI KENDI ARANIZDA 10000 DK BEDAVA KONUSACAGIZ BIR HAT VAR KENDI ARANIZA UCRET ODEMENIN ANLAMI YOK SINIRSCA KONUSUN KENDI ARANIZDA

17 TL ISE AYLIK 27 SAAT KENDI ARANIZDA 27 SAATTE TURKİYEDEKI TÜM SABİT HATLARIDA ARAYINNNNNNN

BUNUN YANI SIRA ISE AYLIK NUMARA TASIYANLAR ICIN 35 TL YENI HAT ICIN 45 TL
    3500 DK TÜM AVEA
    1000 DK SABİT
    500 GSMLERI DOYA DOYA ARAYIN

SORU VE ISTEKLERINIZ ICIN ERKAN COBAN KURUMSAL ILETISIM DANISMANI ERKAN COBAN 0506 494 43 03
    SINIRSIZ 70 TL SEBEKE SORUNU NO
  • Bence en iyisi Türkcell 500 ev 500 düğer operatörler 500 türkcell. Babam bu tarifede ve çok kullanışlı oluyor biz ev haricinde diğerlerleriyle konuşuyoruz ama senin kullanış bicimini bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

işin açıgı ben numara taşımadım bu yüzden yararlanamadım ! şu müşteri hizmetlerini arama konusuna toplu bir şikayet te bulunsak guncel gorusme detaylarında sabıt hat olan gecen bır seyı nasıl ucretlendırebılırler ya ! :)

müşteri hizmetlerini ararken 0542 444 0542 şeklinde arayın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.