Şimdi Ara

Avea sınırsız sosyal paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar konuda belirtiğim paket aveanın 6 tl ye sunduğu mobil internet paketi arkadaşlar benim sorum ise kullanan varmı aranızda tavsiye ediceğiniz şikayette bulunacagınız paketler internet paketleri varmı konuşma 100 dk falan olsa yeter internette 500 mb civarı paket varsa önerirseniz teşekkür ederim. iyi günler

• Ben bunu yaptım 1 GBden sonra yavaşlıyor. Pek bi şeyini anlamadım aslında sadece twitter Facebook a girebilirim zannediyordum şu an o sınırı geçtim hız çok düşük ama kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hız düşüncemi başka yerlere girebiliyorsun
  • Pakette bildiğim kadarıyla ilk 1 gb ı 3g hızında olmak üzere ardından 96 kbps hıza düşen sınırsız twitter facebook paketi var birde ek olarak 25 mb diğer yerlere girebileceğin internet var.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SinirsizSosyalPaketFaturasiz

Stesinde yazanlardan bunlar anlaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 24 Ağustos 2014; 23:44:33 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ero_52 kullanıcısına yanıt
    122den sorguladığım zaman sınırsız mb yazıyor. Giriyor normal sitelere de hat faturasız sonra bir şey olur mu acaba 96 kbps hız olsa da

• Tavsiye etmem

• quote:

Orijinalden alıntı: feedyourhead.

122den sorguladığım zaman sınırsız mb yazıyor. Giriyor normal sitelere de hat faturasız sonra bir şey olur mu acaba 96 kbps hız olsa da

Diğer siteler için 25 mb var.O yüzden başka sitelere 25 mb bitince eğer başka internet paketiniz yoksa giremessiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sitesinde açıklamasında dıyorkı kotu asımı ucretlendırılır ve fıyatlamalar yazıyor bu neyın nesı oluyor acaba arkadaşlar...
    Benım anlamadığım 25mb nerelerde kullanılıyorda bitiyor sadece facebok tıklanan br telefonda bılgısı olan varmı arkadaşlar.3 gun once yaptım ıkı hattımı bu olayı 25mb lar bıtmek uzere bıtersede bakıyedekı lıralardan alır endısesındeyım zaten alıralmaz paketı ıptal ettırıp kurtulacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

quote:

Diğer siteler için 25 mb var.O yüzden başka sitelere 25 mb bitince eğer başka internet paketiniz yoksa giremessiniz.

hocam sız kullanıyormusunuz ? sınırsız soysal avea
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLEYBOLCUizm

quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

quote:

hocam sız kullanıyormusunuz ? sınırsız soysal avea

Bir ara almayı düşünmüştüm ama facebook ve twitter ı o kadar da kullanmadığımı ve internet paketimin facebook ve twitter a yettiğini görünce vazgeçmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 30 Ağustos 2014; 1:15:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• turkcell de twitter facebook un yanı sıra 20 mb verdikleri internet facebook a girdiginde gidiyormuş 20 mb hemencecik bitiyormuş
  • Arkadaşlar bildiğim kadarıyla sınırsız facebook ve twitter A girilio ayrıca diğer şeyler içinde 25 mb var benim sorum sınırsız hak facebook uygulaması içinmi yoksa tarayıcıdan girilen facebook içinmi yardım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece uygulama diye biliyorum.yine de araştırmak lazım
  • Google Play uygulama mı yoksa Chrome gibi tarayıcı için mi geçerli bu sosyal paket.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.