Şimdi Ara

Avea Sınırsız Jet Modem Teklifleri!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
21.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 333

avea çekme problemini bitirmeden böyle işlere girişmesi gerçekten anlamsız benim gözümde.
    mobil ağ üzerinden internet hizmeti veriyor evet çok güzel güzel de bir kampanya yapmış acıkcası şu şartlarda sabit hatta gerek duymayan ve müthiş hızlar aramayan kulllanıcılar için gerçekten güzel olmuş.
    ama evimin ön odasında 3g çekerken, kendi odamda 3g çekmemesi durumu gerçekten insanı çok geriyor.
    şu kampanyalarını kapsama alanıyla desteklese gerçekten çok başarılı bir operatör.

Merhaba,

irtibat numaranızı direkt mesaj yoluyla iletmeniz durumunda

Bildiriminiz hakkında kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  • 15GB sonra hızı 128 yapacağınıza.
    1mb hız verin hız düşme olmasın herkez geçer ama altyapınız yetermi bilemem.
    şahsen 128kbps ile sürüneceğime VF aylık cepnet ile devam ederim.7.99 tl.
    bu devirde 15GB neki.1 tane BluRay Disc 40GB
    saniyede 1 terabit download rekorunun kırıldığı bu çağda 15GB şahsen bana gülünç geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren16

15GB sonra hızı 128 yapacağınıza.
    1mb hız verin hız düşme olmasın herkez geçer ama altyapınız yetermi bilemem.
    şahsen 128kbps ile sürüneceğime VF aylık cepnet ile devam ederim.7.99 tl.
    bu devirde 15GB neki.1 tane BluRay Disc 40GB
    saniyede 1 terabit download rekorunun kırıldığı bu çağda 15GB şahsen bana gülünç geliyor.

1 terabit= 1000terabayt mi?
  • aynen.
    bu ortalama saniyede 250gb download manasına geliyor.
  • Sakın almayın aldırtmayın.

8gb jet modem aldım.kullanmaya başladığım tarih 22.12.2011 saat 21:30 du.Sorgulamada son 48 saat dahil olmadığını söyledikleri için.24.12.2011 saat 23:00 da sorgulama yaptım acaba be kadar kullanmışım diye gelen yanıt 1700 mb kaldı.Yani bu durumda son 48 saat dahil olmadığına göre 1buçuk saatte 6500 mb kullanmışım.hiç bir indirme ,film izleme vs. yapmadığım halde bir kaç 2-3 dk lık video ve internette gezintiyle bunu harcamam imkansız.modem verilerindeki gelen toplamı 937 mb olduğu halde faturaya göre alınan verim 8400 mb geldi.bu ay belki düzelir dedim ama değişen birşey yok alınan veri 3200mb gönderilen 1200mb olduğu halde %95 i doldu diye uyarı gelmekte.

defalarca aramadan hiç bir sonuç alamayacağımı anladım.Adamlar bizdeki veriler geçerli diyor başkada birşey dedikleri yok.Umarım uğraştırmadan sorunsuz kapatırlarda daha fazla başım ağrımaz.yaklaşık 30 günlük korka korka internet kullanmanın,merak ettiğin ufak tefek videoları bile izlemden kullanımın bedeli modem ücreti 75, 47 tl devlet vergisi,35 tl ilk fatura (4günlük) son faturamız (artık ne gelirse) umarım 200 tl nin altında bi tutarla bu işten kurtulurum.Bir dahada ne avea alırım nede aldırtırım.

sakın bulaşmayın

• Umarım bununda suyunu çıkarmazlar, 7/24 torrent açıp.Bakınız Vodafone Cepnet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

Umarım bununda suyunu çıkarmazlar, 7/24 torrent açıp.Bakınız Vodafone Cepnet.

128 kbps hizla download yapinca altyapi cökecekse, o altyapiyi kaldirip çöpe atsinlar o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobil internet bana göre yeterli seviyede değil fiyatlar çok fahiş adsl e rakip olalım diye çıktılar ama 1mb adsl bile bazen 3g den daha iyi gündüzleri lafım yok ama akşamları tam bir işkence 3g vodafone kullanıyorum akşam 0.015 kb/s sabahları 6.5 mb e çıkıyor bu kadar da uçurum olmaz bende 3g yi işyerinde kullanıyorum gündüzleri evde adsl stabil 11 mb doping kullanıyorum mobil internete daha var adamı ziyana uğratıyor hele hele avea çekmiyor bizim burda ya daha hangi akla hizmet 43 mb modemden bahsediyor anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 9 Ocak 2012; 17:25:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

128 kbps hizla download yapinca altyapi cökecekse, o altyapiyi kaldirip çöpe atsinlar o zaman.

Benim vodafone cepnet ile battlefield 3 indiren tanıdıklarım var.
  • Bu tarifeleri kullanan var mı..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Blue*

Bu tarifeleri kullanan var mı..?

Var tabi

http://forum.donanimhaber.com/m_56758186/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56768968

• Teşekkürler hocam..
  • avea 3G super TTNETİ batırır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

avea 3G super TTNETİ batırır..

İkisinin kardes oldugunu bilmiyorsunuz sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

avea 3G super TTNETİ batırır..

İkisinin kardes oldugunu bilmiyorsunuz sanirim.

• boşverin A-VE-A'yı
  • ocak ayının 26 sında bu aveanın 21 mb lik sınırsız süper jet tarifesinden aldım. Daha önce vınnım vardı 4gb yetmedii için avea sınırsıza geçeyim dedim...
    Nalet olsun nasıl böyle bir hataya düştüm. Benimki biraz şans ama aveanın yaptığı büyük ayıp o yüzden artık hukuksal yollarla hakkımı aramaya karar verdim.
    26 ocakta süperjet modemimi aldım bayiden 27 ocaktada hattım açıldı. Hat açılınca kartı modeme taktım birde ne göreyim modem bozuk.. Sıfır kutusandan çıkardığımız modem bozuk.. Modemin ışığı yanıp sönüyor ama hiç br şekilde çalışmıyor ne sinyal alıyor nede diğer uygulamalar çalışıyor. Birçok bilgisayarda denedik yok ne yaptıysak çalıştıramadık. Hattı alıyorum başka modeme takıyorum çalışıyor başka modemde çalışan hattı buna takıyorum yine çalışmıyor.. Avea müşteri hizmetleriyle maceramız başladı tabi adamlara modemin bozuk olduğunu kabul ettirene kadar akla karayı seçtim.. Neyse en sonunda aldığınız bayiye gidin değiştirsinler dediler. Tabi bayiylede irtibattayım bu arada bayide modemin bozuk olduğunu bizzat gözleriyle gördü ama aveanın onay vermesi gerektiğini söylüyordu. Neyse aveadan onayı alınca direk bayiye gittim buseferde bayi elimizde bu modemden başka yok servise tamire göndercez demez mi. Dedimki bu bozuk ayıplı bir ürün kutusundan bozuk çıktı değişmesi lazım. Elimizde bu modemden yok dediler gönderdiler servise. Aradan 15 gün geçti baktım ses seda yok tabi ben bu arada internetsizim tekrar bayiye gittim yedek bi modem verdiler normal jet modemlerden. 15 günün ardından interneti kullanmaya başladım tabi ama başka modemle.. bir ayın sonunda 65 lirayı tıkır tıkır tahsil ettiler benden. ocak ayının 29 unda servise gönderilen cihazım bugün martın 7 si ve hala ses seda yok düşünün. Bayi kendi insiyatifini kullanıp idareten bir modem vermeseydi halen kullanamıyor olcaktım interneti ve parasını bir güzel tahsil edeceklerdi...
    Bukadar beklemenin yeterli olduğunu düşünüyorum
    Birincisi ayıplı bir malın yenisiyle değiştirilmesi gerekirken tutupta servise gönderilmesi
    ikincisi 15 gün kadar kullanamamış olduğum internet erişiminin ay sonunda sabit ücret adı altında bir aylık tahsil edilmesi
    üçüncüsü ise nerdeyse 1,5 aydır onarılamayan ve sahibine teslim edilemeyen bir cihazın bundan sonra nasıl teslim edileceği hakkında yasal işlemleri başlatıyorum...
    Bundan sonra ben uğraşmıcam. Artık işin peşine düşmeyen avea mı haksız yoksa bozuk modemi değiştirmek yerine servise gönderen bayi mi haksız ona mahkeme karar verecek..
    dediğim gibi benimki biraz şanssızlık ama.. Böyle olmamalıydı..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

Benim vodafone cepnet ile battlefield 3 indiren tanıdıklarım var.

uzak dur bu mezarcılardan :)
  • Avea'yı pek sevemedim bir türlü ama bu kampanya güzelmiş.''Avea çalışıyor'' demek ki
  • avea yaramaz en azından bizim bura için bırak 3g yi edge bile yerlerde ben 43 mb lik modemle edge hızında bağlansam nolur iyice günahkar olurum aveaya söverek
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.