Şimdi Ara

AVEA SAHUR INTERNET KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar kampanya başlamıştır. Yapmanız gereken SAHUR yazıp 5555 e göndermek. Ramazan boyunca 02.00 06.00 arası her gün ücretsiz 500 mb internet veriliyor.
    UYARI : PTTCELL,BIMCELL,POCELL aboneleri faydalanamıyor. Taraftar hatları alabiliyor.
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/SahurInternetKampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 27 Haziran 2014; 16:06:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pttcell'de deniyorum yorumu editlerim.

Edit:Değerli müşterimiz, bu kampanyadan Pttcell hatlar faydalanamamaktadır. Size özel kampanyalar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İTMEN -- 27 Haziran 2014; 11:16:35 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Paylaşım için teşekkürler.

• Hergun 500 mb mi yoksa ay boyunca 500 mb mi ?

• Bozo46 kullanıcısına yanıt
    Hergün 500 mb.

• turkcell kullanıcıları da beklemeye devam etsin. Iki güne kadar çıkacağını düşünüyorum. Ilk turkcell başlattı sonuçta. Bu sene de devam ettirir bu kampanyayı. Bekleyelim görelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

turkcell kullanıcıları da beklemeye devam etsin. Iki güne kadar çıkacağını düşünüyorum. Ilk turkcell başlattı sonuçta. Bu sene de devam ettirir bu kampanyayı. Bekleyelim görelim.

Peki bu internet ek olarak mı gelecek yani benim 2gb hatta internetim var. Bu 2.5GB mi olacak 500mb bitince ortada kalacak mıyım?

Edit: Faturasızlar içinmiş. Ben faturalıyım.
    Edit2: Avea'nın sitesinde 250MB yazıyor.http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/SahurInternetKampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nalk -- 27 Haziran 2014; 12:13:33 >

• Nalk kullanıcısına yanıt
    Avea linki geçen senenin bilgisini yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jüpiter

Avea linki geçen senenin bilgisini yazıyor.

Peki bu sene faturalılar için de geçerli olacak mı?
  • jüpiter kullanıcısına yanıt
    hay jüpiter sen çok yaşa. Insanlar neden bu kadar dikkatsiz yahu ?. Mesajda yazdım diyorum ki link olunca eklenecek diye geçen senenin linkinden soru soruyor. Biraz daha dikkatli okuyalım mesajı arkadaşlar.

• Faturalılar için olacağını düşünmüyorum,umarım olur diyelim.

Sizde çok yaşayın hocam,maalesef çoğumuz okumuyoruz.

• quote:

hay jüpiter sen çok yaşa. Insanlar neden bu kadar dikkatsiz yahu ?. Mesajda yazdım diyorum ki link olunca eklenecek diye geçen senenin linkinden soru soruyor. Biraz daha dikkatli okuyalım mesajı arkadaşlar.

Geçen senenin linki olduğunu bilmiyorum. Belki siz konuyu açtıktan sonra konulmuştur diye tedbir amaçlı soru sordum. Dikkatim yerinde merak etmeyin :)
    yedek hattımda denedim kampanyayı. Ve kampanyanın aktif olduğunu gördüm. O yüzden buraya konu açtım faydalansın tüm arkadaşlar diye. Avea sitesinde link bulamadım 2 güne kadar güncellenir. O zaman mesajı güncellerim bende.

• quote:

yedek hattımda denedim kampanyayı. Ve kampanyanın aktif olduğunu gördüm. O yüzden buraya konu açtım faydalansın tüm arkadaşlar diye. Avea sitesinde link bulamadım 2 güne kadar güncellenir. O zaman mesajı güncellerim bende.

Peki.
  • acaba avea jet modem tarifeside yararlanabiliyor mu ?

• Gecen sene bimcell aboneleri yararlanabiliyordu sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nalk

Geçen senenin linki olduğunu bilmiyorum. Belki siz konuyu açtıktan sonra konulmuştur diye tedbir amaçlı soru sordum. Dikkatim yerinde merak etmeyin :)

Orada tarih vardı 7 Ağustos'tu sanırım,şimdi güncellenmiş tabi bu seneye geçmiş.
    Faturalılarda yararlanıyormuş bu arada.
    quote:

Orada tarih vardı 7 Ağustos'tu sanırım,şimdi güncellenmiş tabi bu seneye geçmiş.

• quote:

quote:

quote:

Çok iyi o zaman :) Bilgilendirme için teşekkürler. Üstelik paket üzerine yapılması da iyi. Yani bende 2GB sınırsız internet var. Onun üzerine yazılıp, 500mb'yi bitirdiğimde kendimden kullanmaya devam edebilmem de çok güzel. Avea yaptı yapacağını :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nalk -- 27 Haziran 2014; 15:58:36 >

Rica ederim;çift alıntı olmuş,pcde sorun var yanlış anlaşılmasın.
  • quote:

Rica ederim;çift alıntı olmuş,pcde sorun var yanlış anlaşılmasın.

Yok önemli değil. Bu kampanya data hatlar için geçerli değilmiş. Data hat Vınn'ların falan içinde olanlar değil mi, yani bizim kullandığımız normal hatlar değil?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.