Şimdi Ara

Avea Prime Mini Tarifesi Bombası 37,5 TL... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
22
Favori
30.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar avea çekiyor evet ama acayiip kopuyor, hat bir anda gidiyor, ses kesliyor. garip şeyler oluyor. biz malmıyız ucuza avea kullanmayalım.

harbiden ucuz ama kıl ediyor arkadaş bu kadar basit
  • Ankara'nın merkezi yerlerinde avea 3g yalan. kızılay'da bahçeli'de bi deneyin de görün. adamların kapasitesi yetmiyor.
  • 1 hafta önce avea'dan turkcell'e geçtim. Yaşam alanım çoğunluklar sirkeci-kocamustafapaşa arası. Ara sıra da bilecik'e giderim. Ne yalan söyleyim buralarda avea kesinlikle daha iyiydi. Şu anda tcell yolda müzik dinlerken kopuyor, bağlantı var görünüyor ama bağlanmıyor. Odamda bile 3g çekmiyor. Aveadan turkcelle geçişimin tek faydası işyerine çıkarken konuşamınkesilmemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara yi bilir misiniz bilmiyorum ama 100.Yil ve ODTÜ de avea çekmiyor. Dağ basi da değil bu yerler.

• Avea nin internet hizi her yerde gayet rezil bir durum da.
    10gb olsa ne yazar.

• http://www.speedtest.net/my-result/i/961945133

Konya'da fena degil aslinda.

• Sabit fiyat garantisi verseydi,geçiş yapılırdı.
  • Fiyat iyiymis aslında, eskiden avea kullanip 6 aydir turkcell kullaniyordum şimdi tekrar aveaya gecince cok mu pisman olurum diye düşünmüyor degilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter'dan aveadestek e ulaşıp yaşadığınız sıkıntıları bildirebilirsiniz.

Temmuz ayında internete 2g ile çok yavaş girdiğim bağ evi için iletişime geçtim. Gelip inceleyeceklerini belirttiler. İlk hafta arayıp durum bildirimi vs yaptılar. Sonra 1 ay ses çıkmadı. Geçen gün kuzenim artık 3g ile internete girebildiğini söyledi. Yaşadığım sıkıntılara cevap bulabiliyorum.

Çözüm üretmedikleri sorunlarımdan biri, kişiye özel tarife fiyatları sunmaları.
    Bazı konularda görürsününüz %50 indirim aldım vs diye. (23 TL olan woops tarifesine daha da indirim alanlar veya diğer tarifelere)
    Ne yapalım, hat değiştireceğim mi diyelim illaki avea?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 15 Eylül 2014; 12:28:51 >
  • bende avea kullanıyorum 4 senedir çok memnunum hiç bi sıkıntı yok
  • eger hat kesilmeleri, bi anda hattın gitmesine karşı alerjin yoksa direk geç
  • Adana Merkezde ikamet ediyorum yılbaşında 15yıllık Turkcell aboneliğinden Aveaya geçip 3ay zor dayanmıştım. Avea sayesinde 2014 yılında masaüstünde, pantolon cebinde açık duran telefonun çekemediğine bizzat şahit oldum, internetten tek bir sayfayı açmak için sağlam bir sinir savaşına girmek gerekiyordu. Sonuç olarak 5aydır 25TLye 500dk 1000sms 2gb ekonomik Turkcell paketi kullanıyorum Mersinin köylerinde bile en ufak bi çekmeme yada internet problemine rastlamadım 20-30TL fazla olsun Turkcell varken Aveanın yüzüne bile bakmam

• quote:

Orijinalden alıntı: lost.shoot

11 yillik avea kullanicisiyim halen sunu duymak garibime gidiyor( sehirde yasiyorsaniz avea kullanilir) avea cekmiyor diye bisey yok arkadasim oldugun noktada cekmiyor ise 10 adim yuru muhakkak cekicektir (sirketin sahibi gibi konustum ha )

Bizim köyde çekmiyor yoksa herkes aveaya geçecek o problemler çözülürse vodofone ve turkcell a para kaptirmayalim ben pttceldeyim merkezde memnunum 14 TL sinirsiz net

• 14 tlye sınırsız internet 250 mb a kadar diye okumuştum sonrasinda hiz cok dusuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

Adana Merkezde ikamet ediyorum yılbaşında 15yıllık Turkcell aboneliğinden Aveaya geçip 3ay zor dayanmıştım. Avea sayesinde 2014 yılında masaüstünde, pantolon cebinde açık duran telefonun çekemediğine bizzat şahit oldum, internetten tek bir sayfayı açmak için sağlam bir sinir savaşına girmek gerekiyordu. Sonuç olarak 5aydır 25TLye 500dk 1000sms 2gb ekonomik Turkcell paketi kullanıyorum Mersinin köylerinde bile en ufak bi çekmeme yada internet problemine rastlamadım 20-30TL fazla olsun Turkcell varken Aveanın yüzüne bile bakmam

Hocam kullandiginiz tarife ciok iyimis. Kisiye ozel mi acaba ?

• Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    Ben genelde sehir merkezinde oldugum icib cok hat kesilmesi gibi durumlarla karşılaşmadım. Yine de attan inip esege binmis olacagiz gibi geliyor

• Harikaymış kullanan var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ownerplus -- 15 Eylül 2014; 13:05:08 >
  • Bursa merkezde problem yok, tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

kamu mega ya geçmemiş olsaydım buna geçerdim.her yöne 1000sms ve 1000dk yetmiyordu
    ama AVEA internet hızı yerlerde 4GB net'in 1GB ını kullanamıyorum bile
    3G ile nete 100kb hızında bağlanıyor, 3G binde bir çekiyor,çogu zaman H ve E ile bağlanıyor sinir oluyorum girmeden neti kapatıyorum hemen,hem telefon çok ısınıyor hem sarjı çok çabuk bitiriyor

"H" 3g den daha hizli internet baglantisi turudur. "H+" yazar birde.o dahada iyisi.kotuleyecekseniz bile dogru bilgiyle kotuleyin

çok bilgini kendine sakla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nysa-09

14 tlye sınırsız internet 250 mb a kadar diye okumuştum sonrasinda hiz cok dusuyor mu?

128 kbps video izlenmez donar ama facede dhde rahat gezersin spotify müzik dinlersin bana yetiyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.