Şimdi Ara

Avea'nın yeni teklifi 1Gb internet aylık 3TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
14.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce Avea müşteri hizmetleri otomatik sesli mesaj sisteminden arandım.
    1 Gb aylık internet 3 TL şeklinde bir teklif yaptılar.

Benim hattımda 250 mb internet + 250 SMS 5 TL şeklinde bir tarife vardı.
    Hemen atladım tabi...

Bu şekilde aranırsanız sakın kaçırmayın derim...

• Supermis hata olmasin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok artık!

avea yı pek sevmesemde gıdıklar gibi tarifelerle aklımı çeliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: witter

Supermis hata olmasin...

Hata falan yok hocam.. tamamen gerçek...
  • peki hattınız faturalı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: borntobewild

peki hattınız faturalı mı ?

Evet faturalı olması lazım. Çünkü 250 mb + 250 sms şeklindeki ikiz paketler sadece faturalılar için var.

Avea beni de cezbediyor artık fena şekilde. Sanırım ayın Ağustos ayında Avea'ya geçeceğim.
  • hattımın tekini aveaya taşısam fena olmaz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Evet faturalı olması lazım. Çünkü 250 mb + 250 sms şeklindeki ikiz paketler sadece faturalılar için var.

Avea beni de cezbediyor artık fena şekilde. Sanırım ayın Ağustos ayında Avea'ya geçeceğim.

ben 19 luk tarife kullanıyorum bu 250 dk +250 sms ne ya 5 TL , kazık yiyorum o zaman . Nasıl alabilirim ben de o ikiz paketi peki ?

ben bu ikiz paketi bi de 1 GB interneti 3 TL 'den istiyorum . çok şey mi istiyorum . böhüüüüüü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwyne -- 6 Temmuz 2011; 15:04:57 >

• Hocam hattım faturalı
    Avea Kamu 300 plus tarifesindeyim. Ayda 25 TL veriyorum

Gectigimiz ay internetten Avea on-line işlemler bölümnde fatura detayı hat işlemleri vs bakmak için girdiğimde size özel fırsat falan diye bir bölüm belirdi birden bire.. oraya tıklayınca ikiz paket adı altında (250 mb internet + 250 sms) 5 TL şeklinde bir kampanya gördüm hemen kabul ettim tabi.. faturam oldu (25 + 5) = 30 TL

Son olarak da yukarıda yazdığım gibi bugun öğlen 4440500 numartalı Avea müşt. hizm. den otomatik sesli bir arama aldım.
    Size özel teklifimiz 1000 mb internet aylık 3TL kabul ediyorsanız 1'e basın falan diye bir teklif vardı.

Sonra tufaya gelmiyim diye MH'ni aradım ve sordum.. Bu tür teklifler o anlık oluyor dedi. Müşteri temsilcisi olarak biz sistemde bu tür teklifleri görmüyoruz bunlar abonenin kullanım durumuna göre sistemde tanımlanıp yönlendiriliyor dedi. Kabul etmeniz durumunda tarifenize anında yükleniyor dediler.

Durum bundan ibarettir.

Valla 10 yıla yakın Turkcell'deydim. Ödedigim faturaları size anlatamam... Ayda 70-80 TL'ler verdigim oldu. Çok büyük tereddütle bi deneyeyim diye Avea'ya geçtim.. 6 aydır falan Avea'dayım Acayip memnunum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzykay -- 6 Temmuz 2011; 15:38:48 >

• şu anda avea'da 100 mb'lık internete 8 TL veriyorum .haksızlığın daniskası bu.
  • quote:

quote:

quote:

ben 19 luk tarife kullanıyorum bu 250 dk +250 sms ne ya 5 TL , kazık yiyorum o zaman . Nasıl alabilirim ben de o ikiz paketi peki ?

ben bu ikiz paketi bi de 1 GB interneti 3 TL 'den istiyorum . çok şey mi istiyorum . böhüüüüüü

Online islemlere girip size ozel tekliflere ve diger tekliflere bakin. 5 TL'ye 250 mb internet + 250 sms o kisimda teklif ediliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Online islemlere girip size ozel tekliflere ve diger tekliflere bakin. 5 TL'ye 250 mb internet + 250 sms o kisimda teklif ediliyor..

bana özel tekliflere nerden bakabilirim online işlemlerden dostum?

• quote:

şu anda avea'da 100 mb'lık internete 8 TL veriyorum .haksızlığın daniskası bu.

quote:

niye 9tl'lik 1gb paketini kullanmıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybars_

quote:

quote:

o 9 tl dediğiniz 1gb paket günlük olarak.

24 saat için 1gb 9 lira.

iyi para valla.

ayda 55 lira fatura ödüyorum 600 dk görüşme mesaj paketi ve 100mb internet için.

birazdan vodafoneye geçmeye gidiyorum. 59 liraya 1000dk 1000 sms 1gb internet

• quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

quote:

quote:

quote:

o 9 tl dediğiniz 1gb paket günlük olarak.

24 saat için 1gb 9 lira.

iyi para valla.

ayda 55 lira fatura ödüyorum 600 dk görüşme mesaj paketi ve 100mb internet için.

birazdan vodafoneye geçmeye gidiyorum. 59 liraya 1000dk 1000 sms 1gb internet

9 tl aylık ben kullanıyorum(faturasız)

• quote:

9 tl aylık ben kullanıyorum(faturasız)

faturalıdan bahsediliyor sanmıştım. neyse avea artık iyice kaz yerine koymaya başladı faturalıları. yolunduğumun farkındayım (:
  • benim hattım faturalı dostum, faturalıları yolunacak kaz yerine koyan AVEA'ya
  • 20 dk önce vodafone ye geçiş işlemlerini başlatmış bulunuyorum. Hat evlenmiş olan ablamın üstüne olduğu için genç avantaj tarifesine geçemedim. 500 dk her yöne tarifeye 29 liraya geçmiş bulunuyorum. internet paketi 8 lira aldığımda 37 liraya tmm olmuş olacak iş.

Bu arada geçmeden önce son faturam 54 lira olduğu için ayda 10 liraya HTC wildfre s kampanyasından faydalanabiliyordum ama gerek görmedim.
  • quote:

20 dk önce vodafone ye geçiş işlemlerini başlatmış bulunuyorum. Hat evlenmiş olan ablamın üstüne olduğu için genç avantaj tarifesine geçemedim. 500 dk her yöne tarifeye 29 liraya geçmiş bulunuyorum. internet paketi 8 lira aldığımda 37 liraya tmm olmuş olacak iş.

Bu arada geçmeden önce son faturam 54 lira olduğu için ayda 10 liraya HTC wildfre s kampanyasından faydalanabiliyordum ama gerek görmedim.

Kendinizi kullanıcı olarak göstererek genç avantaj kullanabilirdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

20 dk önce vodafone ye geçiş işlemlerini başlatmış bulunuyorum. Hat evlenmiş olan ablamın üstüne olduğu için genç avantaj tarifesine geçemedim. 500 dk her yöne tarifeye 29 liraya geçmiş bulunuyorum. internet paketi 8 lira aldığımda 37 liraya tmm olmuş olacak iş.

Kendinizi kullanıcı olarak göstererek genç avantaj kullanabilirdiniz.

ablam evlendi ve kütük değişti. dolayısıyla olmuyormuş. bize söylenen o

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.