Şimdi Ara

Avea'nın en iyi faturasız ''tarife+paket'' kombinesini açıklıyorum.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
13.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • avea dolandırmaya ve dolandırılmaya acık bir operator.

bu tarıfe cok guzel bı tarıfe idi ama suistimale acık.kaldırılması yerınde oldu

50+50+.... yukleyıp numara tasıyan ve ıcındekı parayı talep eden kısıler az degıl.
    ama aveaya mustehak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

avea dolandırmaya ve dolandırılmaya acık bir operator.

bu tarıfe cok guzel bı tarıfe idi ama suistimale acık.kaldırılması yerınde oldu

50+50+.... yukleyıp numara tasıyan ve ıcındekı parayı talep eden kısıler az degıl.
    ama aveaya mustehak

+1
  • taraftar hat ile katlayan tarife yapılabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

taraftar hat ile katlayan tarife yapılabiliyor mu ?

iki ayri tarifeyi ayni anda kullanmaniz mumkun olmayacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: findnewdreams

quote:

teşekkürler

peki numara taşıma ile katlayan tarife alınabiliyor mu yoksa sadece online işlemlerden mi yapılıyor su an katlayan tarife ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 21 Ocak 2013; 10:27:05 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: findnewdreams

quote:

teşekkürler

peki numara taşıma ile katlayan tarife alınabiliyor mu yoksa sadece online işlemlerden mi yapılıyor su an katlayan tarife ?

sadece online islemlerden...

• Bu katlayan tarife ile 19 tl lik gençlere süper paket +1 gb internet alabilir miyiz?
    toplam 29 tl oluyor. 20 tl yüklediğimde 60 tl oluyor.
    Bu mümkün mü acaba?
    Mümkünse bu katlayan tarife heran kapanabilir mi? Yoksa bi tahahhüt falan oluyor mu
  • Yaklasik 1.5 yildir bu sekilde kullaniyorum zaten

Katlayan tarife + Yikilan paket (500dk HY olani)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trineux -- 21 Ocak 2013; 21:16:03 >
  • Bu arada katlayan tarifeden bir yılda 4 kez yararlanabiliyormuşsunuz, geçmeyi düşünenler buna dikkat etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölümperisi

Bu arada katlayan tarifeden bir yılda 4 kez yararlanabiliyormuşsunuz, geçmeyi düşünenler buna dikkat etsin.

4 kez olan numara taşıma ile gelenlere verilen extralar oluyor sanırım. Örneğin 30 TL 90TL oluyor normalde. Numara taşıyanlar eğer 30 TL yüklerlerse 4 ay boyunca 30 TL leri 120 TL oluyor sonra 90 a düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 23 Ocak 2013; 1:15:32 >
  • İyiymiş öyleyse.
    Yıkılan tarifeye artık alım yok sanırım.
    Katlayan tarifenin yanında 19 tl ye yeni paketlerden genç tarife alıp üstüne de 10 tl ye 1gb internet alabiliyor muyuz?
  • Simdi katlayan tarifeye geçip avea yonune 1000 dakka 1000 sms ve 1gb internet alabilirsin 19 tlye genç paketi

• Her yöne olmadıktan sonra işime yaramaz, sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Ben taraftar hattı kampanyasıyla her ay 20tl yüklüyorum 200dk her yöne hediye geliyor.9 tl ye 200dk her yöne daha alıyorum. 400dk oluyor. üstüne 1gb internet 10tl, 2000dk da taraftar hatlarıyla yüklüyorlar. ilk 6 ayda 5000sms her yöne hediye geliyor toplam 19tl ye, 400dk heryöne+2000dk taraftar hatları+5000sms heryöne+1gb internet olmuş oluyor

bu söylediğin hangisi ? kapatıldı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRKO

quote:

Ben taraftar hattı kampanyasıyla her ay 20tl yüklüyorum 200dk her yöne hediye geliyor.9 tl ye 200dk her yöne daha alıyorum. 400dk oluyor. üstüne 1gb internet 10tl, 2000dk da taraftar hatlarıyla yüklüyorlar. ilk 6 ayda 5000sms her yöne hediye geliyor toplam 19tl ye, 400dk heryöne+2000dk taraftar hatları+5000sms heryöne+1gb internet olmuş oluyor

hattında bug mu var anlamadım ki..

sen kaç kampanyadan aynı anda yararlandıgının farkındamısın?

20liraya 200dakıka hedıye kampanyası baska kampanyalarla bırlesmıyor denilmiş kampanya detaylarında,

• quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

quote:

Orijinalden alıntı: TÜRKO

quote:

hattında bug mu var anlamadım ki..

sen kaç kampanyadan aynı anda yararlandıgının farkındamısın?

20liraya 200dakıka hedıye kampanyası baska kampanyalarla bırlesmıyor denilmiş kampanya detaylarında,

20 liraya 200dk kampanyası üzerine sec dakikası ve sec interneti alabiliyorsun.5000sms tc kimligini girdiğinde 6 ay hediye veriyorlar zaten.2000 dk yıda 20tl yüklediğin anda tarifenin özelliği olarak ekliyorlar

• 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum.50 tl yükleyip, 30unu mobil ödemede kullanıyorum.
  • Güzel de biz faturalılar ne yapacak?

• 31 Ocak itibariyla Katlayan Tarifede, yuklemeye hediye TL yerine,20TL yuklemeye yurtici heryone 60dk, 30TL yuklemeye 180dk, 50TLye ise 250dk hediye edilecektir.

• 1 yildan uzun suredir 19TL'ye 500 dk her yone 1000sms ve 1GB internet kullaniyorum.
    1 yil gecen ay doldu paket ucreti 23TL oldu. sorun yok
    Her ay 30TL yukluyorum ben suan.

Katlayan tarifeye gecsem paketimde bir degisiklik olur mu (sadece avea 1000 dakika'ya donmek gibi) yoksa aynen devam edebilir miyim ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.