Şimdi Ara

Avea'nın en iyi faturasız ''tarife+paket'' kombinesini açıklıyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
13.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katlayan Tarife'de artık hediye TL uygulaması bitmiştir.
    Yerine 20 TL'YE 60 DK,30 TL'YE 180 DK,50 TL'YE 250 HER YÖNE DAKİKA VERİLECEKTİR.
    Belki ileride tamamen kaldırabilirlerde bu tarifeyi..
    *Kaynak :https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=71033351&p=1#71038080

Aramızdaki bazı arkadaşların ve kardeşlerin yoğun pm'leri neticesinde sizlere en iyi kombine tarifeyi açıkıyorum.

Avea KATLAYAN TARİFE'ye geçilir. (Online İşlemlerden.)
    30 TL YÜKLEYİN her yöne dakikası 42 kuruştan düşecek 90 TL verecek yaklaışık 215 HY DAK. yapar.
    Sonrasında 19 TL'lik yıkılan paket alınır böylece hattınızda;

HY 215 DAK. (+ aran kazan yaparsanız 30 dak. kazanabilirsiniz. ) : HY 245 dakika yapar.
    AVEA İÇİ 1000 DAK.
    HY 1000 SMS
    KOTALI 1 GB NET Alabilirsiniz.

Geriye kalan 11 TL ile ne alınabileceği tamamen size kalmıştır.
    ''UMARIM AVEA KATLAYAN TARİFEYİ TAMAMEN KALDIRMAZ ,İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİRMEZ ve YIKILAN PAKETİ BU TARİFEYE ENGELLEMEZ.''

Sevgilerle..
    ''Oluşabilecek problemlerden ben sorumluluk kabul etmem ona göre..''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 30 Ocak 2013; 23:43:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an katlayan tarifeye geçişler kapatıldı diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakerim1976

Şu an katlayan tarifeye geçişler kapatıldı diye biliyorum.

Online İşelmlerden tarife değişikliğine açık Annemi bu tarifeye geçirdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 19 Ocak 2013; 11:59:24 >
  • Ben uzun zamandır çift hat kullanıcısıyım. Biri Katlayan tarifede, diğerinde her yöne 500 dakika olan 19 TL'lik paket alıyorum. Katlayan tarifede olana her ay 30 TL yüklüyorum. Oradan her yöne 90 TL alıyorum. Sonra TL'leri diğer hatta transfer ediyorum. Onunla da 19 TL'lik paket alıyorum. Yani toplamda 19 + 2 (Transfer ücreti)=21 TL'ye
    Her yöne 220 (90 TL Karşılığı)+30+30 (Arankazan)+500=780 Dakika
    Her Yöne 1000 SMS
    1GB İnternet
    Daha ne olsun. Avea'dan Allah razı olsun. Doya doya her şekilde iletişim ihtiyacımı 21 TL'ye karşılıyor.
  • quote:

Ben uzun zamandır çift hat kullanıcısıyım. Biri Katlayan tarifede, diğerinde her yöne 500 dakika olan 19 TL'lik paket alıyorum. Katlayan tarifede olana her ay 30 TL yüklüyorum. Oradan her yöne 90 TL alıyorum. Sonra TL'leri diğer hatta transfer ediyorum. Onunla da 19 TL'lik paket alıyorum. Yani toplamda 19 + 2 (Transfer ücreti)=21 TL'ye
    Her Yöne 1000 SMS
    1GB İnternet
    Daha ne olsun. Avea'dan Allah razı olsun. Doya doya her şekilde iletişim ihtiyacımı 21 TL'ye karşılıyor.

Çok daha iyi bir kombine kurmuşsun tebrik ediyorum kardeşim.
    Çift hatta sahip olanlar bu kombineyle daha çok her yöne dakika kazanabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

quote:

Ben uzun zamandır çift hat kullanıcısıyım. Biri Katlayan tarifede, diğerinde her yöne 500 dakika olan 19 TL'lik paket alıyorum. Katlayan tarifede olana her ay 30 TL yüklüyorum. Oradan her yöne 90 TL alıyorum. Sonra TL'leri diğer hatta transfer ediyorum. Onunla da 19 TL'lik paket alıyorum. Yani toplamda 19 + 2 (Transfer ücreti)=21 TL'ye
    Her Yöne 1000 SMS
    1GB İnternet

Allah razı olsun. Ama tek hatta sahip olanlar için senin önerdiğin kombine büyük avantaj. Tabii bu şekilde bu fırsatlardan haberdar olan pek fazla kişi yok sanırım. Böyle bir konu açman bu anlamda çok iyi oldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

quote:

Her Yöne 1000 SMS
    1GB İnternet

Allah razı olsun. Ama tek hatta sahip olanlar için senin önerdiğin kombine büyük avantaj. Tabii bu şekilde bu fırsatlardan haberdar olan pek fazla kişi yok sanırım. Böyle bir konu açman bu anlamda çok iyi oldu.

Amacım ve gayem bu tarz husuları aktarmaktan başka bir şey değildir.
    Ancak biz bu tarz hususları paylaştıktan sonra operatörlerin bunları kapatmasıda tek çekingenliğimdir.
    Bilmem bu yazdıklarımdan sonra bu forumdaki evvelce hakkımda yazanlar ne düşünür.?

• Ben yikilan paket kullaniyorum her yone 500 dk da bana zor yetiyor aramalarimin cogu avea yonune oldugu icin bu kombinasyon bana uyuyor aslinda katlayan tarifeye sadece online islemlerden gecebiliyoruz degil mi birde 90 tl yi herkese mi veriyor numara tasima yapana mi veriyor

• Ben taraftar hattı kampanyasıyla her ay 20tl yüklüyorum 200dk her yöne hediye geliyor.9 tl ye 200dk her yöne daha alıyorum. 400dk oluyor. üstüne 1gb internet 10tl, 2000dk da taraftar hatlarıyla yüklüyorlar. ilk 6 ayda 5000sms her yöne hediye geliyor toplam 19tl ye, 400dk heryöne+2000dk taraftar hatları+5000sms heryöne+1gb internet olmuş oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Ben yikilan paket kullaniyorum her yone 500 dk da bana zor yetiyor aramalarimin cogu avea yonune oldugu icin bu kombinasyon bana uyuyor aslinda katlayan tarifeye sadece online islemlerden gecebiliyoruz degil mi birde 90 tl yi herkese mi veriyor numara tasima yapana mi veriyor

Mevcut abonelere 30 TL yükleyene 90 TL.

• benim yıkılan tarifem + taraftar paketim bulunuyordu,dün ıtıbariyle 1 yılı doldurdum,doldurmuş oldugumun 19tl lık yıkılan paket tarıfemın fıyatının 23 tl oldugunu söyledıler.(ve 1tl 39 kurus cıvarı telsız ucretı kesılecekmıiş)
    aylık heryone 500 dk ve 1gb ınternet bana yetıyordu.sms cok fazla kullanmıyorum,
    şimdi bir tarife seçmek arifesindeyim.yardımcı olabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Ben taraftar hattı kampanyasıyla her ay 20tl yüklüyorum 200dk her yöne hediye geliyor.9 tl ye 200dk her yöne daha alıyorum. 400dk oluyor. üstüne 1gb internet 10tl, 2000dk da taraftar hatlarıyla yüklüyorlar. ilk 6 ayda 5000sms her yöne hediye geliyor toplam 19tl ye, 400dk heryöne+2000dk taraftar hatları+5000sms heryöne+1gb internet olmuş oluyor

aktif olmayan bir kampanyadan bahsediyorsunuz. 200dk 9 tl kampanyası bitti burada güncel ve uygun bir tarife hazırlamaya çalışılıyor.

• Aveanin sitesinden katlayan tarifeyi kaldirmislar yada ben bulamadim. Baska sitelerdeki bilgiye gore 30 ar saniyelik kontor atis peryodu yaziyor. Kullanan arkadas cevaplarsa sevinirim 39 saniyenin altinda olan diger yonlere gorusmeler de kaç tl kesiyor bakiyeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 19 Ocak 2013; 15:49:51 >
  • quote:

Aveanin sitesinden katlayan tarifeyi kaldirmislar yada ben bulamadim. Baska sitelerdeki bilgiye gore 30 ar saniyelik kontor atis peryodu yaziyor. Kullanan arkadas cevaplarsa sevinirim 39 saniyenin altinda olan diger yonlere gorusmeler de kaç tl kesiyor bakiyeden

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KatlayanTarife

bakınız.
  • quote:

Aveanin sitesinden katlayan tarifeyi kaldirmislar yada ben bulamadim. Baska sitelerdeki bilgiye gore 30 ar saniyelik kontor atis peryodu yaziyor. Kullanan arkadas cevaplarsa sevinirim 39 saniyenin altinda olan diger yonlere gorusmeler de kaç tl kesiyor bakiyeden

küçük bir uyarı.

eğer katlayan tarifeye geçersen sana bir daha ki paket yenilemesinde 500dk+1000sms+1 gb internet yerine dakikası şebeke içi versionu olan 1000dk+1000sms+1 gb internet paketi verebilir. bilgin olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: findnewdreams

quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Ben taraftar hattı kampanyasıyla her ay 20tl yüklüyorum 200dk her yöne hediye geliyor.9 tl ye 200dk her yöne daha alıyorum. 400dk oluyor. üstüne 1gb internet 10tl, 2000dk da taraftar hatlarıyla yüklüyorlar. ilk 6 ayda 5000sms her yöne hediye geliyor toplam 19tl ye, 400dk heryöne+2000dk taraftar hatları+5000sms heryöne+1gb internet olmuş oluyor

aktif olmayan bir kampanyadan bahsediyorsunuz. 200dk 9 tl kampanyası bitti burada güncel ve uygun bir tarife hazırlamaya çalışılıyor.

Haberim yoktu bittiginden lamana gerek yok. 30 aralikta dedigim kampanyaya gecmistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Islander -- 19 Ocak 2013; 16:35:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: findnewdreams

quote:

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KatlayanTarife

bakınız.

Link için teşekkürler saklamışlar tarifeyi
    Son iki ay aramalarımı inceledim. avea yönüne 250 dk dan fazla konuşmuşum. diğer yönlerede geçen ay 206 dk daha önceki ayda 190 dk konuşmuşum. Bu durumda ben katlayan tarifeye yolcu olurum. Hem 19 tl öderim. Hemde avea yönüne daha rahat konuşmuş olurum.
    Başka operatöre taşıyıp gelsek 1 yıllığına aylık kesilen vergiden de kurtulmuş oluruz. Ayrıca 4 ay boyunca daha fazla diğer yönlere arama süresi vermiş olur.
    Bu duruma çok iyi bir kombinasyon olur.
    Bu 444 aramaları nasıl oluyor acaba. heryöne dakikadan mı düşüyor.Yoksa arama başı bakiye düşümümü var.

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

küçük bir uyarı.

eğer katlayan tarifeye geçersen sana bir daha ki paket yenilemesinde 500dk+1000sms+1 gb internet yerine dakikası şebeke içi versionu olan 1000dk+1000sms+1 gb internet paketi verebilir. bilgin olsun..

aynen..

14.07.2011 tarihi itibariyle, numarasını Avea Katlayan Tarife'ye taşıyan ya da Avea'nın diğer tarifelerinden Katlayan Tarife'ye geçen 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet'ten oluşan 19 TL'lik Genç Paket'i satın alamazlar. Bu müşteriler, dilerlerse Avea içi 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet'ten oluşan Genç Paket'i satın alabilirler.

• Ben katlayan tarifeme 50 lira yukluyorum 200 TL (490 dk) heryone geliyor
    o 50 tl yi paramparça yapıp 1 rer 2 şer şeklinde satıyorum.(ay içinde bitiyor)
    dk larım bana kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: termal1

Ben katlayan tarifeme 50 lira yukluyorum 200 TL (490 dk) heryone geliyor
    o 50 tl yi paramparça yapıp 1 rer 2 şer şeklinde satıyorum.(ay içinde bitiyor)
    dk larım bana kalıyor.

Avea bu tarifenin bu yönlerini öğrendi ya her an herşey beklenebilir.
    SEÇ'in pabucunu dama atmışızda haberimiz yokmuş..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.