Şimdi Ara

Avea Müşteri Hizmetleri Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2 ay önce aldığım ikiz 250 internet paketini Mayıs 18'inde müşteri hizmetlerini arayıp iptal edilmesini istedim ,onayımı alıp iptal ettiklerini söylediler fakat online işlemlerden kalan data halen gözüküyor ve 30-35 tl olan faturam bu ay 60 tl,fatura detayına daha bakamadım , müşteri hizmetlerini (500) 3 gündür arıyorum bir kul çıkmıyor ,işlem yapabilmek için bildiğiniz başka bir yol var mı,online işlemlerden iptal edilemiyor,

• Ayin 1 nde aradim 28 dakikada baglanamadim

Dun aradim 16.dakikada pee ettim kapadim
  • Allah belalarını versin.hepsinin.milleti soymaya gelince çok hızlılar ama hizmete gelince kaplumbaga gibiler
  • şikayetimi facebookta yazdım geceyarısı 4-5 dk sonra aradılar ve işimi hallettiler.

var mı faceden twitterden destek veren mh. sorarım size ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetivet
    şikayetimi facebookta yazdım geceyarısı 4-5 dk sonra aradılar ve işimi hallettiler.

var mı faceden twitterden destek veren mh. sorarım size ?

Herkesin elinin altinda facebook mu var,aveanin bu vurdumduymazligini yapan,dakikalarca bekletip musterilerine kolsentir yapan baska mh varmi,yarin yine arayip sonucu bildireceim.
  • mh eskisi gibi telefonda surundurmryecek diye kanun cikmamis miydi, yanlis mi biliyorum?

ulastirma bakaninin bizzat demecini okumustum gazetelerde...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.