Şimdi Ara

Avea müşteri hizmetleri (500) aramak ücretlimi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
59.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea müşteri hizmetleri (500) aramak ücretlimi... her aramada 3 kontör gidiyor...

• evet aramak 3kontör
  • her arama 3 kontor ne kadar konuşursan 3 kontor gidiyor
  • ne zaman 3 kontör oldu.

http://www.avea.com.tr/sta/bizeulasin/index.shtml

3 olmuş.
  • Bundan sonra soracaklarımı biriktirip ayda 1 kez arayıp herşeyi sormayı düşünüyorum

Vodafone'da 71sn si 1 kontör, yine buna da dua edelim
  • oha saçmalıga bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

oha saçmalıga bak

NERESİ SAÇMALIK
  • ne demek ben bilgi öğrenmek için arıyorum param gidiyor mesela bugün avea kampanyalarını öğrenmke istiycektim paralıymış

yakında kaç kontorun kaldı öğrenmesinide paralı yaparlar
  • quote:

ne demek ben bilgi öğrenmek için arıyorum param gidiyor mesela bugün avea kampanyalarını öğrenmke istiycektim paralıymış

yakında kaç kontorun kaldı öğrenmesinide paralı yaparlar

aynısı forumda ve avea.com.tr de de var ücretsiz öğrenmek istersen
  • ben internetlemi yaşıyorum hem belki dışardayım sokakta yani eskiden ücretsiz olan bişeyi paralı yapmaktaki mantık nedir
  • Sınırsız Turkcell yada Vodafonedan ara kardeşim , bulacaksın bir arkadaş oradan arayacaksın..

vodafone olursa avea yada türkcell

turkcell olursa avea yada vodafone..

Faturalı hatlara bu iş ücretsiz olmalı bence artık. Ftura hataları için dünya kadar para ödüyorum
  • quote:

ben internetlemi yaşıyorum hem belki dışardayım sokakta yani eskiden ücretsiz olan bişeyi paralı yapmaktaki mantık nedir

ozamn canı sıkılan 500 ü arasın hiç 1 sorun çözülemesin
  • Belirli bir ücreti olması en iyi şey bence.
    Turkcell'dede müşteri hizmetlerini aramak 2 kontör.Dk başına ücretlendirme yapılmıyor istediğin gibi konuşabiliyorsun.

Ücretsiz olursa sıra beklemek ölüm gibi gelecektir artık.Şu haliyle bile baya beklettiği oluyor izmir merkezde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simasher

Belirli bir ücreti olması en iyi şey bence.
    Turkcell'dede müşteri hizmetlerini aramak 2 kontör.Dk başına ücretlendirme yapılmıyor istediğin gibi konuşabiliyorsun.

Ücretsiz olursa sıra beklemek ölüm gibi gelecektir artık.Şu haliyle bile baya beklettiği oluyor izmir merkezde.

ANLAYANA
  • avea nın sitesine girdim.3g hakkındaki sorumu sordum e-postamı ve irtibat no mu bıraktım.lütfen musteri hizmetlerini arayınız diye mail attılar.sanırım kontor carpma numaralarından biride bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zathura93

avea nın sitesine girdim.3g hakkındaki sorumu sordum e-postamı ve irtibat no mu bıraktım.lütfen musteri hizmetlerini arayınız diye mail attılar.sanırım kontor carpma numaralarından biride bu.

orası formalite icabı var sonuç alamazsın
  • avea gibi dolandırıcı bir şirket yok yok yere kontör bi düşüyor bi yükseliyor

+ telefona WAP/MMS ayarları indireceksin ona bile kontör alıyorlar
  • Vodafone müşteri hizmetleri sadece 2 kontör.

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Bundan sonra soracaklarımı biriktirip ayda 1 kez arayıp herşeyi sormayı düşünüyorum

Vodafone'da 71sn si 1 kontör, yine buna da dua edelim
  • şu anda yanılmıyor isem 80 kuruş + vergiler diyorlar yani

1 tl
  • Ben 444 1 500 arıyorum. 500 arayınca dakikalardan gitmiyor mu yani ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.