Şimdi Ara

Avea Kontörlüde süre uzatma için en az ne kadar kontör gerekli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, avea mobil öğrenci abonesiyim yaklaşık 7 aydır kontör yüklemekteyim, hattım sanırım bir ay kadar sonra iptal edilecek ama en az kaç kontör yükleyerek iptalin önüne geçebilirim ve ne kadar süre uzatması mümkün olmakta acaba?

• 20
  • Avea İletişim Merkezi'ne gidip 20 kontör al ve yükle süre yeniden başlar.

İletişim Merkezi haricindeki telefonculardan yükletirsen bazıları kontör transfer ile yapıyor bu işi ve bu süre uzatmaz. Dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή
    Avea İletişim Merkezi'ne gidip 20 kontör al ve yükle süre yeniden başlar.

İletişim Merkezi haricindeki telefonculardan yükletirsen bazıları kontör transfer ile yapıyor bu işi ve bu süre uzatmaz. Dikkat et.

Bilgi yanlışın var radeon..

KontörPaylaş ile arkadaşımdan aldığım kontörler, hattımın aktif geçerlilik süresini uzatır mı?
    Eğer hattınıza 20 ve üstü kontör transfer yapılırsa, hattınızın aktif geçerlilik süresi 90 gün uzar.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/servisler/ozel/kontorpaylas_sorucevap.shtml?pagemenu=servisler.ozel.kontorpaylas

• quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Avea İletişim Merkezi'ne gidip 20 kontör al ve yükle süre yeniden başlar.

O İŞİ BİZde yapıyoz ama nedense süre uzuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: memet

merhaba arkadaşlar, avea mobil öğrenci abonesiyim yaklaşık 7 aydır kontör yüklemekteyim, hattım sanırım bir ay kadar sonra iptal edilecek ama en az kaç kontör yükleyerek iptalin önüne geçebilirim ve ne kadar süre uzatması mümkün olmakta acaba?

hattınıza 20 kontor yukleyip surenizi uzatırım ama 5.5 liranızı alırım:d

not: transfer değil avea merkezinin yuklediği şekilde yuklerim..

• Süreyi uzatmakla kalmayıp aynı zamandada konuşabiliyorum 20 yükleyince değil mi?
  • quote:

Süreyi uzatmakla kalmayıp aynı zamandada konuşabiliyorum 20 yükleyince değil mi?

evet
  • Kontör transfer ile süre uzadığını ilk defa duyuyorum :)

Yanlış bilgi verdiğim için özür diler, doğru bilgiyi veren arkadaşlara teşekkür ederim :)
  • Peki 3 aylık aktiflik süresi dolan bir hattı nasıl aktive edip 3 ay azatabiliriz? Transfer yemiyor zira.
  • Bugün 20 kontör yükletteim ve aktif süre bugunden itibaren 90 gün uzadı... yanlız ormalde hattım 15 ocakda iptal edilecekken, bugun yükleme yaptığım için bugunden itibaren 90 gün sonra kapanacak yani 11 martta... Bunu bilseydim daha ocakda yüklerdim :) avea ya verilen 5 kuruşa bile yazık diyorum artık...
  • quote:

Bugün 20 kontör yükletteim ve aktif süre bugunden itibaren 90 gün uzadı... yanlız ormalde hattım 15 ocakda iptal edilecekken, bugun yükleme yaptığım için bugunden itibaren 90 gün sonra kapanacak yani 11 martta... Bunu bilseydim daha ocakda yüklerdim :) avea ya verilen 5 kuruşa bile yazık diyorum artık...

en son güne bırakmanı tavsiye etmem. zira hattın kapatılabilir, içindeki kontörler silinir ve hattı tekrar açtırmak için ücret ödemen ve müşteri hizmetlerine ulaşman gerekebilir. riske girmeye, boş yere uğraşmaya gerek yok.
  • benimde 3 aylik aktif donem bitmisti. 5. aydaydim. sadece arama alabiliyordum. gittim avea sordum aktif olmasi icin en az kac lazim diye. 50 dediler. 50 yüklettim bende. oyunami geldim
  • Neyse artik bi dahakine 20 yüklettiririm
  • kontür transferinde ne kadarlık transfer gerekiyor
  • kontür transferinde ne kadarlık transfer gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

kontür transferinde ne kadarlık transfer gerekiyor

LiraPaylaş ile arkadaşımdan aldığım liralar, hattımın aktif geçerlilik süresini uzatır mı?

Eğer hattınıza 10 TL ve üstü transfer yapılırsa, hattınızın aktif geçerlilik süresi 180 gün uzar.

kaynak:http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/servisler/ozel/kontorpaylas_sorucevap.shtml?pagemenu=servisler.ozel.lirapaylas

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.