Şimdi Ara

avea kontörlü hat kaç YTL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
92.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kontörlü avea hat almayı düşünüyorum. Malum kazıkcell den aveayı arayınca bayağı bi giriyo. Avea hat fiyatların hakkında bilgisi olan var mı?

• tam bilmiyorum ama 20 ytl civarlarında!!!
  • ben de icinde 500 kontor yuklu turkcell hattı 37 milyona gordum..
    konu dısında ek bilgi olarak belirteyim..
  • O senin gördüğün bir aldatmaca.... Bu telefoncular o kadar ş........siz ki, türkcelin, bu aralar hat alana ilk yüklemelerindeki kadar kontor hediye etmesini fırsat bilip, Türkcelin zaten 250 yüklediğinde, 250 hediye vereceği kontorüde, kendileri veriyormuş gibi gösterip, milleti kazıklıyor. Ordan 37 milyona alacağına, git 250 kontor + hat 35 milyon tutuyor, al yükle 250 kontorünü, zaten 250 hediyeyi türkcel sana vercek.

Avea hat alacam diyen arkadaş, sen aklını peynir ekmeklemi yedin, bak vazgec, iki gün sonra buraya bi sürü şikayet yazısı yazacan, akıllı ol git bi tane telsim cepöğrenci al......

quote:

Orjinalden alıntı: surfer

ben de icinde 500 kontor yuklu turkcell hattı 37 milyona gordum..
    konu dısında ek bilgi olarak belirteyim..

• quote:

Orjinalden alıntı: noxco

O senin gördüğün bir aldatmaca.... Bu telefoncular o kadar ş........siz ki, türkcelin, bu aralar hat alana ilk yüklemelerindeki kadar kontor hediye etmesini fırsat bilip, Türkcelin zaten 250 yüklediğinde, 250 hediye vereceği kontorüde, kendileri veriyormuş gibi gösterip, milleti kazıklıyor. Ordan 37 milyona alacağına, git 250 kontor + hat 35 milyon tutuyor, al yükle 250 kontorünü, zaten 250 hediyeyi türkcel sana vercek.

Avea hat alacam diyen arkadaş, sen aklını peynir ekmeklemi yedin, bak vazgec, iki gün sonra buraya bi sürü şikayet yazısı yazacan, akıllı ol git bi tane telsim cepöğrenci al......

noxo musun nesin. Buraya yazan herkesi kendin gibi bakkal bebesi mi sanıyosun sen. Hesap mı vericem sana hat alırken. Yazdıklarına dikkat et. Öğrenci olduğumu kim söyledi? Ben bir soru sordum. biliyorsan yazarsın bilmiyorsan laf salatası yapma. Avea hakkında yorum istemedim. Bilgini kendine sakla abuk subuk mesajlar yazma...

• Kütahyada 100 Kontör dahil 14 YTL yazıyo
  • Olur paşam, emredersin, kusura bakma, bi hata ettik, sen büyüsün bağışla bizi, affına sığındık...

quote:

Orjinalden alıntı: perspective

quote:

Orjinalden alıntı: noxco

O senin gördüğün bir aldatmaca.... Bu telefoncular o kadar ş........siz ki, türkcelin, bu aralar hat alana ilk yüklemelerindeki kadar kontor hediye etmesini fırsat bilip, Türkcelin zaten 250 yüklediğinde, 250 hediye vereceği kontorüde, kendileri veriyormuş gibi gösterip, milleti kazıklıyor. Ordan 37 milyona alacağına, git 250 kontor + hat 35 milyon tutuyor, al yükle 250 kontorünü, zaten 250 hediyeyi türkcel sana vercek.

noxo musun nesin. Buraya yazan herkesi kendin gibi bakkal bebesi mi sanıyosun sen. Hesap mı vericem sana hat alırken. Yazdıklarına dikkat et. Öğrenci olduğumu kim söyledi? Ben bir soru sordum. biliyorsan yazarsın bilmiyorsan laf salatası yapma. Avea hakkında yorum istemedim. Bilgini kendine sakla abuk subuk mesajlar yazma...

• mobil öğrenci dedikleri bişi var, kızılayda her yerde 25 kontörlü hat 10 ytl yazmakta...
  • 25 kontörlü Avea başlangıç paketi 6YTL, 100 kontörlü paket ise 100 kontör ücretine 14YTLye bulunabiliyor.
    Bu arada mobilöğrenci tarifesi kullanmayacaksanız, Avea Faturalı Hepsibir tarifesi gayet güzel bir tarife öneririm.
  • hocam 9 ytl sanırsam
  • satışları bayilerin insiyatifinde ...

6 ,9 10 ,14 ,17 ytl ye bulabilirsin aynı sayıda kontörü olan hatları ...
  • ben yeni aldım.25 kontürlü avea hat 2 milyon şimdi....
  • BURSA
    25 kontörlü 3,9 ytl,100 kontörlü 13,9 ytl
  • Dün dikkatimi çekti otobüste etrafı inceliyordum. Avea hat 4 ytl yazıyordu bir dükkanın camında.Telsim hat 7 ytl. İçinde kaç kontör var bilmiyorum, yazmıyordu.

İnanılır gibi değil, evet biliyorum .
  • Ankarada bi köprüden aldım. 100 kontorlu mobil öğrenci. 10 ytl ye..

• artık düştü be fiyatlar
  • En son ben Ankara-kumrularda 2,5 ytl gördüm
  • antakya da 100 kontor yuklu avea hat 5 ytl...
  • quote:

Orjinalden alıntı: semihekim

antakya da 100 kontor yuklu avea hat 5 ytl...

1 normal 99hediye kontörlü hat
  • Yeni konu acmayıp burayı hortlarayim dedim.

Şimdi kac paradir Avea kontorlu hat? Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.