Şimdi Ara

Avea kapak yapmis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Su sarj konusunda cok saglam kapak yapmislar sevdim reklami bir vodafoneli olarak gercekten basarili bir reklam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen cuzel kibar bir sekilde cevap vermis birde interneti erken bitmese

• Çok güzel reklam olmuş helal olsun.
    Şarjı ekran 3G wifi oyun oynamak bitirir.
    Tamam telefonun çekim gücüdr buna etken ama %25 %50 nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevdetay

aynen cuzel kibar bir sekilde cevap vermis birde interneti erken bitmese

1 GB sınırsız paketim var, sırf avea interneti çabuk bitiyor yazanlar olduğı için data sayacıyla kontrol ettim 1 MB oynama oldu ve o 1 MB ta büyük ihtimalle ben kota ayarlayana kadar geçen süredeki verilerdir. Sizde hızlı bitiyorsa siz de telefondaki sayaçla kontrol edin ?
  • quote:

aynen cuzel kibar bir sekilde cevap vermis birde interneti erken bitmese

Programlarin guncellemelerini sadece wi-fi ile yapın, web tarayicilarinda tasarruf edenleri tercih etmeye çalışın. Opera max programini kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarifem de 4gb net var yetmeyince 3gb ek aldim 21gunde bitti evde wifi var zaten anlamadim

• quote:

tarifem de 4gb net var yetmeyince 3gb ek aldim 21gunde bitti evde wifi var zaten anlamadim

Android telefon kullanıyorsanız AYARLAR - VERİ KULLANIMI içine girin ve hangi programın ne kadar net harcadığını görün. Eğer bir program normalden fazla veri harcamışsa, aynı yerden o programın içine girip ARKA PLAN VERİLERİNİ kısıtlayabilirsiniz. Böylece hem kotaya, hem de şarja olumlu etkisi olur. Kendimden örnek vereyim; 2 ay önce beklediğimden çok kısa sürede 1.2 gb eksildi kotamdan. Veri kullanımına baktığımda SWYPE klavye programı sürekli arka planda veri harcamış . Hemen onu kısıtladım ve hersey normale döndü.

Android harici mesela iphone filan kullanıyorsanız onda da var mı böyle bir ayar bilmiyorum ama büyük olasılıkla vardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.