Şimdi Ara

Avea Jet Son fatura kazığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2013de 1 yıllık taahhüt ile abone olduğum 6 gb kotalı hattımı 2014 de 1 yıl daha taahhüt karşılığında 15 gb 39 lira yaptılar. Bu yıl taahhüt tekrar bitince 49 liraya yükselttiler, ben arayıp 1 yıl daha taahhüt yapalım indirim yapın dedim, sizin paket için her hangi bir kampanya yok dediler, bende kapattırdım. Bugün 10 gün kadar kullandığım Son faturamı ödemeye gittiğimde 80 lira dediler. Faturayı ödemeden müşteri hizmetlerini aradım aradaki fark 1 yıllık vergilerinizin toplamı diye saçma sapan bir yanıt aldım. Gittim faturayı ödedim ama fatura ayrıntısını alıp tüketici hakem heyetine şikayette bulunursam bir sonuç alabilir miyim?

Edit: bugun müşteri hizmetlerini tekrar aradım daha bir faturam daha olduğunu öğrendim. Allah bunların belasını versin
    04.08.2015 de kapattırma başvurusunda bulundum ve aynı gün gece internetim kesildi ancak bu dondurma işlemi oluyormuş. Sizin iptal işleminiz fatura kesim tarihinden bir gün sonra 10.10.2015 tarihinde yapıldığı için 81 lira olan bir faturanız daha var denildi. Yani bir fatura daha geçirmek için iptal işlemini 6 gün beklettik demek istiyor. Lanet olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner_24 -- 31 Ağustos 2015; 16:40:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elkarun E kullanıcısına yanıt
    Kardeş parasından ziyade keriz yerine konulmak zoruma giden. Herkes boşver uğraşmaya değmez derse bunlar dahada fazla yolmaya çalışır.

• Fatura ayrıntısına ne yazıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Fatura ayrıntısına ne yazıyor?

Bende ona ulaşmaya çalışıyorum. Ayrıntılı fatura gelmiyor bana. Müşteri hizmetleri Avea Online İşlemler den ulaşabilirsiniz dedi ama ordada mobil imza veya şifre soruyor

• caner_24 kullanıcısına yanıt
    hattı telefona takın *952# tuşlayın şifreniz gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

hattı telefona takın *952# tuşlayın şifreniz gelir

İşte hattı kapattırdığım için o mümkün değil.

• İyi kurtulmuşsun ben 120 lira ödedim

Bir daha faturalı hat almam ilk ve sondu

• bugun müşteri hizmetlerini tekrar aradım daha bir faturam daha olduğunu öğrendim. Allah bunların belasını versin
    04.08.2015 de kapattırma başvurusunda bulundum ve aynı gün gece internetim kesildi ancak bu dondurma işlemi oluyormuş. Sizin iptal işleminiz fatura kesim tarihinden bir gün sonra 10.10.2015 tarihinde yapıldığı için 81 lira olan bir faturanız daha var denildi. Yani bir fatura daha geçirmek için iptal işlemini 6 gün beklettik demek istiyor. Lanet olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.