Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.192
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TRangulity

O kadar fakiriz ki gidip iPhone 4S alabiliyoruz

Bence de o kadar fakiriz ki anca stoklari 2gunde tuketebiliyoruz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

O kadar fakiriz ki gidip iPhone 4S alabiliyoruz

Bence de o kadar fakiriz ki anca stoklari 2gunde tuketebiliyoruz :D

bu konu dün açıldı demek ki 2günü bulmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

kimse çıkıpta bu ülkede açlıktan fakirlikten bahsetmesin...

ne alaka ?
    Aç adam gidip iphone almıyor
    Alıyorsada bu fakirlikten degil aptallıktan.
    Durumu olan için 3000 den almıs 2000 den almıs zaten farketmiyor
    Ülkemizde çok zengin durumu iyi olan var.Bu şekilde bir satış yapması normal.

Türkiyedeki fakirligi,açlıgı 2 gunde iphonelar bitti diye yok saymak cahilliktir başkada birşey degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortalknight -- 18 Aralık 2011; 23:15:29 >
  • Biz de htc ile idare edelim
  • Ya birader sigara içen ve burada yok ülke batıyo, telefona okadar para verilir mi, yok okadar az var falan diyen adam kaybolsun...
    Günde 1 paket sigara iciyorsan zaten ortalama bir hesapla 7*30=210 tl zehire veriyorsun demektir. Iphone 4s ise 1000 dk konuşma 1000 sms 1 gb internetle 146 tl...
    Kısacası; sigara iciyorsan ve iphone almiyorsan zarardasin ;) ayrıca cooook zenginsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: YunTi

Bu duruma bile bu kadar tepki varken, yurtdisindakilere ne demeli o zaman, hongkong ta 300 bin adet ilk 10 dakikada internetten satildi, Apple Store a 3 gun oncesinden gidip kuyrukta bekleyenlerde bi o kadar almislardir.

Dostum kimse satılmasına kızmıyor. Güzel bir alet, açıkçası Amerika'da ki fiyatlarıyla gelse alırım. Burada satıldığı fiyat 2800 TL. Hong Kong'da ki fiyatı nedir söyler misiniz? Adamın giydiği don delik olur, gider bütün parasını bir telefona basar. İnsanların hor gördüğü bu. Maliyeti $180 olan bir şeye 2800 TL vermek pek akıl kârı değil. Tabi herkes kendi parasını neye harcamak istiyorsa harcar.

Benim öyle bir telefon almam için aylık 10.000 TL gelirimin olması lazım, yoksa acırım o paraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

o para buraya gidecek...
    http://www.theverge.com/2011/12/17/2643532/apple-research-development-center-israel

yav he he

• bu mobil operatörler için sallama konusunda hiçbir yaptırım yok galiba, böyle memlekette her türlü yalan reklam yapmak nasılsa serbest

artık bizim millet de biraz anlamaya başladı bu işlerden, iphone 4 üzerine kimse 4s e girmez, eski iphone u olan da bu dönemde 4 alır, bu derece kazık ödeme şartlarını hesaplayabilecek durumda olmalı insanlar, ayrıca mali durumu yüksek olanlar alır ne var gibi yaklaşanlar da yanlış düşünüyor, mali durumu yüksek olan ve ilgili olan zaten çıktığı an abd den alıyor ya da aldırıyor burada çıkmasını beklemiyor, bu yüzden avea nın bu haberi de birçok reklamında olduğu gibi yalandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeasen

quote:

Orijinalden alıntı: Hard Rock

O kadar ezik bir milletiz ki, ekmek alacak paramız yok; ancak sırf zengin görünmek, ezik egomuzu tatmin etmek için lüks telefonlar alıyoruz.

kimmiş o ekmek alacak parası olmayan adam?

bu ülkede fakirlik yok.dar gelirliliğin alemi hiç yok.1 saatte tükenmesi gerekirdi.

ironi yapmiyorsan baska dunyada yasiyorsun.
  • bazı arkadaşları inandırmak bayağı zor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

kimse çıkıpta bu ülkede açlıktan fakirlikten bahsetmesin...

aynen 24 taksitle alınır kredi kartı borcu ödenmez sokaklarda bağırılır millet kart borcunu ödeyemiyor nerede bu devlet diye, aslında iyi şeçim yatırımı oy ver kap 4gs yi
  • 24 ay nasıl dayanılır aklım almıyor
  • 24 ay taahhütle alanların daha taahhütleri bitmeden iPhone 5s çıkacak
  • ya hayrda anlamıyorum 4s almayın dıyenlerı sızene hayret bişey 5 çıkacak 5 bekleyın falanda filanda ozaman 6 da çıkacak illaki onuda bekleyelim bu ısın sonumu gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dedefon

Bide millet para yok diyor..zenginiz kardesim

Tabi ki zenginiz. Fakir edebiyatı yapanlara kanmayın. Elbette fakirler var ama fakirler sadece bizde değil tüm dünya ülkelerinde var. Zaten herkes zengin olsa senin çöpünü kim toplayacak ? Adam varlıklıysa, en iyi maaşı versen kimse senin pis işlerini yapmaz. Herkesin sengin olduğu bir düzen ancak rüyada gerçek olur. mesela petrol zengini bir kaç arap ülkesine bakın, orada da fakirler var.
    Bizde ise manyak gibi tüketelim ekonomisi var. Kimse de karşılığı yok kredi kartıyla ödeniyor ve yatırılmıyor demesin. banka öyle bir alıyor ki aklınız şaşar. ben bildim bileli bu hikayeyi dinlerim.

• fakirler gidin sgs2 kullanın sgs 2 en iyi diye övünün
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkocer

Arkadaslar bos yorum yapmada ustunuze yok. Gunde 7-8 tl sigaraya veren adamlar gelmis konusuyor burda. 1800 tl verip en az 1-2 sene dogru duzgun bir telefon kullanmak zenginlik mi oluyor ? Taksit denen seyden haberiniz varmi ? Herkes enayi bir siz paranizi iyi kullanan akillilarsiniz zaten.

Dostum size kesinlikle katılıyorum. Bu iphone düşmanlığı nereden kaynaklanıyor anlamıyorum. Iphone alana ezik gibi laflar edilmesi hoş değil.
    Iphone alıyorum diye niye ezik oluyorum anlayabilmiş değilim. Durumun müsaitse alırsın, değilse almazsın yada durumun müsaittir beğenmez almazsın ama millete ezik filan demek kimseye düşmez.

Dediğiniz gibi günde 1 paket Marlboro içer sonra milletin telefonuna laf atar. Günde bir paket Marlboro içen ayda 225.-TL para öder üstelik kendini zehirler ama ayda 115.-TL ( 250 dk. konuşma+ 250 sms+ 4gb data paketi dahil ) ödeyip iphone 4S alana ezik derler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tHaLha

24 ay taahhütle alanların daha taahhütleri bitmeden iPhone 5s çıkacak

Keşke...
  • Kim ne derse desin Android akar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.